FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok ze standardowym stronicowaniem  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
15-09-05 16:12  [relacja/galeria - debiut] Reszel zamek biskupi - GPM
Matrix OST 



Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 5
Galerie - 5


 - 4

Witam forumowiczów i forumowiczki bo takowe teżtu są:) Wyitam serdecznie. Jak już wspomniałem w tytyule jest to moja pierwsza relacja na forum ,także proszę o doping abym w niej dotrwał do końca. Przejde od razu do fotek bez zbędnego gadania.

Narazie tyle wieczorem może wstawie jeszcze pare. Aha i prosze o wszlekie uwagi krytykę bo jest to mój pierwszy model z działu architektura

--

W realizacji:
Su-7 BM Mack Superliner
Ukończone:
Mig-17 PZL P-11.c Reszel Zamek Biskupi PWS-A Lublin R-XIII D AH-64A Apache Ford T

Post zmieniony (10-04-09 12:14)

 
15-09-05 16:14  Re: Reszel zamek biskupi [relacja - debiut]
Sturmovik 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 1
Galerie - 4
 

Grupa: WLKP

Primo: wstawiaj miniatury (wybierz drugi link od góry na stronie imageshack). Secundo: kto to wydał? - dobrze byloby napisać w tytule postu.
A model bardzo, bardzo OK :-)

--
Adam - ffulmar2@gmail.com ==== Skype: adams-1970 ==== GG: 2629637 <--- uprzedź mailowo, nie przyjmuję wiad. od nieznajomych
Ostatni skończony: dorożka Hansom'a z fragmentem Baker Street (CSSH, 1:24)
Obecnie na warsztacie: PZL M-18 Dromader (GPM) i inne

 
15-09-05 16:14  Re: Reszel zamek biskupi [relacja - debiut]
Matrix OST 



Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 5
Galerie - 5


 - 4

Aha i mma pytanie jak zmniejszyć te minaturki aby wyglądały jak miniaturki :)

--
W realizacji:
Su-7 BM Mack Superliner
Ukończone:
Mig-17 PZL P-11.c Reszel Zamek Biskupi PWS-A Lublin R-XIII D AH-64A Apache Ford T

 
15-09-05 16:17  Re: Reszel zamek biskupi [relacja - debiut]
BeBe 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 1
Galerie - 5


 - 3

Matrix to jest super, miniaturki wyskakują jak klikniesz na zdjęcie ;-) . A budka z piwem (zamek) świetny
Pozdrawiam
Leszek

 
15-09-05 16:17  Re:GPM Reszel zamek biskupi [relacja - debiut]
Matrix OST 



Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 5
Galerie - 5


 - 4

ok dzięki To jest GPM

--

W realizacji:
Su-7 BM Mack Superliner
Ukończone:
Mig-17 PZL P-11.c Reszel Zamek Biskupi PWS-A Lublin R-XIII D AH-64A Apache Ford T

Post zmieniony (15-09-05 16:19)

 
15-09-05 16:48  Re: Reszel zamek biskupi [relacja - debiut]
konradus 
satrapa ;>




W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Nie wrowadzajcie chlopaka w blad bo on ma konto na photobucket a nie na imageshack ;-) Matrix, wyedytuj pierwszy post w watku, ktory poprawilem tak aby wyswietlaly sie minaiturki i znajdz w ciagu znaków w wywolaniu obrazka "th_", a wszystko zrozumiesz i bedziesz mial wzor na przyszlosc. Powodzenia!

--

 
15-09-05 16:49  Re: Reszel zamek biskupi [relacja - debiut]
Sturmovik 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 1
Galerie - 4
 

Grupa: WLKP

OK, Konradus, nie przyjrzałem się, mój błąd :-) poprawię się

--
Adam - ffulmar2@gmail.com ==== Skype: adams-1970 ==== GG: 2629637 <--- uprzedź mailowo, nie przyjmuję wiad. od nieznajomych
Ostatni skończony: dorożka Hansom'a z fragmentem Baker Street (CSSH, 1:24)
Obecnie na warsztacie: PZL M-18 Dromader (GPM) i inne

 
15-09-05 16:51  Re: Reszel zamek biskupi [relacja - debiut]
darko79 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 3
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 7
 

Witam

W relacji powinny być:
- Tytuł wycinanki, nr i, wydawnictwo i skala!!! to podstawowe minimum
- Dobrze by było wstawić okładkę
- Krótki rys historyczny
- Jak będą większe zdjęcia (rozdziałka) to i pojawią się miniaturki w imageshack i miniaturki tu powinny być
- Kilka słów co skleiłeś i jak się kleiło

No poza tym model ciekawy, ładnie Ci wychodzi. Ale retuszuk krawędzie przynajmniej na czarno ale retuszuj.
Kadruj fotki, bo to co masz na biurku nikogo nie powinno interesować:)

Podsumowywując pooglądaj inne relacje na forum i się tym kieruj:)

Pozdrawiam i czekam na dalszą część relacji Darko

--
----------------
Gotowe (od 2005 r.): Citroen 5HP , Kosciół neogotycki w Szczecinie-Dąbiu, EMF (Studebaker) 30 Roadster - WAK #1, Hanomag (Komissbrot) - WAK #5, Hans Lody Z-10, Zamek Neuschwanstein
Zapraszam na moją stronę: www.kartoniarz.mojserwer.info

 
15-09-05 17:00  Re: Reszel zamek biskupi [relacja - debiut]
konradus 
satrapa ;>




W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Darko napisał:

> W relacji powinny być:
> - Tytuł wycinanki, nr i, wydawnictwo i skala!!! to podstawowe
> minimum
> - Dobrze by było wstawić okładkę
> - Krótki rys historyczny
> - Jak będą większe zdjęcia (rozdziałka) to i pojawią się
> miniaturki w imageshack i miniaturki tu powinny być
> - Kilka słów co skleiłeś i jak się kleiło


Pedancik! :-)
Ale ma rację bo dąży do ideału ;-)
Rys historyczny to proszę zbindować, a na 2 kopiach koniecznie 3cm margines z lewej strony ;-) Matrix zabieraj się do pracy - leć do biblioteki, rób foty, uzupełniaj dane w relacji i referuj..., referuj!

;-)

--

 
15-09-05 18:55  Re: [relacja - debiut] Reszel zamek biskupi - GPM
darko79 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 3
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 7
 

Hej

Konradus -> Pewnie kurdeeee że ma być idealnie:) Kiedyś Ty mnie opier.... jak zaczynałem z pierwszymi relacjami, to teraz kurde ja się powyżywam :)
Skoro ja się mogłem nauczyć robić relację, które są uważane za "profesjonalne i rzetelne" (to z ideałem to troszkę przesadziłeś ale czuję się zaszczycony ;) ) to czemu nie inni młodzi?

Matrix-> Nie musisz lecieć do biblioteki :) wystarczy zeskanować (sfotografować) okładkę i poczytać o historii zamku na drugiej (zwykle) stronie okładki ew. znaleźć coś w necie i krótko wstawić tu na początku.

Pozdrawiam Darko

--
----------------
Gotowe (od 2005 r.): Citroen 5HP , Kosciół neogotycki w Szczecinie-Dąbiu, EMF (Studebaker) 30 Roadster - WAK #1, Hanomag (Komissbrot) - WAK #5, Hans Lody Z-10, Zamek Neuschwanstein
Zapraszam na moją stronę: www.kartoniarz.mojserwer.info

 
16-09-05 07:46  Re: [relacja - debiut] Reszel zamek biskupi - GPM
Mała Mi 



Na Forum:
Galerie - 1
 

Oooo, następny "budowlaniec" :-) Uważaj Matrix, bo będę tu często zaglądał.
A póki co idzie Ci nieźle, tylko jak już stwierdzili przedpiścy - referuj, referuj!!! Zdjęcia oddają dużo ale nie wszystko. Poczytało by się to i owo....
PZDR. i kciuki trzymam (mentalnie, bo mi w pracy potrzebne :o))) )
Mała Mi

--
It'll End In Tears

 
16-09-05 08:18  Re: [relacja - debiut] Reszel zamek biskupi - GPM
Paweł 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 7


 - 4

Cześć Matrix. Sklejałem ten model w zeszłym roku . Miałem trochę problemów. Ściany wzmocnij bristolem nie będą się zapadać ponieważ są dość długie . Uważaj przy łączeniu ze sobą dachów na narożnikach . Dobrze wpasuj cz.7m. i 7s. w róg budynku od strony dziedzińca. Mam trochę zwykłych zdjęć zamku mogę Ci jak chcesz podesłać.
Pamiętaj o retuszu , bo wydaje mi się , że w bramie trochę widać białe łączenia.
Życzę powodzenia w budowie.

--
Pt-47

 
16-09-05 12:29  Re: [relacja - debiut] Reszel zamek biskupi - GPM
Matrix OST 



Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 5
Galerie - 5


 - 4

Tak jak zauważyliście robię bez retuszu ponieważ nie mam koloru podobnego tylko posiadam czarny tusz kreślarski i czy tym można retuszować ??

--
W realizacji:
Su-7 BM Mack Superliner
Ukończone:
Mig-17 PZL P-11.c Reszel Zamek Biskupi PWS-A Lublin R-XIII D AH-64A Apache Ford T

 
16-09-05 12:49  Re: [relacja - debiut] Reszel zamek biskupi - GPM
Matrix OST 



Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 5
Galerie - 5


 - 4

Witam korzystając z tego że mam dużo czasu (bo po pierwsze wakacje jeszcze mam a po drugie nigdzie nie wychodzę z domu bo od wtorku mam nogę w gipsie a po 3 pogoda marna) wczoraj udało mi się sklecić coś takiego



A oto zbliżenie wiem że nie jest to zbyt dobrze wykonane bo bez retuszu ale staram się jak mogę dużo dłubania było z tymi wnękami okiennymi bo trzeba było zrobić ich koło 20 ale bez problemowo




Natomiast dzisiaj rano udało mi się dokleić dach wieży problemów nie miałem model jak narazie klei się sam,świetnie opracowany podoba mi się wydruk widać prawie każdą cegłę :)

z lotu ptaka:)





Obecnie wyciąłem szkielet dla budynków 4 i 5 chyba widać na zdjęciu gdzie one się będą mieścić to tyle narazie pozdrawiam i czekam na ocenę

--

W realizacji:
Su-7 BM Mack Superliner
Ukończone:
Mig-17 PZL P-11.c Reszel Zamek Biskupi PWS-A Lublin R-XIII D AH-64A Apache Ford T

Post zmieniony (16-09-05 16:25)

 
16-09-05 12:56  Re: [relacja - debiut] Reszel zamek biskupi - GPM
Sturmovik 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 1
Galerie - 4
 

Grupa: WLKP

Oj, oj... pamiętaj o miniaturkach fotek. Model jest OK z poprawką na retusz, ale fotki w całości bardzo kiepsko się ogląda, nawet przy wysokiej rozdzielczości monitora - nie wchodzą :/
OK, już są, proszę admina o usunięcie tego postu :-)
--

Adam - ffulmar2@gmail.com ==== Skype: adams-1970 ==== GG: 2629637 <--- uprzedź mailowo, nie przyjmuję wiad. od nieznajomych
Ostatni skończony: dorożka Hansom'a z fragmentem Baker Street (CSSH, 1:24)
Obecnie na warsztacie: PZL M-18 Dromader (GPM) i inne

Post zmieniony (18-09-05 09:42)

 
16-09-05 12:58  Re: [relacja - debiut] Reszel zamek biskupi - GPM
Matrix OST 



Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 5
Galerie - 5


 - 4

No sorki ale jakoś nie mogę rozgryzć jak sięrobi te minaturki pomóżcie

--
W realizacji:
Su-7 BM Mack Superliner
Ukończone:
Mig-17 PZL P-11.c Reszel Zamek Biskupi PWS-A Lublin R-XIII D AH-64A Apache Ford T

 
16-09-05 13:01  Re: [relacja - debiut] Reszel zamek biskupi - GPM
Sturmovik 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 1
Galerie - 4
 

Grupa: WLKP

...proszę również usunąć ten post, już nieaktualny

--

Adam - ffulmar2@gmail.com ==== Skype: adams-1970 ==== GG: 2629637 <--- uprzedź mailowo, nie przyjmuję wiad. od nieznajomych
Ostatni skończony: dorożka Hansom'a z fragmentem Baker Street (CSSH, 1:24)
Obecnie na warsztacie: PZL M-18 Dromader (GPM) i inne

Post zmieniony (18-09-05 09:43)

 
16-09-05 13:39  Re: [relacja - debiut] Reszel zamek biskupi - GPM
konradus 
satrapa ;>




W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Matrix, widać nie czytałeś mojego pierwszego wpisu , więc go powtarzam:

"....Matrix, wyedytuj pierwszy post w watku, ktory poprawilem tak aby wyswietlaly sie minaiturki i znajdz w ciagu znaków w wywolaniu obrazka "th_", a wszystko zrozumiesz i bedziesz mial wzor na przyszlosc. Powodzenia! ...."

--

 
16-09-05 16:06  Re: [relacja - debiut] Reszel zamek biskupi - GPM
Matrix OST 



Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 5
Galerie - 5


 - 4

Ok dzięki Konradus rzeczywiście nie zauważyłem twojego wcześniejszego postu ale jużsię nauczyłem :) Jestem z siebie dumny :) heh A teraz czekam na uwagi odnośnie zamku

--
W realizacji:
Su-7 BM Mack Superliner
Ukończone:
Mig-17 PZL P-11.c Reszel Zamek Biskupi PWS-A Lublin R-XIII D AH-64A Apache Ford T

 
16-09-05 17:25  Re: [relacja - debiut] Reszel zamek biskupi - GPM
darko79 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 3
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 7
 

Witam

Ładnie Ci wychodzi ale i tak powtórzę: retuszuj!! :) można i na czarno efekt może nie powalający ale lepszy niż białe krawędzie.

Pozdrawiam Darko

--
----------------
Gotowe (od 2005 r.): Citroen 5HP , Kosciół neogotycki w Szczecinie-Dąbiu, EMF (Studebaker) 30 Roadster - WAK #1, Hanomag (Komissbrot) - WAK #5, Hans Lody Z-10, Zamek Neuschwanstein
Zapraszam na moją stronę: www.kartoniarz.mojserwer.info

 
17-09-05 18:05  Re: [relacja - debiut] Reszel zamek biskupi - GPM
Matrix OST 



Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 5
Galerie - 5


 - 4

Darko w tym modelu odpuszczę sobie retuszowanie :) Ale jeśli będą następne relacje to postaram się retuszować ;)







Jak widać jedna z dwóch części tego skrzydła nie ma jeszcze dachu. W instrukcji było napisane żeby dachy zamonotować w pózniejszym etapie więc trzymam się jej ponieważ nie mam doświadczenia w budowaniu tego typu modeli.

I jeszcze na koniec



Mam nadzieje że na tej ostatniej fotce butapren koło tych wnęk nie rzuca się za bardzo w oczy ??

--

W realizacji:
Su-7 BM Mack Superliner
Ukończone:
Mig-17 PZL P-11.c Reszel Zamek Biskupi PWS-A Lublin R-XIII D AH-64A Apache Ford T

Post zmieniony (17-09-05 18:06)

 
18-09-05 09:12  Re: [relacja - debiut] Reszel zamek biskupi - GPM
darko79 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 3
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 7
 

Witam

Weź igłę oklejoną zaschniętym butaprenem i zwijaj nią ten butapren we wnękach i gdzie tam jeszcze Ci wylazł, powinien ładnie zejść. To sprawdzona metoda. Model ok :)

Pozdrawiam Darko

--
----------------
Gotowe (od 2005 r.): Citroen 5HP , Kosciół neogotycki w Szczecinie-Dąbiu, EMF (Studebaker) 30 Roadster - WAK #1, Hanomag (Komissbrot) - WAK #5, Hans Lody Z-10, Zamek Neuschwanstein
Zapraszam na moją stronę: www.kartoniarz.mojserwer.info

 
22-09-05 16:32  Re: [relacja - debiut] Reszel zamek biskupi - GPM
Matrix OST 



Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 5
Galerie - 5


 - 4

Sam nie wiem czy dalej prowadzić relację bo widzę że chyba nie ma za zbytniego zainteresowania. Chociaż moje prowadzenie tejże relacji pozostawia pewnie wiele do życzenia ale jak jest w temacie to mój debiut

--

W realizacji:
Su-7 BM Mack Superliner
Ukończone:
Mig-17 PZL P-11.c Reszel Zamek Biskupi PWS-A Lublin R-XIII D AH-64A Apache Ford T

Post zmieniony (22-09-05 16:34)

 
22-09-05 16:51  Re: [relacja - debiut] Reszel zamek biskupi - GPM
Matrix OST 



Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 5
Galerie - 5


 - 4

A co mi tam się będę przejmował jak już zacząłem to i dokończe :) Najwyżej będzie to moja jedyna i ostatnia relacja :)

A oto co przez ten tydzień udało mi się nabroić :)





Oczywiście te białe obwódki wokół okien będą oklejone



Obecnie gotowe są już i czekają tylko na przyklejenie dachy to tych dwóch podłużnych budynków

--
W realizacji:
Su-7 BM Mack Superliner
Ukończone:
Mig-17 PZL P-11.c Reszel Zamek Biskupi PWS-A Lublin R-XIII D AH-64A Apache Ford T

 
22-09-05 17:04  Re: [relacja - debiut] Reszel zamek biskupi - GPM
MariuszB   

Prowadź dalej relację. Oglądajac budowle mam coraz większa ochote na jedną z nich...

 
22-09-05 17:11  Re: [relacja - debiut] Reszel zamek biskupi - GPM
Adam - Octusek 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

Masz prawie 600 odwiedzin w wątku, więc nie mów, że relacja nie cieszy się zainteresowaniem. A budowla w ostatecznej wersji na pewno będzie wygladać monumentalnie :)

--
--------
Loading sygnature.............................99%

 
22-09-05 17:38  Re: [relacja - debiut] Reszel zamek biskupi - GPM
darko79 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 3
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 7
 

Witam

Prowadź relację dalej, a nasze marudzenie traktuj jako podpowiedzi na przyszłość. Idzie Ci jak na debiut i tak nieźle :)

Pozdrawiam Darko

--
----------------
Gotowe (od 2005 r.): Citroen 5HP , Kosciół neogotycki w Szczecinie-Dąbiu, EMF (Studebaker) 30 Roadster - WAK #1, Hanomag (Komissbrot) - WAK #5, Hans Lody Z-10, Zamek Neuschwanstein
Zapraszam na moją stronę: www.kartoniarz.mojserwer.info

 
22-09-05 19:22  Re: [relacja - debiut] Reszel zamek biskupi - GPM
Matrix OST 



Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 5
Galerie - 5


 - 4

Ok to dzięki za słowa otuchy :)

--
W realizacji:
Su-7 BM Mack Superliner
Ukończone:
Mig-17 PZL P-11.c Reszel Zamek Biskupi PWS-A Lublin R-XIII D AH-64A Apache Ford T

 
22-09-05 20:53  Re: [relacja - debiut] Reszel zamek biskupi - GPM
eXtrem   

Ale retusz krawędzi zrób obowiązkowo!

 
22-09-05 21:04  Re: [relacja - debiut] Reszel zamek biskupi - GPM
Matrix OST 



Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 5
Galerie - 5


 - 4

Teraz fotka trochę nie pod temat tego postu ale chcę się spytać o waszą ocenę tego latadła




--
W realizacji:
Su-7 BM Mack Superliner
Ukończone:
Mig-17 PZL P-11.c Reszel Zamek Biskupi PWS-A Lublin R-XIII D AH-64A Apache Ford T

 
22-09-05 21:40  Re: [relacja - debiut] Reszel zamek biskupi - GPM
Buka 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 3
Galerie - 1
 

Ja też ogladam z zainteresowaniem Twoją relację, bo budowle bardzo mnie ostatnio zainteresowały, chociaż mniej poważne... - http://www.konradus.com/forum/read.php?f=1&i=81733&t=81733 ;-), ale właśnie myśle nad czymś konretnym do budowy, a Twój temat bardzo mi odpowiada. Prowadź więc swoją relację dalej. Tylko nie mieszaj tematów, bo zrobisz nieciekawy groch z kapustą - na Wildcata załóż osobny wątek, to moje zdanie ofkors.

--
Buka :-]

 
23-09-05 08:17  Re: [relacja - debiut] Reszel zamek biskupi - GPM
Matrix OST 



Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 5
Galerie - 5


 - 4

Ok ok Rozumiem ;) Teraz już tylko będzie Reszel

--

W realizacji:
Su-7 BM Mack Superliner
Ukończone:
Mig-17 PZL P-11.c Reszel Zamek Biskupi PWS-A Lublin R-XIII D AH-64A Apache Ford T

Post zmieniony (23-09-05 08:17)

 
04-10-05 10:44  Re: [relacja - debiut] Reszel zamek biskupi - GPM
Matrix OST 



Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 5
Galerie - 5


 - 4

Witam po przerwie. Miałeś rację Darko z tą oklejoną igłą :) Tylko że ja używam czegoś takiego


I mimo dużych rozmiarów mogło by się zdawać odziwo dobrze "zbiera" butapren z zakamarków.

A oto zdjęcia :





I ostatnia na dzisiaj




Także jak widać dziedziniec jest już obudowany z czterech stron. Na samym środuku dziedzińca będzie jeszcze studnia i zostanie mi tylko obudować po bokach murami i dwiema małymi basztami

--

W realizacji:
Su-7 BM Mack Superliner
Ukończone:
Mig-17 PZL P-11.c Reszel Zamek Biskupi PWS-A Lublin R-XIII D AH-64A Apache Ford T

Post zmieniony (04-10-05 10:49)

 
04-10-05 22:45  Re: [relacja - debiut] Reszel zamek biskupi - GPM
Paweł 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 7


 - 4

Model nabrał już jak widzę kształtów prawie ostatecznych. Dorobisz mury i baszty ,ładnie wychodzą z prawej strony budowli. Jako ciekawostkę podam Ci ,że z trzech stron otacza zamek masę zieleni a szczególnie na uwagę zasługuje tylna część zamku gdzie za murem w głębokim wąwozie płynie rzeka i jest wysoki b.ładny most.

--
Pt-47

 
12-10-05 15:48  Re: [relacja - debiut] Reszel zamek biskupi - GPM
Matrix OST 



Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 5
Galerie - 5


 - 4

Dziś zamieszczam już fotki ostatni raz. Oto ostateczny wygląd zamku




Jeszcze plan ogólny zamku




A oto kilka zbliżeń




I jeszcze na sam koniec studnia na środku dziedzińca





Podsumowując model przyjemnie się kleiło praktycznie nic nei trzeba było przycinać, itp. I wiem że ta relacja było trochę uboga w jakiekolwiek uwagi z mojej storny ale to był mój debiut i myślę że teraz przy następnej okazji będzie lepiej. Po głowie chodzą mi takie latadła He-111 z GPM-u , Ka-50 od Hala i Harier też od Hala. To do następnej relacji . Pozdrawiam

--

W realizacji:
Su-7 BM Mack Superliner
Ukończone:
Mig-17 PZL P-11.c Reszel Zamek Biskupi PWS-A Lublin R-XIII D AH-64A Apache Ford T

Post zmieniony (12-10-05 15:50)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024