KARTON CAFÉ   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Miejsce na rozmowy o rzeczach niekoniecznie związanych z modelarstwem kartonowym, tzw. "rozmowy kanapowe", ciekawostki, humor itd. Tu można się poznać lepiej i pogawędzić ze sobą.


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 7 z 8Strony:  <=  <-  4  5  6  7  8  -> 
15-11-14 13:03  Odp: Winek - modelarski życiorys na bieżąco
Winek 



Na Forum:
Relacje z galerią - 8
Galerie - 16


 - 10

Kolego Alski - bez przesady, ale dziękuję.
Znowu się rozminęliśmy. Byłem w Osowie w sobotę do 13.00 i w niedzielę od 12.30.
Jak będziesz w Trójmieście odezwij się jak prosiłem na 604 42 00 43.

--
Pozdrowienia dla wszystkich

Winek (WiesławK)

 
23-11-14 20:04  Odp: Winek - modelarski życiorys na bieżąco
Alski 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 11
Galerie - 2


 - 2

Teraz to Ty przesadziłeś ..z wpisem na Wangu , juz nie chcialem tam polemizować . Fajnie sie cos takiego czyta ale wierz mi , jak założę okulary to widzę kto jak pracuje . U mnie zwycięża pośpiech , nieumiejętność kształtowania elementów, przybrudzenia . A Twoje prace oglądalem nawet w powiększeniu i wiem co mówie z tym terminowaniem i basta :)))) Poważnie , jeszcze mi do Twoich prac duuużo brakuje , tak jak w szkole 3 do 5 . Wiem gdzie mam braki i nie sprzeczajmy się :))) więcej na ten temat :)) Pozdrawiam.
PS Twój tel wklepałem do komórki .

--
Douglas Preston, Lincoln Child- seria Pendergast, Jo Nesbo seria Harry Hole , Lee Child

Wiem jak się robi modele doskonałe ... ino nie umiem :)

 
23-11-14 20:17  Odp: Winek - modelarski życiorys na bieżąco
Andrzej Px48 



Na Forum:
Galerie - 5


 - 1

Winek szacun za standard w B 17. Ja tak jak Alski dużo brudzę klejem,dlatego maluję modele. Pokazałeś na Osowej kawałek bombowca-dla mnie rewelacja w standardzie.

--

Jak czytać skrót PKP---Poczekaj Kiedyś Przyjadę.

 
23-11-14 20:47  Odp: Winek - modelarski życiorys na bieżąco
Andrzej Px48 



Na Forum:
Galerie - 5


 - 1

Pewnie po to aby nasze pseudo-sojuszniki mogły go znależć. Bo ostatnio to robił ich jak chciał.

--

Jak czytać skrót PKP---Poczekaj Kiedyś Przyjadę.

 
30-11-14 20:16  Odp: Winek - modelarski życiorys na bieżąco
Winek 



Na Forum:
Relacje z galerią - 8
Galerie - 16


 - 10

Cześć Koledzy.
Miło Was czytać, czyli ktoś tu zagląda.
A ja, wstyd się przyznać, nie byłem na forum od tygodnia.
Zbyszku nie martw się, Orzełek ponownie ubiera się w gumę bo idzie zima.
Przy B-17 prace idą bardzo wolno ale do przodu.
Gdzieś za dwa tygodnie może będę swobodniejszy to częściej mnie poczytacie.
Nie będę się z Wami przekomarzał - cieszę się, że mnie podziwiacie, a ja podziwiam Was i tego mi nie zabierajcie. "I basta!"

--
Pozdrowienia dla wszystkich

Winek (WiesławK)

 
09-12-14 22:31  Odp: Winek - modelarski życiorys na bieżąco
Winek 



Na Forum:
Relacje z galerią - 8
Galerie - 16


 - 10

Witam Kolegę Zbyszka i pozostałych
PB żyje i widać ma się dobrze!
Dziękuję za specjalne pozdrowienia i wyrazy uznania. Przeprosiny przyjmuję!
Cieszę się, że się spotkaliście. Z drugiej strony 2 godz. to dużo czasu aby do Was przyjechać. Ale może nastepnym razem.
Czy z powyższego należy wnioskować, że plotkowaliście o mnie? To może i lepiej, że mnie nie było.
Czy stachooo pokazywał swoje "maleństwo"? Domyślam się, że tak. Co to było/jest?
A u mnie - sagment radiooperatora w obróbce. Za kilka dni coś pokażę. Cieszę się na nadchodzące Święta bo będę miał więcej czasu - aż do Trzech Króli.

--
Pozdrowienia dla wszystkich

Winek (WiesławK)

 
09-12-14 23:06  Odp: Winek - modelarski życiorys na bieżąco
Winek 



Na Forum:
Relacje z galerią - 8
Galerie - 16


 - 10

Zbyszku drogi! Zdrówka wielkiego życzę i kciuki trzymam za Ciebie.
Dzięki za miłe słowa, chociaż teraz to marna pociecha przy takich przykrych wiadomościach. Wierzę, że jeszcze będziesz kleił i nawet do Iskry Cię namówimy.

--
Pozdrowienia dla wszystkich

Winek (WiesławK)

 
14-03-15 20:25  Odp: Winek - modelarski życiorys na bieżąco
Alski 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 11
Galerie - 2


 - 2

Winek masz @.

--
Douglas Preston, Lincoln Child- seria Pendergast, Jo Nesbo seria Harry Hole , Lee Child

Wiem jak się robi modele doskonałe ... ino nie umiem :)

 
19-06-15 22:41  Odp: Winek - modelarski życiorys na bieżąco
Winek 



Na Forum:
Relacje z galerią - 8
Galerie - 16


 - 10

Witam Kolegów po wielomiesięcznej przerwie na aktualizacji „bieżącego życiorysu”.

Po długotrwałym zmaganiu z B-17 mogę chwilę odpocząć przy mniej skomplikowanym modeliku.
Może wrócę do przerwanej w ubiegłym roku pracy nad „nietypowym modelem” (tak go wówczas nazwałem).

Już w Olsztynie, będąc pod wrażeniem USS „Indianapolis” Kolegi Vercyna, zapowiedziałem, że to będzie kolejny projekt. Zresztą w moich planach też go ujmowałem – vide wpis 23.03.2014 r. w „życiorysie”.
No może trochę inaczej będzie przedstawiony, ale na pewno TEN.

Teraz wyjazd do Elbląga, poukładanie spraw osobisto-zawodowych i za kilka dni dalsze sklejanie.
Do następnego wejścia.

--
Pozdrowienia dla wszystkich

Winek (WiesławK)

 
09-09-15 22:28  Odp: Winek - modelarski życiorys na bieżąco
Winek 



Na Forum:
Relacje z galerią - 8
Galerie - 16


 - 10

Witam Kolegów ponownie po dłuższej przerwie.

Nie chcąc zaśmiecać, ani odgrzebywać ukończonych relacji i starych galerii moich modeli, pragnę dokonać osobistej aktualizacji „bieżącego życiorysu”.

W dniach 04-06.09.2015 r. odważyłem się uczestniczyć w Grand Prix „Małego Modelarza”, mając świeżo sklejony B-17. Niejako przy okazji zabrałem również PZL P-11c i ORP „Kraków”. Wszystkie 3 modele zgłosiłem do Mistrzostw Polski Modeli Kartonowych.

Mały monitor rzeczny zginął wśród większych, i muszę przyznać pięknie sklejonych, okrętów, statków, żaglowców i innych pływadeł. Zajął jednak zaszczytne 6 miejsce, z czego jestem bardzo zadowolony.

Samoloty chyba bardziej przypadły go gustu Komisji sędziowskiej, bo zdobyły kilka nagród, czym pragnę się Kolegom pochwalić.







Jest to dla mnie ogromne wyróżnienie, zwłaszcza, że jeszcze rok temu sklejałem modele jedynie w domowym zaciszu.
Za namową świeżo poznanych przez nasze Forum Kolegów modelarzy z Trójmiejskiego Pikniku Modelarskiego wybrałem się na pierwszą w życiu imprezę modelarską do Szczecina – Paprykarz’2014, gdzie uzyskałem pierwsze wyróżnienia.
Dziękuję z tego miejsca moim inspiratorom za doping i wsparcie w działalności modelarskiej oraz życzę im najwyższych laurów na wszelkich imprezach modelarskich.
Pozostałym Kolegom Forumowiczom również.

--
Pozdrowienia dla wszystkich

Winek (WiesławK)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 7 z 8Strony:  <=  <-  4  5  6  7  8  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024