KARTON CAFÉ   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Miejsce na rozmowy o rzeczach niekoniecznie związanych z modelarstwem kartonowym, tzw. "rozmowy kanapowe", ciekawostki, humor itd. Tu można się poznać lepiej i pogawędzić ze sobą.


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 6 z 8Strony:  <=  <-  4  5  6  7  8  ->  => 
22-06-14 21:10  Odp: Winek - modelarski życiorys na bieżąco
Winek 



Na Forum:
Relacje z galerią - 8
Galerie - 16


 - 10

Al - Twoją Emilkę obserwuję do końca.
Pytasz co dalej - jeśli tylko masz cug, nie przerywaj i klej dalej.
Może zainspiruje Cię moja analiza zamierzeń sprzed kilku postów?
W marcu zastanawiałeś się nad "Jaskółką" lub "Orłem" to może pójdziesz tym tropem.
Jak zaczniesz jednego z nich, może to będzie dla mnie wskazówka po "Krakowie" i pociągniemy równolegle?
Czy pomagam w wyborze?
Oczywiście nic zobowiązującego. To Ty masz mieć największą frajdę.

--
Pozdrowienia dla wszystkich

Winek (WiesławK)

 
15-08-14 20:10  Odp: Winek - modelarski życiorys na bieżąco
Alski 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 11
Galerie - 2


 - 2

Czekam na Twój wpis co dalej spoza listy wpadnie włapki :)

--
Douglas Preston, Lincoln Child- seria Pendergast, Jo Nesbo seria Harry Hole , Lee Child

Wiem jak się robi modele doskonałe ... ino nie umiem :)

 
15-08-14 23:16  Odp: Winek - modelarski życiorys na bieżąco
Winek 



Na Forum:
Relacje z galerią - 8
Galerie - 16


 - 10

Cierpliwości Kolego Al.
Muszę najpierw skończyć Krakowa.
Kiedyś, przeglądając forum znalazłem link do jakiejś strony pisanej krzaczkami, ale obrazki miał normalne.
Link pozwalał na darmowe (podobno) ściągnięcie ciekawego modelu w pdf-ach wraz z instrukcjami w html-ach, co zrobiłem. Na urlopie w wolnych chwilach przeglądałem instrukcje obrazek po obrazku i naszła mnie chęć zrobienia czegoś nietypowego. Po powrocie wydrukowałem model na laserówce, zaimpregnowałem arkusiki lakierem i schowałem do szuflady.
Tak więc dłubię kadłub Krakowa i za tydzień, dwa, zaczynam to coś.
W międzyczasie będę jeszcze śledził Twoje zmagania z Tupolewem nie mówiąc o innych Kolegach.

--
Pozdrowienia dla wszystkich

Winek (WiesławK)

 
17-08-14 20:46  Odp: Winek - modelarski życiorys na bieżąco
Winek 



Na Forum:
Relacje z galerią - 8
Galerie - 16


 - 10

Cześć Kolego Alski
Byłeś w Gdyni i nie odezwałeś się?
Była okazja do spotkania - zapraszam, jeśli kiedyś tytaj zawitasz.
Moja komórka - 604 42 00 43.
Pozdrowienia dla Kwidzyna.

--
Pozdrowienia dla wszystkich

Winek (WiesławK)

 
18-08-14 07:09  Odp: Winek - modelarski życiorys na bieżąco
Alski 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 11
Galerie - 2


 - 2

Sami wiecie jak to jest , wybrałem sie na spotkanie z córka i zięciem, źle trafilismy bo żeby gdzies zaparkować w Gdyni krążyliśmy ok 40 min po mieście ( zlot jachtów ) , lało jak z cebra i w sumie przebiegłem przez muzeum , już trzeba było wracać do domu ( psy )
ZbiG nie ma za co - od razu rzuca się w oczy :))) szkoda że nie mogłem go na spokojnie sfocic , jak widać przemalowali go troche.
Winek - oj zdradż co tam ściągnąłes z netu :)

--
Douglas Preston, Lincoln Child- seria Pendergast, Jo Nesbo seria Harry Hole , Lee Child

Wiem jak się robi modele doskonałe ... ino nie umiem :)

 
19-08-14 22:10  Odp: Winek - modelarski życiorys na bieżąco
Winek 



Na Forum:
Relacje z galerią - 8
Galerie - 16


 - 10

Zbyszek - jeśli trzeba, możemy jeszcze dorobić zdjęć eksponatu MMW, ale już inaczej wygląda niż Twój model. Widać muzealnicy i autor modelu bazowali na planach z całkowicie różnych okresów życia małego "Batorego".
Alski - w tym samym czasie parkowałem przy centrum handlowym "Batory" więc każdy z nas ocierał się o jakiegoś Batorego. Z powodu deszczu zrezygnowałem ze spaceru wokół żaglowców i wróciłem do domu. Ale gdybym wiedział .... .

Z relacji Krakowa - kadłub na ukończeniu więc zostało niewiele. Nie namawiaj mnie, bo nie pęknę. Jak się pochwalę całym Krakowem, puszczę farbę.

--
Pozdrowienia dla wszystkich

Winek (WiesławK)

 
19-08-14 22:20  Odp: Winek - modelarski życiorys na bieżąco
Alski 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 11
Galerie - 2


 - 2

Winek -nie uwierzysz !! Nie moglem nigdzie znaleźć miejsca i też zaparkowałem w Batorym na poziomie -2 :)

--
Douglas Preston, Lincoln Child- seria Pendergast, Jo Nesbo seria Harry Hole , Lee Child

Wiem jak się robi modele doskonałe ... ino nie umiem :)

 
21-08-14 22:01  Odp: Winek - modelarski życiorys na bieżąco
Winek 



Na Forum:
Relacje z galerią - 8
Galerie - 16


 - 10

Zbyszku - pamiętam go jeszcze z poprzedniego żywota, kiedy stał zabetonowany w Helu i wytrzymał. Kilka lat temu w Naszym Morzu relacjonowano z wielkim szumem restaurację kutra i to się chwali. Ludzie pooglądają, historię poczytają i chyba o to chodzi - mało kto odróżni z jakiego okresu ten wygląd.
Też mam nadzieję, że go zadaszą. Mam tam wtykę to radę przekażę.

--
Pozdrowienia dla wszystkich

Winek (WiesławK)

 
19-10-14 17:47  Odp: Winek - modelarski życiorys na bieżąco
Winek 



Na Forum:
Relacje z galerią - 8
Galerie - 16


 - 10

Witam Kolegów
Po długiej nieobecności mam w końcu trochę czasu aby uzupełnić „bieżący życiorys”.
Urlop i wakacje dawno minęły.
ORP „Kraków” skończony, galeria zamieszczona, do obejrzenia której serdecznie zapraszam.
Rozpocząłem zapowiadaną niespodziankę ale przerwałem za sprawą ukazania się w MM B-17 i dyskusji jaka rozgorzała przy tej okazji nad jego sklejalnością (lub nie-). Również zapraszam Kolegów do śledzenia mojej relacji z próby sklejenia tego olbrzyma. Wprawdzie plany miałem zupełnie inne, ale życie podpowiada nowe scenariusze i plany zmieniłem. Okręty czekają a ja sklejam kolejny samolot! Niebywałe! Prace posuwają się bardzo wolno za sprawą wielu pobocznych zdarzeń. Mam nadzieję na ustabilizowanie się sytuacji i powrót do bardziej regularnego klejenia.

Jednym z wydarzeń było spotkanie się i poznanie Kolegów modelarzy grupy Brętowskiej z Gdańska pod zacnym przewodnictwem ZbiG’a. Byli także Radzias, Pikowski i Stachooo. Ciekawie rozmowy, wymiana doświadczeń, uwagi i plany na przyszłość. Jednak najciekawsze to kolekcja modeli Zbyszka. Kilka ujęć ze spotkania.


W trakcie spotkania Koledzy namawiali mnie na wspólny wyjazd na najbliższe wystawy i konkursy. Do Przeciszowa nie udało się, ale do Szczecina na „Festiwal modelarski Paprykarz 2014” już mogłem zawitać.
Po raz pierwszy wziąłem udział w takiej imprezie i jestem z wyjazdu bardzo zadowolony, ze co jestem Kolegom Brętowskim niezmiernie wdzięczny. Pierwszy wyjazd i pierwsze wyróżnienia za ORP „Kraków” i PZL P-11c. Tego się nie spodziewałem. Jest mi naprawdę miło i dlatego chciałbym pochwalić się swoim pierwszym dorobkiem.


Na koniec wspólne zdjęcie z naszymi zdobyczami.


Teraz powrót do B-17.

--
Pozdrowienia dla wszystkich

Winek (WiesławK)

 
11-11-14 12:13  Odp: Winek - modelarski życiorys na bieżąco
Alski 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 11
Galerie - 2


 - 2

Winek widziałem z bliska Twoje prace w Osowie. Ja chce u Ciebie terminować :))))

--
Douglas Preston, Lincoln Child- seria Pendergast, Jo Nesbo seria Harry Hole , Lee Child

Wiem jak się robi modele doskonałe ... ino nie umiem :)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 6 z 8Strony:  <=  <-  4  5  6  7  8  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024