FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 5Strony:  1  2  3  4  5  ->  => 
07-06-03 19:10  [nowość] ORP ''Burza''
Niezależny 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Jest oczekiwany morski temat w MM. Odgrzewane opracowanie z numeru 9/96. Autorem opracowania komputerowego jest p. Zbigniew Sałapa. Zawartość to 8 arkuszy A4, cena 8.5 zł. "Starzy" wyjadacze będą raczej zawiedzeni, po wstępnym przeglądnięciu odniosłem wrażenie, że to raczej model blokowy. Na powierzchniach o jednolitym kolorze (szarym ) trochę widać raster. Mało elementów odzorowano w postaci graficznej, na niektórych elementach aż razi brak szczegółów (np. na osłonach dział brak drabinek).
Pozdr.

 
07-06-03 23:01  Re: [nowy MM] ORP "Burza"
Frytek 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 2
Galerie - 2
 

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Teżgo dzisiaj nabyłem .Żeby mi się podobał - nie powiem . Po prostu ( tak jak to podkreślił Niezależny ) odsmażony stary MM . Plus - zmieniony kolor pokładu ( juz nie jest taki purpurowy ) , jest kilka malutkich ulepszeń , dno bez czarnego obrysu , no i przyznane bez bicia "Nowa wersja modelu ORP Burza jest transformacją z MM nr 6/96". Minus - przydałoby sie jednak nowe opracowanie Burzy z lat 1960-1975 ....
KF- wiedziałeś o Burzy juz ok. miesiąc temu . Masz jak zwykle dobrze poinformowanych ludzi. Może wiesz , co się teraz ukaże w Queście ??? ( mam już taki mętlik ,ze sam nie wiem , co wydać ....:))

___________________________
Mam ręce w kieszeniach , a kieszenie jak ocean....

 
07-06-03 23:19  Re: [nowy MM] ORP "Burza"
pompier     

Frytek a może cos strażckiego byś wydał?

 
07-06-03 23:26  Re: [nowy MM] ORP "Burza"
Answer   

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Frytek, pewnie że wiem ;-) ale jak zwykle muszę zachować zawodową tajemnicę. Przy okazji witam wszystkich po tygodniowej przerwie. Znowu jest czym oddychać ;-) choć jeszcze z przerwami.
pozdrawiam

-------------------------------------------------
Jeżeli masz jakieś pytanie do wydawnictwa napisz e-mail lub zadzwoń!
Na pytania zadane w innej formie nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć.
Zapraszamy na naszą stronę http://www.answer.pl

 
07-06-03 23:39  Re: [nowy MM] ORP "Burza"
Michał 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

No i stało się! ! !
Znów odgrzewany stary MM - mnie osobiście to nie zadowoala z tego względu, że wolałbym nowe pomysły....... nawet nie mam zamiaru marzyć o jakimś lotniskowcu czy broni pancernej..... ale coś świeżego! :-)

ergie - ja też bym chętnie chciał wóz strażacki :-) tylko że z innego okresu! Najnowszy wóz strażacki z lotnisk! :-) takie potęzne wozy 8 kołowe w jaskrawym zielonym kolorze........ to byłoby coś ekstra!

KF - również witam! ;-) Jak już jesteś zdrowy to bardzo dobrze :-)
Może nam pokażesz co zlepiłeś po tej tygodniowej przerwie (mam na mysli samochód pancerny) :-)

Pozdrawiam!
Michał

 
08-06-03 01:27  Re: [nowy MM] ORP "Burza"
radomir 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 2
 

A ja to bym kiedys chciał zobaczyć kartonowy model kombajnu zborzowego , taki "bizon" na przykład myślę że trochę mody na pacyfizm w modelarstwie (która to moda podobno zaczeła się w lotniczych plastikach) to nie jest zły pomysł

 
08-06-03 10:17  Re: [nowy MM] ORP "Burza"
CRS 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Ja bym chetnie zobaczyl B2 ale raczej nie do natychmiastowego zlożenia tylko ot tak za jakis czas. A może MM pokusi sie o wydanie jakiegos wiekszego pływadła?

 
08-06-03 10:18  Re: [nowy MM] ORP "Burza"
CRS 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

aaaaa i jeszcze jedno Kartonowy Fanie cieszymy się z twego ozdrowienia!!!!!!

 
08-06-03 11:21  Re: [nowy MM] ORP "Burza"
Zeppelin 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 1
 

Może się czepiam , ale redakcja pisze , że "Nowa werja modelu ORP "Burza" jest transformacją z MM nr.6/96" i tu pisze moim zdanie nieprawdę gdyż omawiany model ukazał sie już w roku 1967 , a to już 36 lat.
Teraz o modelu , pierwsze to okładka - parafrazując to co napisał Frytek nie powiam żeby mi się podobała , a mówiąc wprost do bani , a model ? dla młodzieży jest dobry , ale można by opracować tem model tak jak to robi p. Mistewicz ; czyli możliwośc ulepszeń jeśli ktoś chce i potrafi , a nie "walnąć" model od sztancy co ma już 36 lat i zamknąć rocznik , ooooooooo przepraszam zadano sobie trud przerysowania na kompie , wielkie wyzwanie !!!!!! W następnym też będzie "przerysowywanka" Su-27.
Podsumowywując kupiłem tylko jeden numer , bo kupuję dwa gdy uznam że warto model kleić , ale dla młodzików niezła "zaprawa modelarska" przed czymś poważniejszym i ambitniejszym ; żeby tylko chcieli po MM sięgnąć.

 
08-06-03 13:09  Re: [nowy MM] ORP "Burza"
MarekB 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 4
Galerie - 2
 

ma ktos moze skan okladki :?:)

*********
5914289

PROJEKT WŁASNY
Maz-537G + naczepa MAZ/ChMZAP-5247G
Niemiecka wyrzutnia rakiet NEBELWERFER
Rosyjski pojazd inżynieryjny BAT-M
Polski lekki czołg ANDERS
AMERYKAŃSKI CIĄGNIK M4 + LONG TOM

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 5Strony:  1  2  3  4  5  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024