FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 6 z 11Strony:  <=  <-  4  5  6  7  8  ->  => 
12-09-05 08:49  Re: [Relacja] Filigranowy TU-22 M3 BF-C - Hobby Model
BERP 



Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 2
Galerie - 3
 

Cześć

Zakładanie poszycia na kadłubie środkowym dobiegło końca ostatni segment docinamy w zależności od strony po 1mm lub 2mm. Trzeba pamiętać o skośnym ścięciu ostatniej wręgi. Jeżeli, się tego nie zrobi będzie trzeba wycinać ją na łukach w innym przypadku doklejony segment na styk tworzy „schodek”. Wstępne pasowanie dysz pokazało, że trzeba je ściąć skośnie 4 mm lub skleić na zakładkę. Teraz przystępuję do budowy skrzydeł, które już zostały podklejone w celu usztywnienia.






Graba, teraz to mnie zastrzeliłeś domyślałem się, co się święci, bo mówiłeś, że masz ogrom pracy ……… sporo osób ucieszy się z nowych projektów!!
Myślę, że bez problemu możemy ten wątek potraktować jako stronę :-) do czasu pojawienia się oficjalnej strony Hobby Model.
BeBe Ty jesteś specjalistą w zdobywaniu modeli Hobby Model mi coś cienko idzie :-) no, ale może coś za tydzień uda się zdobyć to co mnie interesuje.

Pozdrawiam

--
Śmigam na rowerku po górach tttrrrrr ....;-)

 
12-09-05 11:13  Re: [Relacja] Filigranowy TU-22 M3 BF-C - Hobby Model
Graba 

 

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Narzie nic nie zdradzę wiecej, porozmawiamy w Porąbce.

 
12-09-05 15:43  Re: [Relacja] Filigranowy TU-22 M3 BF-C - Hobby Model
Jeson 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Witam

Widziałem ten model na żywo robi nie samowite wrażenie niedługo zabraknie na
niego stołu bilardowego :-).Model jest pięknie klejony widać niesamowite umiejętności modelarza . Trzymam kciuki za kabinkę :-)

Pozdrawiam

 
12-09-05 17:33  Re: [Relacja] Filigranowy TU-22 M3 BF-C - Hobby Model
Krzychu74 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 4
Galerie - 4
 

Witam!
Berp: model świetny! No, a wielkość powala na kolana. Nawet w skali, w której sobie kleję zrobiłby całkiem spore wrażenie swoimi wymiarami.
Dostrzegam też pewnie zmiany (idzie nowe? :-)) zamiast radycyjnej "groszufki" wchodzą do obiegu znacznie wyższe nominały, hehe... Jak tak dalej pójdzie to będziemy robić zdjęcia zaraz po wypłacie, póki takie banknoty są jeszcze w naszych rękach... :-)))

Pozdrawiam.

--
Blog

Sklepik

 
13-09-05 10:04  Re: [Relacja] Filigranowy TU-22 M3 BF-C - Hobby Model
BeBe 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 1
Galerie - 5


 - 3

Witam!
Widzę BERP ,że niezłe postępy robisz, nawet w budowie banknotów, zawsze fajnie wyglądają monety - mogłeś położyć koło od malucha ;-)
Dla GRABY - modeliki wczoraj odebrałem - kolekcja wzrosła o kolejne 4 modele + 1 dzisiaj F-117.
Pozdrowienia
Leszek

 
14-09-05 09:41  Re: [Relacja] Filigranowy TU-22 M3 BF-C - Hobby Model
BERP 



Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 2
Galerie - 3
 

Cześć Wszystkim

Życie jest piękne ….! Pies zjadł, wylizał mi jedną z części kadłuba :-( już na poprzedni model miał ochotę. Dlatego relacja chwilowo nabierze troszkę wolniejszego tempa będę musiał się ostro napocić żeby to naprawić bez widocznych śladów, mam nadzieję, że podołam. Jednocześnie chciałem podziękować Mirkowi W. za udostępnienie materiałów , Grabie za szybką reakcje i odpowiedź no i natychmiast działającemu Grześkowi N.

Krzychu,Jeson zajebiste dzięki ! J. widziałem twoją pancerkę jest świetnaaaaaaaaaaaa ja się za to nawet nie biorę poległbym na układzie jezdnym :-)

P.S.
BeBe jesteś kapitalny w wyszukiwaniu modeli dzięki za podesłanie wykazu nawet nie wiesz jak bardzo się przyda.

Pozdrawiam

--

Śmigam na rowerku po górach tttrrrrr ....;-)

Post zmieniony (14-09-05 09:49)

 
14-09-05 09:53  Re: [Relacja] Filigranowy TU-22 M3 BF-C - Hobby Model
BeBe 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 1
Galerie - 5


 - 3

Witam!
Już myślałem, że odpuściłeś sobie po "sjeście",BERP karm go mięsem, nie kartonem i łap tego B-1B koniecznie (tylko "trzym" go z daleka od tych zębów ;-) ), może w Porąbce się zobaczymy - cały czas wisi to na włosku
Pozdrowienia
Leszek

 
15-09-05 08:33  Re: [Relacja] Filigranowy TU-22 M3 BF-C - Hobby Model
BERP 



Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 2
Galerie - 3
 

Cześć

Część zdobyta. Model po podaniu narkozy został zoperowany ….. efekt ….wszystko tak jak w oryginale, więc wszystko się udało szkoda tylko, że w innych tematach nie związanych z modelem wszystko się wali ……

Pies Kajtos został zaproszony na rozmowę i już wie, że kiedy będzie miał ochotę na model to mam poprosić dostanie coś ze starych niepotrzebnych zapasów.
Pozdrawiam

--
Śmigam na rowerku po górach tttrrrrr ....;-)

 
15-09-05 13:21  Re: [Relacja] Filigranowy TU-22 M3 BF-C - Hobby Model
Krzychu74 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 4
Galerie - 4
 

Witam!
BERP->dzięki za pochwałę moich maleństw.:-)
Co do psa: skoro tak bez pardonu atakuje karton to lepiej sprawdż czy nie jest przypadkiem "szpiegiem" nasłanym przez siły klejące modele wykonane z tworzyw sztucznych.:-)))
No, kurcze szkoda by było gdyby budowa stanęła z powodu takiego aktu terroru, ale widzę, że wszystko wróciło do normy.

Pozdrawiam.

--
Blog

Sklepik

 
20-09-05 21:39  Re: [Relacja] Filigranowy TU-22 M3 BF-C - Hobby Model
BeBe 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 1
Galerie - 5


 - 3

BERP!
Następne zdjęcia proszę, otrząśnij się z Porąbki ;-)
Pozdrowienia
Leszek

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 6 z 11Strony:  <=  <-  4  5  6  7  8  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024