FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 4Strony:  1  2  3  4  ->  => 
01-02-06 21:48  [zapowiedź MODELIK 3/06] myśliwsko-szturmowy F/A-18F SUPER HORNET
JOL 

 

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


To trzecia tegoroczna nowość Wydawnictwa „Modelik” – jak zawsze najwyższej jakości i w pełni komputerowe opracowanie Rafała Ciesielskiego. Mniej zorientowanych w temacie informuję, że nie jest to kolejny model kartonowy Horneta, tylko samolot „Super Hornet”, który różni się od Horneta nie tylko wieloma szczegółami, również zewnętrznymi, ale jest od niego dużo większy: dłuższy o 1,24 metra i o ponad 2 metry ma większą rozpiętość skrzydeł. Poza tym w tej wersji (myśliwsko-szturmowy) jest samolotem dwuosobowym. No cóż - od dawna w ofercie „Modelika” nie było współczesnych samolotów bojowych, czas zacząć nadrabiać zaległości…
Więcej informacji o modelu na http://www.modelik.pl



--
JOL

 
01-02-06 16:45  Re: [zapowiedź MODELIK 3/06] myśliwsko-szturmowy F/A-18F SUPER HORNET
pepo ciufakers   

jee komąą
i o to chodzi i o to chodzi
superasnieeee wypasnie

no i tyle pylonów:)

 
01-02-06 17:09  Re: [zapowiedź MODELIK 3/06] myśliwsko-szturmowy F/A-18F SUPER HORNET
Robert   

Przydałyby się jakieś zdjęcia surówki. A tak trochę offtopic (czy jak się to tam pisze), czy czasem niedługo nie będzie kolejnych nowości?? bo zdaje się że miał jeszcze wyjść Hydromil 2 Aviatora.

--
Pozdrawia
Robert

---------------------------------------
róbmy modele, a nie wojny!!!
---------------------------------------

 
01-02-06 17:18  Re: [zapowiedź MODELIK 3/06] myśliwsko-szturmowy F/A-18F SUPER HORNET
Kuba B 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 2
Galerie - 2
 

Aaaaaa! biorę w ciemno. To jest jeden z tych na prawdę nieiwlu razy kiedy autentycznie zatkało mnie jak przeczytałem o tej nowości. Do tego dwumiejscowy... przepysznie:)!

--

 
01-02-06 22:40  Re: [zapowiedź MODELIK 3/06] myśliwsko-szturmowy F/A-18F SUPER HORNET
jacko1971   

SUPER!,! Przewidujesz jakieś akcesoria do tych modeli (samoloty )? - wskazane by były np kabiny.
PS.
JOL moja przeglądarka pokazuje błąd na stronie ( NETSCAPE... CHYBA TAK SIĘ TO PISZE...), NIE MOGE OGLĄDAĆ FOTEK ANI PORUSZAĆ SIĘ PO STRONIE).
Pozdrawiam wszystkich "lepiących"
JSK

 
02-02-06 00:01  Re: [zapowiedź MODELIK 3/06] myśliwsko-szturmowy F/A-18F SUPER HORNET
JOL 

 

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


W sprawie akcesoriów trzeba naciskać Gomix lub GPM - ja ich nie produkuję. Leszek Gołdyn (właściciel Gomixu) obiecał mi sukcesywnie wprowadzać na rynek kabinki do samolotów z Modelika, zwłaszcza do odrzutowych Jaków, ale postępy w "tym temacie" słabe...
U mnie strona Modelika funkcjonuje bez zarzutów, ale to już drugie zgłoszenie nieprawidłowości więc po południu zgłoszę to mojemu webmasterowi aby wszystko sprawdził.

--
JOL

 
02-02-06 00:34  Re: [zapowiedź MODELIK 3/06] myśliwsko-szturmowy F/A-18F SUPER HORNET
Lazarus 



Na Forum:
Relacje w toku - 15
Relacje z galerią - 13
Galerie - 21
 

Widziałem rysunki do tego modelu - REWELACJA!!! Stokrotne brawa za temat!!! Piękny model Rafał... ;-)

 
02-02-06 00:43  Re: [zapowiedź MODELIK 3/06] myśliwsko-szturmowy F/A-18F SUPER HORNET
AWOT   

Dzięki Łukasz.
Ciekaw jestem kiedy zobaczę pierwszy sklejony model.

--

AWOT

 
02-02-06 00:58  Re: [zapowiedź MODELIK 3/06] myśliwsko-szturmowy F/A-18F SUPER HORNET
Lazarus 



Na Forum:
Relacje w toku - 15
Relacje z galerią - 13
Galerie - 21
 

ha, ha, ..... ;-) to było niezłe.... ha, ha, ha.... Może Porąbka?

 
02-02-06 01:20  Re: [zapowiedź MODELIK 3/06] myśliwsko-szturmowy F/A-18F SUPER HORNET
elessar.telc 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 2
Galerie - 3


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

JOL- jako, ze tym razem zapowiedziane zostaly 2 samoloty i 2 pojazdy, to rozumiem, ze nastepna seria nowosci Modelika przeznaczona zostanie w calosci dla okretowcow ? : ) A jesli nie w calosci, to przynajmniej w czesci : )
pozdrawiam
elessar.telc

--
Maciek Grajek / elessar.telc

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 4Strony:  1  2  3  4  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024