KARTON CAFÉ   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Miejsce na rozmowy o rzeczach niekoniecznie związanych z modelarstwem kartonowym, tzw. "rozmowy kanapowe", ciekawostki, humor itd. Tu można się poznać lepiej i pogawędzić ze sobą.


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 5 z 8Strony:  <=  <-  3  4  5  6  7  ->  => 
13-05-14 21:01  Odp: Winek - modelarski życiorys na bieżąco
Winek 



Na Forum:
Relacje z galerią - 8
Galerie - 16


 - 10

To faktycznie tylko Alski jest działkowcem.
Ja uprawiam tylko trawę, krzewy porzeczek, agrestu i ozdobne oraz kilka drzewek owocowych, choinek i tuji. Żona ma kilka rabatek kwiatów wieloletnich.
Najczęściej koszę trawę, tnę dzikie odrosty drzewek, palę ognisko, smażę grila, piję piwo. Wszystko rośnie samo.
Kiedyś uprawiałem warzywa, ale na pełne potrzeby nie wystarczało, na pielenie zaczęło brakować czasu, sił na kopanie coraz mniej.
Poza tym WRÓCIŁEM DO KODELI! A na działce niezbędne rzeczy i tak trzeba zrobić aby później w spokoju posiedzieć przy ognisku i piwie.

--
Pozdrowienia dla wszystkich

Winek (WiesławK)

 
16-05-14 19:44  Odp: Winek - modelarski życiorys na bieżąco
Alski 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 11
Galerie - 2


 - 2

Protestuję , nie jestem działkowcem , to rośnie w moim ogródku a nie na działce :)

--
Douglas Preston, Lincoln Child- seria Pendergast, Jo Nesbo seria Harry Hole , Lee Child

Wiem jak się robi modele doskonałe ... ino nie umiem :)

 
18-05-14 17:09  Odp: Winek - modelarski życiorys na bieżąco
Winek 



Na Forum:
Relacje z galerią - 8
Galerie - 16


 - 10

Cześć Al.
Nie chciałem się źle wyrazić.
Czy wobec tego jesteś ogrodnikiem? Oczywiście oprócz modelarza, akwarysty i projektanta.
Czy między działkowcem a ogrodnikiem jest taka różnica jak między wędkarzem i rybakiem?
A czy mógłbyś nam zaprezentować jakieś swoje akwarele?

--
Pozdrowienia dla wszystkich

Winek (WiesławK)

 
18-05-14 18:31  Odp: Winek - modelarski życiorys na bieżąco
Alski 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 11
Galerie - 2


 - 2

Winek ,mój protest był w całości żartobliwy. Co do akwa to ostatnio troszku zaniedbałem przez sklejanie więc wolałbym nie wrzucac zdjęć :).
Z analizy pośpiesznej wynika że nie jestem ani działkowcem ani ogrodnikiem :) kim jestem ? Działkowiec kojarzy mi się z posiadaniem działki ( ogródki państwowe ), ogrodnik - to już producent. A ja ? Malusi ogrodnik na własne potrzeby :)

--
Douglas Preston, Lincoln Child- seria Pendergast, Jo Nesbo seria Harry Hole , Lee Child

Wiem jak się robi modele doskonałe ... ino nie umiem :)

 
25-05-14 20:06  Odp: Winek - modelarski życiorys na bieżąco
Winek 



Na Forum:
Relacje z galerią - 8
Galerie - 16


 - 10

Kolego Alski - i tylko tak to odbieram.
Pośmiejemy się czasem z siebie i pożartujemy nawzajem.
Moja działak pracownicza ma niecałe 300 m2 ale na domek, trawę, ognisko, stół, drzewka i krzewy owocowe oraz kilka kwiatów wystarcza.
Siedzę w zieleni niewidoczny dla otoczenia i odpoczywam.
Na własne potrzeby mam tylko owoce - porzeczki, agrest, jabłka oraz śliwki i gruszki jak obrodzą. Resztę niestety trzeba kupić.

--
Pozdrowienia dla wszystkich

Winek (WiesławK)

 
14-06-14 23:40  Odp: Winek - modelarski życiorys na bieżąco
Winek 



Na Forum:
Relacje z galerią - 8
Galerie - 16


 - 10

Cześć Wam
Dawno mnie tu nie było.
Przyczyny rzadkich wizyt na forum opisywałem wcześniej a teraz wraz z wzmożoną aktywnością zawodową bardzo ograniczyły mi czas na kontakty z Wami.
Znalazłem trochę czasu na przygotowanie zapowiadanej relacji z budowy ORP "Kraków", którą właśnie zamieściełem na forum.
Przyglądam się Waszej działalności i zazdroszczę możliwości czasowych. Gratuluję efektów prac i zdobytych nawet trofeów.
Czas na oglądanie niektórych transmisji z MŚ w Brazylii podzielę z obecnością na forum.
Czy też oglądacie mecze? Właśnie czekam na relację spotkania Anglia-Włochy i mam chwilę na napisanie czegokolwiek.

Kibicom życzę przyjemności w oglądaniu transmisji i wyspania się po nocnych relacjach.

--
Pozdrowienia dla wszystkich

Winek (WiesławK)

 
16-06-14 19:51  Odp: Winek - modelarski życiorys na bieżąco
ROBO 

 - 10

Ja uprawiam tylko trawę, krzewy porzeczek, agrestu i ozdobne oraz kilka drzewek owocowych, choinek i tuji. Żona ma kilka rabatek kwiatów wieloletnich.
Najczęściej koszę trawę, tnę dzikie odrosty drzewek, palę ognisko, smażę grila, piję piwo. Wszystko rośnie samo.
Kiedyś uprawiałem warzywa, ale na pełne potrzeby nie wystarczało, na pielenie zaczęło brakować czasu, sił na kopanie coraz mniej.


- wypisz wymaluj - pozdrawiam "działkowców" :]

--
---
Nie jestem rasowym modelarzem ,ale czasem se dłubie w kartonie ...robo

 
16-06-14 20:26  Odp: Winek - modelarski życiorys na bieżąco
Alski 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 11
Galerie - 2


 - 2

Z tymi silami i czasem to ŚWIETA prawda. Mam tak samo.

--
Douglas Preston, Lincoln Child- seria Pendergast, Jo Nesbo seria Harry Hole , Lee Child

Wiem jak się robi modele doskonałe ... ino nie umiem :)

 
17-06-14 21:42  Odp: Winek - modelarski życiorys na bieżąco
Winek 



Na Forum:
Relacje z galerią - 8
Galerie - 16


 - 10

Czyli jedziemy na tym samym wózku.
Do tego jeszcze klejenie.
Z boku leci Brazylia - Meksyk, a na stole przed klawiaturą schną zwinięte emelenty (jak mawiał mój wnuczek) do "Krakowa".
Wszystko naraz!

--
Pozdrowienia dla wszystkich

Winek (WiesławK)

 
19-06-14 21:58  Odp: Winek - modelarski życiorys na bieżąco
Alski 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 11
Galerie - 2


 - 2

I co dalej ? Jutro ,pojutrze szklarz ,bandera na Emilce. Nie mam pomysłu.
A właściwie to za dużo pomysłów na raz :)

--

Post zmieniony (19-06-14 21:59)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 5 z 8Strony:  <=  <-  3  4  5  6  7  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024