KARTON CAFÉ   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Miejsce na rozmowy o rzeczach niekoniecznie związanych z modelarstwem kartonowym, tzw. "rozmowy kanapowe", ciekawostki, humor itd. Tu można się poznać lepiej i pogawędzić ze sobą.


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 4 z 8Strony:  <=  <-  2  3  4  5  6  ->  => 
30-03-14 16:44  Odp: Winek - modelarski życiorys na bieżąco
Winek 



Na Forum:
Relacje z galerią - 8
Galerie - 16


 - 10

Witam

Miało być na bieżąco, to będzie.
W FMK wklejam ostatnie galerie gotowych modeli i wracam do wspomnianego powyżej Krakowa, dla którego spróbuję przygotować swoją pierwszą relację.
Zaangażowanie się na forum spowodowało przerwanie prac przy modelu na dwa miesiące i najwyższy czas dalej go sklejać.
Będzie to trudne z uwagi na przybyłą wiosnę i prace na działce oraz przygotowania do nadchodzących Świąt Wielkanocnych.
Ale będę tu zaglądał i w miarę wolnej chwili odezwę się.

--
Pozdrowienia dla wszystkich

Winek (WiesławK)

 
12-05-14 22:59  Odp: Winek - modelarski życiorys na bieżąco
Winek 



Na Forum:
Relacje z galerią - 8
Galerie - 16


 - 10

Niestety przerwa trwa nadal.
Świąteczno-urlopowy wyjazd, prace na działce, większe obciążenie w pracy, zobowiązania do odpowiedzi w forumowych dyskusjach i "Kraków" czeka.
Zresztą w samym forum miałem teraz miesiąc przerwy - bez czynnego kontaktu.
Brak czasu lub po prostu mobilizacji w klejeniu. Ale zbieram siły.

--
Pozdrowienia dla wszystkich

Winek (WiesławK)

 
12-05-14 23:01  Odp: Winek - modelarski życiorys na bieżąco
Ryszard 



Na Forum:
Relacje w toku - 20
Galerie - 33


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 20


 - 9

To wprost przerażające!

 
13-05-14 13:30  Odp: Winek - modelarski życiorys na bieżąco
Alski 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 11
Galerie - 2


 - 2

A ja dzisiaj chciałem posadzic pomidory , pory, seler brokuły i ... d... co chwilę pada.

--
Douglas Preston, Lincoln Child- seria Pendergast, Jo Nesbo seria Harry Hole , Lee Child

Wiem jak się robi modele doskonałe ... ino nie umiem :)

 
13-05-14 15:11  Odp: Winek - modelarski życiorys na bieżąco
Ryszard 



Na Forum:
Relacje w toku - 20
Galerie - 33


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 20


 - 9

To wprost przerażające co napisałeś. Rozumiem, pomidory, powiedzmy seler ale żeby brokuły....! ;-)

 
13-05-14 15:23  Odp: Winek - modelarski życiorys na bieżąco
pieczarek   

Ale jak to seler? Przeciez to trujace ;)
Ryszardzie, dlaczego nie brokuly?

--
pozdrawiam Kuba

 
13-05-14 15:27  Odp: Winek - modelarski życiorys na bieżąco
Łosiu 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 3
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Może zwierzątka tym karmi.. bo przecież nie je...

--
Się robi: coś...
skończone ORP Błyskawica 1:300 MO , OS2U Kingfisher 1:33 Orlik , Nowgorod 1:200 Pro-Model , Kamow A-7 1:33 Orlik , TKS 1:25 GPM , Od2 1:25 Modelik

 
13-05-14 19:05  Odp: Winek - modelarski życiorys na bieżąco
Winek 



Na Forum:
Relacje z galerią - 8
Galerie - 16


 - 10

Chłopaki, nie nabijajcie się. Każdy z nas coś robi poza modelami.

ZbiG żegluje, Prezes Ostoja szybuje, my z Alskim uprawiamy działki, inni ... . No właśnie - co robicie poza modelami?
A tak naprawdę co z tymi brokułami? Jeśli nie można ich wyhodować, może chociaż zrobimy z kartonu?

Ja jeszcze zabawiam wnuki pomagając córce kiedy zięć wybywa na kilkutygodniowe delegacje. Właśnie m.in. dlatego mam przerwę.

--

Post zmieniony (13-05-14 19:10)

 
13-05-14 19:30  Odp: Winek - modelarski życiorys na bieżąco
Alski 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 11
Galerie - 2


 - 2

Wszystko posadzone , a co do brokuł . Przecież to smaczniejsze od kalafiora ,może wam sie z brukselką pomyliło ???
A uprawiam co się da bo odkąd przeprowadziłem sie na wieś i zobaczyłem naocznie co kupujemy w sklepach ( widzę ilość chemii wylewanej przez rolników na polach obok) staram się być prawie samowystarczalny . A mianowicie :
Ziemniaki , marchew , pietruszka , koperek, ogórki , cukinia, bób , fasolka , szpinak , maliny , jeżyny , truskawki , drzewka owocowe, pory , seler, brokuły :) , cebula , szczypiorek , zioła , dynia , arbuz .agrest , porzeczki czarne, białe ,czerwone . To chyba wszystko ? :)
groszek
owoce goi
buraczki
koper

--

Post zmieniony (13-05-14 19:35)

 
13-05-14 19:54  Odp: Winek - modelarski życiorys na bieżąco
Ryszard 



Na Forum:
Relacje w toku - 20
Galerie - 33


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 20


 - 9

Gdybym miał ziemię to zapewne leżałaby odłogiem, chociaż nie - pigwę !, pigwę! bym posadził, dla samej nazwy chociażby....;-))

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 4 z 8Strony:  <=  <-  2  3  4  5  6  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024