FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 13 z 13Strony:  <=  <-  9  10  11  12  13 
07-05-05 16:59  Re: [Relacja] Spitfire Mk Vb (K.A. 1/2005)
laszlik 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 4
 

Ok.
Skoro tak, to ciąg dalszy nastapi, ale raczej właśnie otworzę drugą częśc bo ta już do niczego się nie nadaje. Prace nad Spitem ruszyły od dziś znowu, więc niedługo coś się pojawi.
P.S. NO MORE WAR!!! : ))

https://www.facebook.com/Card-Models-By-Maciej-Lach-848667298662956/

 
07-05-05 18:59  Re: [Relacja] Spitfire Mk Vb (K.A. 1/2005)
Hayabusa 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 2


 - 1

Bardzo się cieszę!!!...:)))))

----------------------
Jeśli dzisiaj jest źle to wiesz, że jutro może być lepiej
a jeśli dzisiej jest dobrze to ... po co się martwić na zapas;)
----------------------

 
07-05-05 22:29  Re: [Relacja] Spitfire Mk Vb (K.A. 1/2005)
Kuba G. 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

Ufffffff....!!!

 
08-05-05 11:38  Re: [Relacja] Spitfire Mk Vb (K.A. 1/2005)
konradus 
satrapa ;>




W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

>... laszlik napisał...
>... Skoro tak, to ciąg dalszy nastapi, ale raczej właśnie otworzę drugą częśc bo ta już do niczego się nie nadaje.

Czesc Laszlik, proszę Cię o kontakt na priv (np GG) w sprawie tego wątku. Mogę go oczyścić jeśli chcesz - Twoja decyzja.

Szkoda, że nikt nie dał mi znać o tym co tu się działo. Właśnie przed chwilą tu sobie zajrzałem... Pisanie w wątku że "admin to i admin tamto ma zrobić czy wywnioskować" opiera się na błędnym założeniu, że admin czyta całe forum od deski do deski i 24/24 ;-) Tak nie jest, więc proszę po prostu dawać mi znać o takich hecach na maila admin@konradus.com

 
08-05-05 11:55  Re: [Relacja] Spitfire Mk Vb (K.A. 1/2005)
Łukasz K. 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 2
Galerie - 1
 

Z drugiej strony, gdybyś zakończył kłótnię wcześniej, nie doszłoby do pojednania i ogólnej zgody, i wszyscy rozeszliby się obrażeni. ;)

 
08-05-05 12:02  Re: [Relacja] Spitfire Mk Vb (K.A. 1/2005)
Thunder909 

 

no, niekiedy dobrze ja szef nic nie wie ;-)

 
08-05-05 12:28  Re: [Relacja] Spitfire Mk Vb (K.A. 1/2005)
laszlik 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 4
 

Niniejszym informuję, iż po konsultacji z Konradusem, uzgodniliśmy zamknięcie tej relacji i otwarcie drugiej jej części. W celu uniknięcia dalszych spięć i nieporozumień, proszę o wpisywanie postów czysto merytorycznych.
Dzięki i do zobaczenia w częsci II
Laszlo.

https://www.facebook.com/Card-Models-By-Maciej-Lach-848667298662956/

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 13 z 13Strony:  <=  <-  9  10  11  12  13 

 Ten wątek został zamknięty 


© konradus 2001-2024