FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 6Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5  ->  => 
06-11-04 13:38  Re: [zapowiedź] AH Bf 110 G-2
Hook6   

 

Ja to chciałem tylko podziękować Panu Halińskiemu za to, że jego modele mają premierę na naszym forum i że nie zrażając się opiniami chce się tu logować i pozwala nam na dyskuje do woli. Warto to docenić.
Bez względu na cenę i tematykę każdego kolejnego modelu z tej stajni pamiętajmy, że jest to wydawnictwo znane i cenione na całym świecie. Dla mnie to powód do dumy bo nie jest ono czeskie, czy francuskie tylko właśnie nasze. Wpisując opinie myślmy o tym, aby przyciągnąć tu również innych wydawców i zachęcić - a nie zniechęcić - do premier na forum.

 
06-11-04 13:38  Re: [zapowiedź] AH Bf 110 G-2
Viper 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 2
 

Niespodzianka jak zwykle. Pan Haliński zaskakuje nas praktycznie za każdym razem. Tym razem również udało mu się zaspokoić (przynajmniej moją) ciekawość. Z niecierpliwością oczekiwałem czegoś nowego ze stajni AH. Kupię na pewno.

Lotnictwo, czołgi

 
06-11-04 14:02  Re: [zapowiedź] AH Bf 110 G-2
Qrchak 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 4


 - 2

Maniur w kwestii pokrywania to się mylisz ;o)

Mały modelarz 7/1991 Messerschmitt Bf 110 C
A.Haliński 4/1995 Messerschmitt Bf 110 G-4
GPM 3 Messerschmitt Bf 110 C
Fly Model 69 Messerschmitt Bf 110 C4



Homo homini lupus est.
Qrchak GG:3601204

 
06-11-04 14:08  Re: [zapowiedź] AH Bf 110 G-2
Maniur 

 

Wiem, że są inne opracowania 110-tki. Ja miałem na myśli to, że jednakowe modele nie ukazują się w tym samym czasie - CHYBA ;) Poza tym wszystkie poprzednie wydania
Bf-110 delikatnie mówiąc czują już spruchniały ząb czasu :)

;)

 
06-11-04 15:19  Re: [zapowiedź] AH Bf 110 G-2
Seweryn 

 

Rewelacja Panie Andrzeju!!! Kupie na 100% a co do ceny jest OK
Czekam na inna niemiecką maszynę dwusilnikową - Henschel 129 prosze miec to na uwadze :-)

Seweryn

 
06-11-04 15:49  Re: [zapowiedź] AH Bf 110 G-2
laszlik 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 4
 

Pięęęęękności!!! Już jest mój!

https://www.facebook.com/Card-Models-By-Maciej-Lach-848667298662956/

 
06-11-04 16:28  Re: [zapowiedź] AH Bf 110 G-2
karollo1988   

Ależ machina... Trzeba będzie kupić.

Ps. Panie Andrzeju dlaczego na Pana stronie nie można kupic np. tektury. owiewek itp.
Jeśli byłby taki mały sklepik z modelami i akcesoriami do nich to napewno częsciej bym tam zaglądał, ale i tak jest OK.

 
06-11-04 19:06  Re: [zapowiedź] AH Bf 110 G-2
Qrchak 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 4


 - 2

Karollo coś słabo szukałeś Klik ;o)

Malowania to napewno plagiat i nieuczciwa konkurencja :-/



Homo homini lupus est.
Qrchak GG:3601204

 
06-11-04 19:37  Re: [zapowiedź] AH Bf 110 G-2
Stupalczasty 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

no no no tego to się chba nikt nie spodziewał. Wielkie brawa dla Pana Halińskiego. Ciekawe cze przyjdzie czas na naszego polskiego Łosia ( chodzi mi o samolot ).
pozdr Paweł

 
06-11-04 20:26  Re: [zapowiedź] AH Bf 110 G-2
Jawka - Adler 



Na Forum:
Relacje w toku - 3


 - 1

No, no niezłe cacko.....Troszkę mnie ta cena niepokoji w związku z przyszłością. Ale pokusa jest wielka - full wypas to uwilebiam. Proszę o trochę patriotyzmu lokalnego. Czekam z utęsknieniem na Łosia i Spita. No , no jeszcze raz obliżę się smakowice. Mniam.

Skype: jawka-adler
8856744
Dalej ŁA-7, Bartolomeo Colleoni

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 6Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024