FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 3Strony:  <=  <-  1  2  3 
01-02-06 11:34  Re: Problem z wydrukowaniem ze skanu!
Thunder909 

 

w przypadku tego Miga 21 sprawdzilem , musisz zdjecia wyeksportowac (tak jak opisales ) do formatu np. jpg , potem otworzyc w PhotoPaint albo PhotoShopie , ustawic w ustawieniach do drukarki "drukowanie bez marginesu" ( w mojej drukarce Epson Photo 830 mam taka opcje ) i wtedy dopiero wychodzi wydruk calosci i w 100% .
Bezposrednio w Acrobacie ,albo masz 95 % albo uciete marginesy .

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
no tak publicznie o sciaganiu to nie wolno, ale po kryjomu to wiekszosci z nas dyski az sie przelewaja od skanow .

 
01-02-06 11:53  Re: Problem z wydrukowaniem ze skanu!
myh 



Na Forum:
Galerie - 2
 

Ale robicie problemy... ja czesto przed zakupem modelu sciagam jego skana z netu, przegladam dokladnie na spokojnie w domu i jesli stwierdzam, ze mi sie model nadal podoba, po paru dokladnych analizach, to kupuje w sklepie najnormalniej w swiecie wycinanke, a jesli stwierdzam, ze nie interesi mnie to laduje w /dev/null... podobnie dzieje sie z modelami juz sklejonymi, nie potrzebuje "backupa" to wywalam i tyle (wszystko z tego powodu ze szkoda mi tracic czas na dojezdzanie do sklepow i tam sterczenie jak kolek i przegladanie sterty modeli) .

I zeby nie bylo, ze pusta gadanina - z arkusza z Pocket Excela z lista modeli i cenami:
Wartosc wszystkich modeli 3123,89 zł
Zakupiono za: 1323,79 zł
Pozostalo do wydania: 1800,10 zł

Łączna liczba modeli: 152 szt.
Zakupione: 83 szt.
Zrobione: 3 szt. (z tej listy, nie dopisywalem modeli sklejonych bo nie pamietam cen a przy przeprowadzce zapodzialy sie okladki :/)

Średnia cena kupionych: 15,39zł
Średnia cena oczekujących: 27,27zł

(jak ktos chce moge ten arkusz udostepnic :>)

To tak by pokazac tez druga strone medalu...

--
Mariusz "Ma-rYu-sH" Witkowski
Na warsztacie:
- to co wpadnie w ręce...

 
01-02-06 14:50  Re: Problem z wydrukowaniem ze skanu!
Thunder909 

 

to samo u mnie , 346 modeli na kupce plus 20 GB na Dysku. Jestem zlym klientem ???

Regularnie co pare miesiecy zaspokajam moj glod na nowe modele omijajac to co mi sie nie podobalo juz jako skan. Mieszkajac 1000 km od Polski nie stac mnie na jezdzenie ot tak sobie po zakup modeli ,a kupowanie " w ciemno " u Moduni przy ich cenach doprowadzilo by mnie do calkowitej plajty .
Moze kupowalbym czesciej w polskich sklepach internetowych ,ale jak przelicze to co zadaja za przesylke , to mi sie slabo robi. I na wet jakby , to i tak w ciemno nie bede kupowal , z jednym wyjatkiem , modele Pana Halinskiego .

sorry za of topic !!!

 
01-02-06 16:08  Re: Problem z wydrukowaniem ze skanu!
myh 



Na Forum:
Galerie - 2
 

dokladnie, Thunder jak ktos o nas powie ze zli z nas klienci to chyba glebe zalicze ze smiechu :) niektore sklepy tyle nie maja w ofercie co lezy u mnie w szufladzie...

--
Mariusz "Ma-rYu-sH" Witkowski
Na warsztacie:
- to co wpadnie w ręce...

 
01-02-06 16:40  Re: Problem z wydrukowaniem ze skanu!
stach48 

 

Panowie = macie 100% racji=ja chciałbym pożyc tak dlugo abym mógł skleic 5% z oryginałów, które leżą i czekają=mam również kupę skanów ale jakoś jeszcze żadnego nie wydrukowałem. Wytłumaczcie po cholerę ciagle kupuję nowe modele (może to jakieś zboczenie}.
NAJLEPSZEGO

 
01-02-06 19:18  Re: Problem z wydrukowaniem ze skanu!
myh 



Na Forum:
Galerie - 2
 

stach48 bo to jak narkotyk :) jestesmy wszyscy uzaleznieni od papieru, kleju, nozy, nozyczek, farbek i calego tego ustrojstwa, ja mam do tego stopnia fazy ze potrafie wydac ostatnia kase na modele i nie miec co do gara wlozyc tydzien pozniej, ale jestem szczesliwy :) - to jest dodatkowy argument czemu nie jezdze czesto do sklepow :) ale na szczescie moja panna jeszcze mnie nie goni z walkiem ;P

--
Mariusz "Ma-rYu-sH" Witkowski
Na warsztacie:
- to co wpadnie w ręce...

 
01-02-06 19:39  Re: Problem z wydrukowaniem ze skanu!
Sturmovik 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 1
Galerie - 4
 

Grupa: WLKP

myh, to JEST nałóg, iteż dobrze to znam... 90% mojego nielichego zadłużenia to dzięki wydawaniu kasy na modele. Dobrze, że połówka sama ciut klei i z grubsza rozumie... ;-)

--
Adam - ffulmar2@gmail.com ==== Skype: adams-1970 ==== GG: 2629637 <--- uprzedź mailowo, nie przyjmuję wiad. od nieznajomych
Ostatni skończony: dorożka Hansom'a z fragmentem Baker Street (CSSH, 1:24)
Obecnie na warsztacie: PZL M-18 Dromader (GPM) i inne

 
01-02-06 17:41  Re: Problem z wydrukowaniem ze skanu!
myh 



Na Forum:
Galerie - 2
 

no wlasnie :) chociaz moja ostatnio nie ma czasu i rozdlubana Asaji polozyla na poleczke... musze ja pogonic ;)

--
Mariusz "Ma-rYu-sH" Witkowski
Na warsztacie:
- to co wpadnie w ręce...

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 3Strony:  <=  <-  1  2  3 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024