FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 4Strony:  <-  1  2  3  4  ->  => 
02-02-06 01:19  Re: [zapowiedź MODELIK 2/06] prototyp niemieckiego ciężkiego myśliwca z II w. św
Jer-ry 

 

JOL: nie przejmuj się. Do pełnej harmonii w przyrodzie potrzebny jest także ryk osła.
Mam kilka modeli z MODELIKA i jakoś nie było żadnych problemów z drukiem, itp.
A wracając do sedna. Super że ktoś wydaje coś innego niż 50 wersja Spitfira.

pozdrawiam

 
02-02-06 01:25  Re: [zapowiedź MODELIK 2/06] prototyp niemieckiego ciężkiego myśliwca z II w. św. Me
car 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
Galerie - 3
 

a ja kolejny raz napisze ze żadnej wiadomosci mejlowej od pana Jola nie dostałem. a o jakosci druku swiadcza najlpiej Arado, duck, fokkery d21, JU86....przesuniecia, wytarcia, farba schodzi pod palcem. tak nie mozna, model jest jak kobieta moze byc nieciekawy ale przynajmneij powinien wygladac zachecająco... mnie to motylek czy blotniki sa takie czy siakie bo i tak sie na tym nie znam, ale ludzie jak biore fokkera d21 (hol) i na 1 szkrydle biała plama wielkości 20gr to krew zalewa.

 
02-02-06 09:50  Re: [zapowiedź MODELIK 2/06] prototyp niemieckiego ciężkiego myśliwca z II w. św. Me
JOL 

 

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


CAR - modelarstwo kartonowe to nie jest hobby dla ludzi nerwowych.

--
JOL

 
02-02-06 10:53  Re: [zapowiedź MODELIK 2/06] prototyp niemieckiego ciężkiego myśliwca z II w. św. Me
myh 



Na Forum:
Galerie - 2
 

car albo wstajesz lewa noga codziennie albo nie wiem, mam w domu z wydawnictwa Modelik powyzej 30 modeli i zaden z nich nie mial zadnej wady drukarskiej - albo mam super farta albo Ty masz super pecha, co lepsze z zadnego nie zlazi farba pod palcem...

Dla mnie modele z tego wydawnictwa sa jednymi z cenniejszych i praktycznie zaczynam juz kupowac je w ciemno o ile tematyka mnie interesuje, to taki Halinski dla mniej zamoznych ;-)

I ten model na pewno kupie mimo ze nie za bardzo moja tematyka, a kupie tylko dla tego ze mi sie podoba.

--
Mariusz "Ma-rYu-sH" Witkowski
Na warsztacie:
- to co wpadnie w ręce...

 
02-02-06 11:37  Re: [zapowiedź MODELIK 2/06] prototyp niemieckiego ciężkiego myśliwca z II w. św
Kacu   

model naprawde ciekawy, ale kolorek jakoś mi sie nie podoba, ten piaskowy na grafice, czy nawet okładceardziej mi się podoba, nie wiem może to tylko złudzenie optyczne

taki offtopik: ale tu sie jadka zrobiła z Carem i JOLem - życze miłej zabawy :)

--
Jestem tylko ludziem, moge się mylić :)

 
02-02-06 11:46  Re: [zapowiedź MODELIK 2/06] prototyp niemieckiego ciężkiego myśliwca z II w. św. Me
MarekB 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 4
Galerie - 2
 

Przesuniecia kolorów w modeliku sie zdarzaja , ja mam takiego stara 266

--
*********
5914289

PROJEKT WŁASNY
Maz-537G + naczepa MAZ/ChMZAP-5247G
Niemiecka wyrzutnia rakiet NEBELWERFER
Rosyjski pojazd inżynieryjny BAT-M
Polski lekki czołg ANDERS
AMERYKAŃSKI CIĄGNIK M4 + LONG TOM

 
02-02-06 12:20  Re: [zapowiedź MODELIK 2/06] prototyp niemieckiego ciężkiego myśliwca z II w. św. Me
AWOT   

Prototyp klejony był z wydruku laserowego i kolory są przekłamane, w wersji ostatecznej wyglądaja inaczej i są oparte o CMYKowskie rozbarwienia kolorów RLM.

--

AWOT

 
02-02-06 12:25  Re: [zapowiedź MODELIK 2/06] prototyp niemieckiego ciężkiego myśliwca z II w. św
vwsmok 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
Galerie - 10


 - 2

Grupa: QWKAK

Kacu
kolorek jakoś mi sie nie podoba, ten piaskowy na grafice, czy nawet okładceardziej mi się podoba, nie wiem może to tylko złudzenie optyczne

Spód na każdej fotce ma inny odcień ale góra w zasadzie przypomina "tunezyjski dwutonowy" ;-)

 
02-02-06 13:07  Re: [zapowiedź MODELIK 2/06] prototyp niemieckiego ciężkiego myśliwca z II w. św
Kacu   

To się ciesze, przestawje sobie ustawienia monitora i będzie śliczny:)
AWOT dziękuje za fachowe wytłumaczenie owsetów(?) wszystko rozuiem :)

A wracając do modelu są jakieś zdjęcia wnętrza kabiny??

--
Jestem tylko ludziem, moge się mylić :)

 
02-02-06 13:11  Re: [zapowiedź MODELIK 2/06] prototyp niemieckiego ciężkiego myśliwca z II w. św
vwsmok 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
Galerie - 10


 - 2

Grupa: QWKAK

są ;-))

http://www.luft46.com/mess/me329.html

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 4Strony:  <-  1  2  3  4  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024