FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 4Strony:  1  2  3  4  ->  => 
01-02-06 21:46  [zapowiedź MODELIK 2/06] prototyp niemieckiego ciężkiego myśliwca z II w. św. Me
JOL 

 

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Drugą nowością „Modelika” w tym roku jest model samolotu Me-329 w komputerowym opracowaniu kolegi Rafała Ciesielskiego. Bardzo ciekawa sylwetka samolotu, podobna do nieokreślonego z typu samolotu występującego w filmie „Poszukiwacze zaginionej Arki”. Jest to stosunkowo duży model (ponad 0,5 m rozpiętości skrzydeł). Posiada wnętrze kabiny, luk bombowy z bombą, wnęki podwoziowe i widoczne silniki pod zdejmowanymi pokrywami.
Więcej informacji o modelu na http://www.modelik.pl

w





--
JOL

 
01-02-06 21:49  Re: [zapowiedź MODELIK 2/06] prototyp niemieckiego ciężkiego myśliwca z II w. św
randar 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 7
 

Na razie tylko wypadła mi szczęka ....jest dobrze ....

Czad ! To coś można nazwać niespodzianką ! Super !

--

 
01-02-06 21:55  Re: [zapowiedź MODELIK 2/06] prototyp niemieckiego ciężkiego myśliwca z II w. św. Me
car 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
Galerie - 3
 

pieknie!!!!! niech zyje Ciesielski. zobaczymy na jakosc druku, czy bedzie to hit sezonu czy Modelik.

 
01-02-06 22:04  Re: [zapowiedź MODELIK 2/06] prototyp niemieckiego ciężkiego myśliwca z II w. św. Me
JOL 

 

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Specjalnie dla kolegi Cara odłożyłem (jak zwykle) egzemplarz z wadami, żeby mógł na temat Modelika pisać to co zawsze i co najwyraźniej sprawia mu ogromną frajdę.

--
JOL

 
01-02-06 22:08  Re: [zapowiedź MODELIK 2/06] prototyp niemieckiego ciężkiego myśliwca z II w. św. Me
car 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
Galerie - 3
 

bo zawsze takie dostaje, proponuje jak gpm, 1 z wadami i dwa bez z przeprosinami, bede wychwalal pod niebiosa:)

 
01-02-06 22:18  Re: [zapowiedź MODELIK 2/06] prototyp niemieckiego ciężkiego myśliwca z II w. św
OzzY 

 

i przynajmniej wiadomo skad grafika zerznieta na okładce.....

 
01-02-06 22:18  Re: [zapowiedź MODELIK 2/06] prototyp niemieckiego ciężkiego myśliwca z II w. św
Molzey 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 1
 

Bardzo smakowity.....
No, i temat jak przystało na Modelika nieoklepany.Bene.

--
Powracam w opary kleju... Sztachnąć się jeszcze raz.....

 
01-02-06 16:53  Re: [zapowiedź MODELIK 2/06] prototyp niemieckiego ciężkiego myśliwca z II w. św
Michał 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Niezły bajer - przynajmniej nikt nie zarzuci niezgodnośći z oryginałem heh

--
Pozdrawiam!
Michał

 
01-02-06 23:56  Re: [zapowiedź MODELIK 2/06] prototyp niemieckiego ciężkiego myśliwca z II w. św. Me
JOL 

 

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Problem w tym, że gdy kolega Car zgłaszał fakt, że otrzymał egzemplarz z wadą, to ogłaszał to na Forum zamiast napisać lub zadzwonić do wydawcy. Uznając reklamację niby gdzie miałem wysłać drugi egzemplarz - na Kreml? Nie wiem kto się kryje pod pseudonimem "Car" i nie mam zamiaru tego dochodzić, choć wystarczyłoby pewnie zapytać kilku zaprzyjaźnionych Forumowiczów.
Gdy chciałem mu wysłać drugi egzemplarz (chodziło o Arado-196) to napisałem na jego wzięty z Forum prywatny e-mail prośbę o podanie adresu na który mógłbym go wysłać. Nie otrzymałem żadnej odpowiedzi a wprost przeciwnie - znalazłem potem na Forum publiczny zarzut że nie zareagowałem i "olałem" klienta. Ci którzy mieli przypadek coś reklamować (nie koniecznie wady, czasem pomyłki w realizacji zamówienia) wiedzą, że nigdy tak nie postępuję.
No cóż - w przyszłym tygodniu modele zaczną trafiać do odbiorców i bardzo jestem ciekaw czy (parafrazując wypowiedź "Cara") będą to opinie pozytywne czy "Car".

--
JOL

 
02-02-06 00:49  Re: [zapowiedź MODELIK 2/06] prototyp niemieckiego ciężkiego myśliwca z II w. św. Me
Stealth 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 3
Galerie - 24


 - 1

Brawo, ciekawostka i miłe urozmaicenie na rynku. No i ten sentyment do Poszukiwaczy Zaginionej Arki... :-))

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 4Strony:  1  2  3  4  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024