FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 4 z 5Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5  -> 
17-09-04 16:50  Re: [relacja] Potiomkin "CLASSIC"
RAV 

 

Kolejny raz zwracam uwagę, że używanie spacji w nazwach plików jest wbrew standardom. Netscape uznaje spację za koniec linku i nie pokazuje zdjęcia. Wierzę, że zapisanie pliku pod nazwą "pot011.jpg" zamiast "pot 011.jpg" nie jest zbyt trudne dla zdolnego modelarza.

PS. Przeglądarki nie zmienię. Najwyżej nie obejrzę zdjęć autorów, którym na tym nie zależy.

 
17-09-04 16:55  Re: [relacja] Potiomkin "CLASSIC"
vwsmok 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
Galerie - 10


 - 2

Grupa: QWKAK

Za starych dobrych DOS'owych czasów jak juz ktos musial to zamiast spacji bylo takie sobie cosik _
Niestety Mac i Windows pod tym wzgledem rozpieszcza ;-)

RAV: a Moziilli probowales?

w budowie:
Oslabja 1:200 (Nawarin modyfikowany) ; Whippet; Nieuport
Galerie:
Citroen H czyli QWKAKowóz falisty || Renault-Mgiebrow || HMVS Cerberus (96%) || Dufaux C.2 || SPAD A.2 || Camel Karo || CWS T-1 ||
Luftwaffe - "bezswastycznie" || Fokker D.VII, 15 Eskadra Myśliwska, 1920 r. || Sopwith Camel, Otto Kissenberth, Jasta 23 || AEC Dorchester, Libia 1941 r.

 
17-09-04 17:58  Re: [relacja] Potiomkin "CLASSIC"
ssebittro 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 1
Galerie - 1


 - 1

sorry ale tym razem zrobiłem bez spacji , chyba że aparat sam dodał , ja sam nazwałem plik "pot" i na tym zakończyłem nazewnictwo :-/

 
18-09-04 16:35  Re: [relacja] Potiomkin "CLASSIC"
ssebittro 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 1
Galerie - 1


 - 1

f

 
18-09-04 16:42  Re: [relacja] Potiomkin
ssebittro 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 1
Galerie - 1


 - 1

No i jakoś udało się zamocować liny do kominów a relingi za namową Batonusa robie druciane ,faktycznie z tym kartonem to by było nieporozumienie


Teoretyk ostatnio...

Post zmieniony (22-12-04 15:46)

 
18-09-04 16:45  Re: [relacja] Potiomkin "CLASSIC"
ssebittro 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 1
Galerie - 1


 - 1

RAV zdjęcia chciałem zapisać bez nazwy ale nie dało rady może teraz się otworzą :-)

 
09-03-05 12:21  Re: [relacja] Potiomkin
ssebittro 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 1
Galerie - 1


 - 1
() - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku () - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku () - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku
Tak myślę że pora odświeżyć wątek , chociaż zdjęcia dalej kiepskie a okręt nie licząc kilku elementów skończony , no ale niestety dobrej cyfrówki się jeszcze nie dorobiłem :-) Ale pal licho . Z modelu który jest wariacją na temat mogła wyjść tylko wariacja na temat więc troszke go upiększyłem :-)))


Teoretyk ostatnio...

 
09-03-05 12:25  Re: [relacja] Potiomkin
ssebittro 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 1
Galerie - 1


 - 1
() - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku () - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku () - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku
Ptak na dziobie to moja twórczość ludowa więc przoszę bez komentarzy :-) bo wycinałem go za dużym skalpelem :-))) zdjęcia dalej marne ale może kiedyś zrobie "reatywacje" .

Pozdrawiam.


Teoretyk ostatnio...

 
09-03-05 12:35  Re: [relacja] Potiomkin
Kojak 



Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 4
Galerie - 6
 

Wariacja czy nie - prawdziwego nie widziałem :):) A model prezentuje sie bardzo ładnie :)

PozdrawiamKojak

 
09-03-05 13:01  Re: [relacja] Potiomkin
vwsmok 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
Galerie - 10


 - 2

Grupa: QWKAK

To z tego Małego Modelarza można zrobić takiego "nastojaszczego bronienosca"?!!!
Przestaję żałować, że go kupiłem ;-)

w budowie:
Oslabja 1:200 (Nawarin modyfikowany) ; Whippet; Nieuport
Galerie:
Citroen H czyli QWKAKowóz falisty || Renault-Mgiebrow || HMVS Cerberus (96%) || Dufaux C.2 || SPAD A.2 || Camel Karo || CWS T-1 ||
Luftwaffe - "bezswastycznie" || Fokker D.VII, 15 Eskadra Myśliwska, 1920 r. || Sopwith Camel, Otto Kissenberth, Jasta 23 || AEC Dorchester, Libia 1941 r.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 4 z 5Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024