KARTON CAFÉ   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Miejsce na rozmowy o rzeczach niekoniecznie związanych z modelarstwem kartonowym, tzw. "rozmowy kanapowe", ciekawostki, humor itd. Tu można się poznać lepiej i pogawędzić ze sobą.


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Poprzednie wiadomości  |  Następne wiadomości 
 Strona 1 z 8Strony:  1  2  3  4  5  ->  => 
13-02-14 18:31  Winek - modelarski życiorys na bieżąco
Winek 



Na Forum:
Relacje z galerią - 8
Galerie - 16


 - 10

Dzień dobry
Jak zapowiedziałem w pierwszym wpisie otwierającym ten wątek (pierwotny tekst poniżej) będę poruszał w dalszej jego części różne tematy ze swojego modelarskiego podwórka, które będą wymuszały zmianę tytułu wątku.
Aby Koledzy orientowali się o czym tu piszę wprowadzam spis tematów poszczególnych postów:
1. Winek – modelarski życiorys od 2014.02.02
2. Winek – modelarski życiorys na bieżąco od 2014.03.22

Ostatni temat jest jednocześnie aktualnym tytułem wątku i tytułem postów od wskazanej daty.

Poprzednia treść:

Dzień dobry
Przeglądając forum ‘Konradus’ nie znalazłem innego miejsca poza Karton Cafe na dokładniejsze przedstawienie się. Nawet w swoim profilu brak takiej możliwości.
Zakładając nowy wątek o charakterze osobistym mam zamiar zaprezentować się Kolegom w nietypowy sposób.
Jeśli pomysł wykracza poza ustalone standardy forum proszę Moderatorów o jego usunięcie lub chociaż ewentualne przeniesienie do innego działu.
W najbliższym poście opiszę swoje początki z modelarstwem, a w przyszłości chciałbym więcej opowiadać o sobie i działalności modelarskiej bieżącej, dzielić się z Wami uwagami i komentować wydarzenia poza relacjami i galeriami, informować o planach na przyszłość. Oczywiście w sferze związanej z modelarstwem kartonowym.
Zapraszam Kolegów do dyskusji o sprawach, które często pojawiają się w różnych wątkach-postach, a nie związane z nimi tematycznie stają się off-topic’ami. Myślę, że w tym miejscu będę mógł poznać Wasze zdanie na różne tematy a Wy moje poglądy i upodobania.

--

Post zmieniony (22-03-14 20:28)

 Odpowiedz na tę wiadomość  |  Tematy/Start  |  Wyświetlaj płasko   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

 Tematy Autor Odsłon Data
 Winek - modelarski życiorys na bieżąco  nowe
Winek 9197 13-02-14 18:31
 Odp: Winek - modelarski życiorys  nowe
Winek 344 13-02-14 18:33
 Odp: Winek - modelarski życiorys  nowe
OSTOJA 310 13-02-14 20:35
 Odp: Winek - modelarski życiorys  nowe
Kolniak 301 14-02-14 01:02
 Odp: Winek - modelarski życiorys  nowe
Ryszard 263 14-02-14 10:54
 Odp: Winek - modelarski życiorys  nowe
pieczarek 275 14-02-14 11:04
 Odp: Winek - modelarski życiorys  nowe
Ryszard 332 14-02-14 11:01
 Odp: Winek - modelarski życiorys  nowe
Kolniak 224 14-02-14 11:23
 Odp: Winek - modelarski życiorys  nowe
Ryszard 264 14-02-14 12:26
 Odp: Winek - modelarski życiorys  nowe
pieczarek 285 14-02-14 12:39

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024