FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
03-11-03 15:43  Iszak I-16 - prośba o pomoc
Batonus 



Na Forum:
Relacje w toku - 12
Relacje z galerią - 25
Galerie - 16


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 10

Grupa: QWKAK

Koledzy,
Głupio mi, ale muszę się do Was zwrócić. Zacząłem to-to sklejać - i oprócz tego, że jest to najśmieszniejszy model w moim życiu, to najmniejszy i tak się składa, że robiony zaraz po największym moim modelu.

Dlaczego mi głupio? Bo chyba go sknociłem. Papier jest tak cienki, że wyłażą żebra, jakoś nie chce się to trzymać qpy.
Czy ktoś mógłby mi odsprzedać swój egzemplarz? On był wydany przez Fly Model razem ze Stukasem i Ił2m3 - trzy w jednym.
Cały model zajmuje jeden arkusz.

Po tej wielkiej krowie (Sunderland) palce odzwyczaiły się od takich drobiazgów.
A samolot strrrasznie mi się spodobał.

Fejs - zbuk: Tomek Szejnoch, w robocie: Cutty Sark
Zazdroszczę owadom - w makro są doskonałe.

 
03-11-03 17:12  Re: Iszak I-16 - prośba o pomoc
Junior II   
() - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku () - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku
Chyba trafil Ci sie jakis trefny egzemparz z tym cienkim papierem , przejrzalem swoje wydanie i karton jest ten "normalny "flyjowski.
a moze jakies upiory poprzestawialy kiedys paki z kartonem i papiorem w drukarni.
Jezeli nikt do poolwy tygodnia siie do Ciebie zglosi , to jestem w srode i czwartek w Polsce i jak chcesz to Ci ten arkusz moge odstapic.
Ta beczuleczka autorstwa p.Grzelczaka , jest jak najbardziej godna polecenia.
Mozna toto skleic w przyslowiowe pińć minut bez bluznierstw i atakow depresji,
tylko przy wnekach podwozia cus mi nie pasowalo , moze za duzo fryderykow sie naogladalem.ó
Na zdjeciach wlasnie ten sklejony przed wielu laty samolocik , w waloryzacji piwnicznej, pokryty wieloletnim kurzem i odchodami jej wielonoznych lokatorow.
Owiewke jeden z nich mi albo ukradl albo zezarl.

podaj ewentualnie adres na priv .

 
03-11-03 17:17  Re: Iszak I-16 - prośba o pomoc
randar 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 7
 

Junior ! :))))


 
03-11-03 17:17  Re: Iszak I-16 - prośba o pomoc
Batonus 



Na Forum:
Relacje w toku - 12
Relacje z galerią - 25
Galerie - 16


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 10

Grupa: QWKAK

Dźwięki z rury!
Adres na priv - jak w profilu.
Blachy wnęk podwoziowych są w części kadłubowej za niskie o 3mm, ale akurat z tym sobie właśnie poradziłem - szare wstawki.

Wstyd, bo to będzie mój pierwszy model który zrobię z więcej niż 1 egzemplarza wycinanki. Ale każdy kiedyś musi stracić dziewictwo :-)

Fejs - zbuk: Tomek Szejnoch, w robocie: Cutty Sark
Zazdroszczę owadom - w makro są doskonałe.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024