FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 7 z 7Strony:  <=  <-  3  4  5  6  7 
07-01-06 14:17  Re: [relacja] 1-wszy raz :) GARLAND MM 1986
Korsarz 



Na Forum:
Relacje w toku - 9
Galerie - 6


 - 4

a ja bym chcial zeby mi ktos wytlumaczyl to łopatologocznie- konkretnie, do jakiego elementu [do pokladu czy do scianki] ma byc przyklejony koniec linki??? i jak? zachaczony jakos, czy poprostu przyklejony?

--
Nie jestem przesądny, bo to przynosi pecha.

 
07-01-06 22:36  Re: [relacja] 1-wszy raz :) GARLAND MM 1986
neonew 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Obiecałem fotki więc wystawiam. Prosze o krytyke, przyjme wszystko i czekam na rady, nie ma tu wielu czesci ktore leza nie przykleojne do pokladu, jak drugi komin. musze jeszcze nad nimi popracowac.




--

Listen. What people do to other souls
They take their lives, destroy their goals
Their basic pride and dignity
Is stripped and torn and shown no pity
When this should be heaven for everyone
** QUEEN **

Post zmieniony (07-01-06 22:38)

 
07-01-06 22:45  Re: [relacja] 1-wszy raz :) GARLAND MM 1986
Korsarz 



Na Forum:
Relacje w toku - 9
Galerie - 6


 - 4

ciemnosc widze... ciemnosc... nie myslales moze o lampie blyskowej? wiesz, takie cus co mryga jak sie cyka zdjecie :D model nie jest biały ani błyszczący więc nie powinien odbijac jej swiatla, jak np mój emden... pierwsze próby byly tragiczne ale potem odkrylem ze mozna robic zdjecia z daleka, uzywając takiego fajnego czegos w aparacie do przyblizania :) No ale z tego co mimowszystko widac, to musze ci powiedziec, ze... wyszedl ci ten garland. Z detali widoczne jest tylko działo na dziobie, i jesli moge cos poradzic, to wymienic lufe, albo przynajmniej w przyszlosci robic inaczej- nie z patyczka i grubego papieru, tylko z jakiegos drutu [rurki] a na to oporopowrotnik [to zgrubienie] z cienkiego papieru , albo tak jak ja to robie- cała lufa z cienkiego papieru. Sprubuj zrobic jakies lepsze zdjecia, chętnie doradze cos jeszcze ;)

--
Nie jestem przesądny, bo to przynosi pecha.

 
07-01-06 22:58  Re: [relacja] 1-wszy raz :) GARLAND MM 1986
neonew 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

jutro bede mial juz swoj wlasny aparate wiec wtedy fotki beda jasne dokladne i wyraźne :D

--
Listen. What people do to other souls
They take their lives, destroy their goals
Their basic pride and dignity
Is stripped and torn and shown no pity
When this should be heaven for everyone
** QUEEN **

 
08-01-06 11:27  Re: [relacja] 1-wszy raz :) GARLAND MM 1986
Vic Rattlehead 

 

Wypowiem się jak ujrzę porządne fotki.

--

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 7 z 7Strony:  <=  <-  3  4  5  6  7 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024