FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 6Strony:  <-  1  2  3  4  5  ->  => 
05-11-04 16:17  Re: [zapowiedź] AH Bf 110 G-2
JAH 

Na Forum:
Relacje w toku - 5
Galerie - 1
 

tylko ta cena ugh ale wiem ze jest adekwatna do jakości

 
05-11-04 16:28  Re: [zapowiedź] AH Bf 110 G-2
Krzys 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 4
Galerie - 2


 - 2

No cowy cena!! Przecież wychodzi 20zł za silnik to taniej niż poprzednio:D

Fanatyk Kartonu

 
05-11-04 17:15  Re: [zapowiedź] AH Bf 110 G-2
Łukasz K. 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 2
Galerie - 1
 

Michał -> mało prawdopodobne. ;) Mam taką kolejkę, że hoho - zanim się ona skończy, pewnie Pan Haliński wyda coś, co bardziej mi będzie odpowiadać tematycznie i wielkościowo, a będzie co najmniej tak samo wypasione, jak ta 110-tka. :) Model wygląda świetnie, malowanie ma bardzo fajne, ale jeden duży niemiecki samolot wystarczy mi na jakiś czas. :) Po Ju 88 planuję sprzęt polski, a potem amerykański, nie licząc pewnych małych okrętów. :)

Ale też chetnie bym obejrzał relację z budowy takiego cacka. :)

Sicore -> z tego, co pamiętam, to to malowanie jest w ciemnoszare nieregularne ciapy na jasnoszarym podkładzie, z wielką OSĄ na dziobie. :D Skrzydła chyba w kanciasty szaro-szaro-szary kamuflaż... :)

 
05-11-04 17:48  Re: [zapowiedź] AH Bf 110 G-2
Thunder909 

 

gdzies w ktoryms poscie pisalem ze by sie przydalo wznowic (polepszyc) Me-110, no i sie spelnilo. Jak zawsze modele P.Halinskiego top,najwyzsza klasa. No a cena to juz taka bardziej unijna.Zdaje sie ze zaczne modele kupowac nie do kolekcji tylko do sklejania,tzn ze nie bedzie sie juz tak duzo kupowalo. Chyba ze jestem juz nalogowcem,a nalog to cieeeezka sprawa :-)

 
06-11-04 00:05  Re: [zapowiedź] AH Bf 110 G-2
Poste 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 1
 

Model fajny , ale ja pasuje. Moze kiedys kupie go na gieldzie za mnijsze pieniadze.

pozdrawia

Klaus Schulze - prawdziwa elektronika.

http://www.facebook.com/pages/Renova-Model/215983758412071
http://www.youtube.com/user/RenovaModel

 
06-11-04 01:22  Re: [zapowiedź] AH Bf 110 G-2
Kolniak 

 - 3

No i co z tego, że mi się podoba, jak go nie kupię? W ogóle na coraz mniej mnie stać :/

Dworujesz z forum? Fora ze dwora!

 
06-11-04 09:46  Re: [zapowiedź] AH Bf 110 G-2
Dziwus   

Cena kosmiczna, pasuje. No i kolejny .....

 
06-11-04 10:43  Re: [zapowiedź] AH Bf 110 G-2
panczo 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 2
Galerie - 4
 

Panowie. Jezeli każdy będzie kupował model po to aby go skleić, a nie kolekcjonować to zapewniam że cena 40 zł nie jest dużą ceną. Ale właśnie o to chodzi w charakterze modelarzy że ich naturą jest kolekcjonerstwo.

 
06-11-04 11:01  Re: [zapowiedź] AH Bf 110 G-2
car 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
Galerie - 3
 

ciekawa zapowiedz ale sie nie podniecam....co jeden to drozszy...coraz gorzej z modlerastwem w PRL....

 
06-11-04 11:07  Re: [zapowiedź] AH Bf 110 G-2
Maniur 

 

Jeśli o mnie chodzi to na pewno kupię. Dlaczego?
PO PIERWSZE: Bf-110 to dla mnie bardzo ciekawy temat, tym bardziej, że nie pokrywa się z innym wydawnictwem.
PO DRUGIE: ostatnio mam słabość do samolotów dwusilnikowych.
PO TRZECIE: opracowanie Val'a mnie powaliło, więc myślę, że Bf-110 nie będzie gorszy, a nawet lepszy (wolę konstrukcje niemieckie niż japońskie - przynajmniej jeśli chodzi o samoloty).
PO CZWARTE I OSTATNIE: Przy moim tempie klejenia budowa się rozłoży pewnie na ok. rok, co daje mniej niż 4zł miesięcznie. Odmówienie sobie jednego browara miesięcznie chyba nie jest przeszkodą nie do przebycia? :)

Podsumowując cieszę się, że wydawnictwo AH zdecydowało się na ten, a nie inny samolot. Reszta po obejrzeniu opracowania :)

;)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 6Strony:  <-  1  2  3  4  5  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024