FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 4 z 7Strony:  <=  <-  2  3  4  5  6  ->  => 
18-12-05 10:48  Re: [relacja] 1-wszy raz :) GARLAND MM 1986
neonew 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Bylbym bardzo wdzieczny :) ciesze sie również, ze z uwaga sledzisz ten topic. Jest mi z tego powodu bardzo milo. Dzieki

 
18-12-05 10:51  Re: [relacja] 1-wszy raz :) GARLAND MM 1986
Sturmovik 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 1
Galerie - 4
 

Grupa: WLKP

Heh... jak ja zaczynałem kleić kartonówki, to jeszcze internetu nie było ;-) a pecety dopiero się pojawiały na rynku

--
Adam - ffulmar2@gmail.com ==== Skype: adams-1970 ==== GG: 2629637 <--- uprzedź mailowo, nie przyjmuję wiad. od nieznajomych
Ostatni skończony: dorożka Hansom'a z fragmentem Baker Street (CSSH, 1:24)
Obecnie na warsztacie: PZL M-18 Dromader (GPM) i inne

 
18-12-05 13:41  Re: [relacja] 1-wszy raz :) GARLAND MM 1986
syjek 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 2
 

W największym zestawie pasteli Pentela (50 kolorów) jest tyle kolorów, że spokojnie bez mieszania kredkę dobierzesz, a szarych to są ze 3-4 odcienie. Nie robisz modelu na konkurs więc to spokojnie wystarczy.

--
Pozdrawiam
Sylwek

KONCERN modelarski MO ;-)
Speedway Fan ORZEŁ ŁÓDŹ

 
18-12-05 13:42  Re: [relacja] 1-wszy raz :) GARLAND MM 1986
yanis 

Na Forum:
Galerie - 1


 - 3

-

Post zmieniony (30-09-11 12:20)

 
22-12-05 16:27  Re: [relacja] 1-wszy raz :) GARLAND MM 1986
neonew 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Bylo troche ciszy, spowodowanej ostatnim kolokwium w tym roku. Ale juz wracam do relacji. Tak wiec skonczylem poszycie i powoli uzupelniam srodokręcie, jeszcze czekaja mnie sruby ale juz mam na nie plan =]

mama nadzieje ze cos widac :D


i jeszcze jenda fotka srodokrecia, to jeszcze nie przyklejone :) bede malowal jeszcze raz :D


to narazie tyle ze stoczni ida Świeta a z nimi czas, wolny czas na modelik.

Listen. What people do to other souls
They take their lives, destroy their goals
Their basic pride and dignity
Is stripped and torn and shown no pity
When this should be heaven for everyone
** QUEEN **

Post zmieniony (22-12-05 16:27)

 
22-12-05 17:08  Re: [relacja] 1-wszy raz :) GARLAND MM 1986
Korsarz 



Na Forum:
Relacje w toku - 9
Galerie - 6


 - 4

Wiesz co ci powiem? ładny. Naprawde ładny. Nawet nieskręcony i równa stewa dziobowa- element konstrukcyjny, z którym miewalem problemy w swoich modelach. Moze poszycie lekko pofalowane ale jesli to pierwszy okręt, to sie nie czepiam- zreszta itak nie jest zle. Z tego co widze masz zamiar malowac model- to chyba jest dobre rozwiazanie, bo malowanie czesto ukrywa niedokladnosci, chocby w retuszu. Powodzenia!
Swoją drogą- ciekawa podstawka ;)
--

Nie jestem przesądny, bo to przynosi pecha.


Post zmieniony (22-12-05 17:09)

 
22-12-05 17:29  Re: [relacja] 1-wszy raz :) GARLAND MM 1986
neonew 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

podstawka git :D dzis ja usztywnilem i zrobilem slicznuchna :D

 
22-12-05 20:32  Re: [relacja] 1-wszy raz :) GARLAND MM 1986
panAdas 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 6


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 3
 

Co do mieszania plakatówek zasada jest taka sama jak przy wszystkich innych farbach, czyli trzeba "domieszywać" ciemną farbę do jasnej, a nie odwrotnie. A zamiast deseczki polecam zakrętki od słoików po dżemie. Leży tego w każdym domu od groma, niespecjalnie będzie ktoś za nimi tęsknił, można namieszać farby dużo (na cały model od razu), a jak zostanie, wsadzić w foliowy woreczek i schować sobie "na zaś".

--
------------------------------------------------------------------------
Stocznia im. Dzikich Wielbłądów

 
22-12-05 22:50  Re: [relacja] 1-wszy raz :) GARLAND MM 1986
Korsarz 



Na Forum:
Relacje w toku - 9
Galerie - 6


 - 4

ja tez uzywam takich zakrętek . I koniecznie po dżemie ;) a tak odnosnie malowania okretu... czy on kiedykolwiek nosil calkiem szare malowanie? bo tak sie składa ze tez bede mial przyjemnosc go kleic to moze bede musial przemalowywac.

--
Nie jestem przesądny, bo to przynosi pecha.

 
22-12-05 23:02  Re: [relacja] 1-wszy raz :) GARLAND MM 1986
neonew 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

malowalem na szaro miejsca gdzie katron jest szary, a w tej wersji garlanda z MM prawie wszedzie kroluje szary kolor :D

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 4 z 7Strony:  <=  <-  2  3  4  5  6  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024