FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
17-05-04 15:04  KRUSZWICA - PODZIĘKOWANIA i PARĘ SŁÓW
konradus 
satrapa ;>




W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 


Kochani,
chciałem Wam bardzo podziękować i powiedzieć, że jestem zachwycony całą imprezą. Powienienem to powiedzieć w sobotę na spotkaniu, ale ja jestem nieśmiały :-] i byłem w zbyt wielkim szoku, żeby zachować się odpowiednio do sytuacji. No i mówca też ze mnie żaden... Dopiero dziś, kiedy powoli się otrząsam z przebytego szoku i przychodzę do siebie przypominając sobie miłe chwile, dochodzi to do mnie i żałuję, że paru słów nie powiedziałem, bo ...powinienem. Chociaż wielu uważa, że jestem odpowiedzialny za całe to zamieszanie, to ja sobie tego tak naprawdę nie przypisuję i czuję się niezręcznie jeśli tak się mówi.. To przecież zasługa każdego z Was, że stworzyliśmy tak zżytą i mocną grupę! Myślę, że zlot (bo to był Nasz 1 Oficjalny Zlot przecież..) to dowód na to, że Forum to nie tylko miejsce na modelarskie posty, krytykę, sprzeczki, zdjęcia, ale jest to przede wszystkim GRUPA przyjaciół i wariatów mówiących podobnym językiem. I to wcale nie słaba grupka czy kółeczko wzajemnej adoracji ;-) ale SILNA GRUPA!
Wiem, że było nas około 60 osób. Wiem, że wielu nie udało sie przyjechać, mimo że bardzo chcieli. Wiem, że w przyszłym roku powinniśmy pomyśleć o zarezerwowaniu dwóch ;-) pałacyków w Kobylnikach, a może sami zorganizować swoją ogólnopolską wystawę?
Jeszcze raz Wam bardzo dziękuję i przepraszam jeśli ze wszystkimi nie pogadałem w Kruszwicy!

Konrad.

 
17-05-04 15:42  Re: KRUSZWICA - PODZIĘKOWANIA i PARĘ SŁÓW
Hook6   

 

No wiesz... 60 ludzi X 10 (tylko) minut to daje... no właśnie. I jeśli zmniejszyć ten czas tylko do 5 minut to i tak nie dałbyś rady.
Nie wszyscy ze wszystkimi daliśmy radę porozmawiać. Ale każy zna z widzenia (przynajmniej) sporą ilość innnych forumowiczów. I to - myślę - jest wartość tego spotkania sama w sobie.

 
18-05-04 07:11  Re: KRUSZWICA - PODZIĘKOWANIA i PARĘ SŁÓW
Saburo 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 1
Galerie - 5
 

Konradus, fantastycznie, że byłeś razem z nami. My też dziękujemy.

Pancernik Nagato
Superpancernik GrossDeutschland
Pancernik Bismarck

 
18-05-04 08:08  Re: KRUSZWICA - PODZIĘKOWANIA i PARĘ SŁÓW
MacGregor 



Na Forum:
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

KONRAD - jutro pogadam z Bonesem i pewnie niedługo zaczniemy kłaść fundamenty pod drugi pałac w Kobylnikach...
A poważnie, takiego dopływu adrenaliny modelarskiej, jaki miałem w czasie 14-16 maja tego roku to dawno nie pamiętam. Ja także WSZYSTKIM dziękuję, także zachowaniem porządku w miejscu, gdzie się spotkalismy - czym najbardziej zaskoczony był p. Bones, który spodziewał się najgorszego...

MacGregor

 
18-05-04 09:16  Re: KRUSZWICA - PODZIĘKOWANIA i PARĘ SŁÓW
woyteq70 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Ja Dziękuję za Spotkanie Te i Kolejne
które już dzisiaj warto projektować.
Mam nadzieję,że za rok dane mi będzie WAS spotkać bo w tym roku nie dałem rady.

POZDROWIENIA !!!

 
18-05-04 09:49  Re: KRUSZWICA - PODZIĘKOWANIA i PARĘ SŁÓW
Michu 



Na Forum:
Relacje w toku - 5
Galerie - 2


 - 1

No to do następnej Kruszwicy, pamiętajcie, prosto i w lewo :-D

 
18-05-04 12:31  Re: KRUSZWICA - PODZIĘKOWANIA i PARĘ SŁÓW
barti 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 5
 

witam
prwdę mówiąc byłem pierwszy raz na takim zlocie i niczego nie żałuję szkoda tylko że musiałem w sobotę wyjechać pilna sprawa rodzinna .Zabawa była przednia i mam nadzieję powtórzyć ją za rok.
pozdrawiam wszystkich

www.ismr.pl

[G] ORP BŁYSKAWICA-WAK / [G] Prince Of Wales-GPM / [G] Aurora / [G] Akitsushima / [G] Noworosijsk


 
18-05-04 14:12  Re: KRUSZWICA - PODZIĘKOWANIA i PARĘ SŁÓW
Zeppelin 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 1
 

Tak to spotkanie to wielki zastrzyk modelarskiej adrenaliny.
Do następnej Kruszwicy już za rok.

 
18-05-04 14:48  Re: KRUSZWICA - PODZIĘKOWANIA i PARĘ SŁÓW
Frytek 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 2
Galerie - 2
 

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Michu - śliwkę za rok też wezmę , nawet dwie !! :)
Dzięki wszystkim również za dobrą zabawę . Do zobaczenia za rok !!!!!

___________________________
Mam ręce w kieszeniach , a kieszenie jak ocean....

 
18-05-04 16:14  Re: KRUSZWICA - PODZIĘKOWANIA i PARĘ SŁÓW
CRS 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Frytek nie szalej z tymi sliwkami bo nie bedziesz musial pozorowac takich zdjec ;-)

Krzysiek P. aka CRS
---------------------------------------------------
Construct Responsible for Sabotage
---------------------------------------------------

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024