FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 10Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5  ->  => 
11-11-05 18:51  Re: [Relacja] SMS Emden. Moja pierwsza relacja :)
Korsarz 



Na Forum:
Relacje w toku - 9
Galerie - 6


 - 4

mowisz o tym drewienku? :) jak kiedys ojciec montowal futryne u brata w pokoju, to ja akurat prz tym bylem , a jako przezorny modelarz szybko schowalem ten kawalek za pazuche i zanioslem do siebie w nadziei ze sie przyda. Teraz służy do nacinania na nim różnych części, jako podkladka pod wybijak albo do nakłuwania szpikulcem, a nawet do opierania o niego schnacych części. Pozdrawiam.

--
Nie jestem przesądny, bo to przynosi pecha.

 
12-11-05 10:21  Re: [Relacja] SMS Emden. Moja pierwsza relacja :)
Grzesiek_-_ 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Kuba, model wychodzi świetnie. Oby tak dalej :D
P.S.
Czemu nie wchodzisz na chat???

--
GG: 9022736

 
12-11-05 17:18  Re: [Relacja] SMS Emden. Moja pierwsza relacja :)
Korsarz 



Na Forum:
Relacje w toku - 9
Galerie - 6


 - 4

hehe na czat nie whodze, bo... jakos tak :] ale jak cos chcesz to masz gg w profilu. No, ale teraz to juz nie ma zartow- jakby cos sie komus niepodobalo w relacji to mam gotowe dzialo 105mm. I żeby nie bylo- dzialo sie obraca wiec i chowanie sie po kątach nic nie pomoze :) I udalo mi sie nawet zakryc je osłoną, bo ziedzi w kazamacie. Ale powiem, ze ciezko bylo... teraz lezy i schnie. Niby nie jest najgorzej ale nie jestem do konca zadowolony... a to dopiero pierwsze! zdjecia wstawie jak "zamkne" kadłub, no chyba ze koniecznie chcecie zobaczyc to dzialo :)

--
Nie jestem przesądny, bo to przynosi pecha.

 
12-11-05 18:11  Re: [Relacja] SMS Emden. Moja pierwsza relacja :)
Toff 



Na Forum:
Galerie - 11


 - 3

Dawaj fotkę harmaty!

--
Pozdrawiam
___________________________

 
12-11-05 20:05  Re: [Relacja] SMS Emden. Moja pierwsza relacja :)
Korsarz 



Na Forum:
Relacje w toku - 9
Galerie - 6


 - 4

No dobra. Bedzie dzialo.Tutaj widac pewien powazny blad jaki popelnilem... powinienem byl bardziej uwazac na instrukcje :/ Chodzi o to że trzecia [tylna] klapka osłony kazamaty powinna byc odchylona do tyłu. Jest w dół- tak jak pozostałe. No ale juz jest przyklejona i musi tak zostac ... Lufa dziala jest zrobiona z cienkiego papieru. Jest pusta w srodku i zwęża sie ku końcowi :)



--

Nie jestem przesądny, bo to przynosi pecha.


Post zmieniony (12-11-05 20:06)

 
12-11-05 20:38  Re: [Relacja] SMS Emden. Moja pierwsza relacja :)
Korsarz 



Na Forum:
Relacje w toku - 9
Galerie - 6


 - 4

Chociaz z tymi klapkami juz sam niewiem jak powinno byc... w internecie znalazlem zdjecie dziala z Emdena i pare zdjec modelu z widocznymi tymi klapkami. Jedno pozwolę sobie wstawic :]


--
Nie jestem przesądny, bo to przynosi pecha.

 
14-11-05 16:15  Re: [Relacja] SMS Emden. Moja pierwsza relacja :)
Grzesiek_-_ 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

kurde, super :) Nawet do pięt Ci nie dorastam :)
Pozdrawiam!!!

--
GG: 9022736

 
17-11-05 21:35  Re: [Relacja] SMS Emden. Moja pierwsza relacja :)
Korsarz 



Na Forum:
Relacje w toku - 9
Galerie - 6


 - 4

Hej, żeglarze. Czy ktos ma moze rysunki ukazujące wyposazenie sterówki? bo mam zamiar zrobic takie bajery jak np kolo sterowe, kompas itd :)

--
Nie jestem przesądny, bo to przynosi pecha.

 
18-11-05 03:36  Re: [Relacja] SMS Emden. Moja pierwsza relacja :)
ssebittro 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 1
Galerie - 1


 - 1

Korsarzu ładnie Ci wychodzi ten kajzerowski korsarz :-) , model bardzo ciekawy , zresztą jak i historia samego okrętu , mam tylko nadzieje że wyleczyłeś się już tego szarego malowania ...



Pozdrawiam .

--

Teoretyk ostatnio...

 
20-11-05 13:50  Re: [Relacja] SMS Emden. Moja pierwsza relacja :)
Korsarz 



Na Forum:
Relacje w toku - 9
Galerie - 6


 - 4

Na chwile obecna pochwale sie ze zrobilem dziala 50 mm z papieru. nie to, zebym byl jakims tam ortodoksem, ale poprostu chcialem sprawdzic do jakiego stopnia mozna posluzyc sie papierem... no, i okazuje sie ze mozna :]I jeszcze mam zamiar przerobic zurawiki szalupowe- te w opracowaniu sa płaskie a ja chce zrobic przestrzenne- tez z papieru, a co ;] Pozatym zacząłem robic nadbudówkę dziobowa- powycinalem wszystkie okienka. Te wąskie w bojowym st. dow. też :] Wieczorem wstawie zdjecia bo teraz nie mam aparatu.

--
Nie jestem przesądny, bo to przynosi pecha.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 10Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024