KARTON CAFÉ   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Miejsce na rozmowy o rzeczach niekoniecznie związanych z modelarstwem kartonowym, tzw. "rozmowy kanapowe", ciekawostki, humor itd. Tu można się poznać lepiej i pogawędzić ze sobą.


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 52 z 121Strony:  <=  <-  50  51  52  53  54  ->  => 
25-08-14 12:30  Odp: Teksty bardzo ciekawe, ciekawe i takie sobie :-)
pieczarek   

Czy jak napisze kilka postow, ze jestem za, to sie beda liczyc jako osobne glosy? ;)

--
pozdrawiam Kuba

 
25-08-14 12:31  Odp: Teksty bardzo ciekawe, ciekawe i takie sobie :-)
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2



Post zmieniony (05-04-20 13:00)

 
25-08-14 12:33  Odp: Teksty bardzo ciekawe, ciekawe i takie sobie :-)
pieczarek   

Szkoda... :)

--
pozdrawiam Kuba

 
25-08-14 16:43  Odp: Teksty bardzo ciekawe, ciekawe i takie sobie :-)
puchacz 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2


 - 12

Kolego AKRA z wielką chęcią i zainteresowaniem czytałem Twoje opowiadania i szkoda że już koniec, nie wpisywałem komentarzy bo nie lubię tego robić. Takich czytelników jest znacznie więcej niż 15-u na forum. Bardzo proszę przemyśl swoją decyzję jeszcze raz. Pozdrawiam serdecznie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 
25-08-14 17:14  Odp: Teksty bardzo ciekawe, ciekawe i takie sobie :-)
Ryszard 



Na Forum:
Relacje w toku - 20
Galerie - 33


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 20


 - 9

"Wobec zatem braku szerszego zainteresowania, prezentuję dziś ostatnią Opowieść".
Czyżby brak chóru śpiewających peany ? Obym się mylił.
PS - sam dałem adres strony kilku znajomym.
Pozdrawiam

 
25-08-14 17:20  Odp: Teksty bardzo ciekawe, ciekawe i takie sobie :-)
Łosiu 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 3
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Pisz pisz, nie dość że coś innego niż pisanie o cenie nowego modelu, to jeszcze człowiek może się czegoś ciekawego dowiedzieć :)

--
Się robi: coś...
skończone ORP Błyskawica 1:300 MO , OS2U Kingfisher 1:33 Orlik , Nowgorod 1:200 Pro-Model , Kamow A-7 1:33 Orlik , TKS 1:25 GPM , Od2 1:25 Modelik

 
25-08-14 18:41  Odp: Teksty bardzo ciekawe, ciekawe i takie sobie :-)
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2



Post zmieniony (05-04-20 13:00)

 
25-08-14 19:38  Odp: Teksty bardzo ciekawe, ciekawe i takie sobie :-)
Edekyogi 

 

Andrzeju!
Po pierwsze weź poprawkę na sezon ogórkowy - urlopy, wyjazdy. Nie zawsze jest internet.
Po drugie - ja na przykład czytam wszystko od deski do deski z zapartym tchem. Bo mi to przypomina dzieciństwo i młodość, kiedy to czekałem CAŁY MIESIĄC ma kolejny numer Morza w kiosku z tego typu opowiadaniami. O Miniaturach Morskich już nie wspominając. A na Forum - jak skondensowana pigułka - po dwa opowiadania dziennie.
Co do komentarzy - nie wiedziałem, że tobie tak na nich zależy. Na odwrót obawiałem się, że będziesz się wkurzał za zaśmiecanie twoich postów jakimiś uwagami. Myślę że i inni koledzy-fani tej strony zgodą się z moimi wywodami.
Ja w każdym bądź razie czekam na kontynuację. Może trochę zmniejszyć tempo - bo i autor przecież też musi kiedyś tę herbatkę wypić - a nie tylko kolega ZbiG ;-)

 
25-08-14 19:46  Odp: Teksty bardzo ciekawe, ciekawe i takie sobie :-)
Grzech 

 

No nie, i to już koniec? I to ma być zakończenie.http://www.youtube.com/watch?v=09h6fMMK1IU, i po anjelsku http://www.youtube.com/watch?v=qGyPuey-1Jw a w proteście wywieszam piracką flagę http://www.youtube.com/watch?v=SBdC5YT6Vvg pozdrawiam. ;))))

 
25-08-14 20:34  Odp: Teksty bardzo ciekawe, ciekawe i takie sobie :-)
Dixie 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
 

Podpisuję się pod tym, co napisał Edekyogi; wspomnienia z młodości wracają :P
Pisz Waszmości, choćby dla samej frajdy :)
Też uważałem, że licznik odwiedzin głosuje "za". W końcu jeśli dużej grupie się nie podobają te opowiadania, to tu nie wróci i licznik tak szybko by nie przyrastał. Ale to tylko moje zboczenie matematyczno-analityczne mi tak podszeptuje.
Jeśli cykl się skończy, to co ja będę robić w pracy po urlopie???

--
...to ja idę sklejać pierogi :)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 52 z 121Strony:  <=  <-  50  51  52  53  54  ->  => 

 Ten wątek został zamknięty 


© konradus 2001-2024