FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
29-06-04 12:17  Novy model z ModelArtu
Paveu 

 

Już jest dzisiaj go w saloniku prasowym zobaczyłem, toteż do owego ,miejsca czem prędzej powędrowałem. Ma tu na myśli model myśliwca MIG-3 w opracowaniu Emila Żarkova z Bułgarii chyba. Jak już go zobaczycie to powpisujcie svoje odczucia na temat tegoż modelu, bo jak dla mnie to żadna rewelacja :-/ pomimotego że był tak hucznie zapowiadany. Cóż z dużej chmury mały deszcz... . Nie podoba mi się przede wszystkiem jegoż grafika, taka bezduszna jakaś.
Czekam na wasze opinie.

Maszerujmy ramię w ramię ku słońcu świata nowego...
GG:1133276

 
29-06-04 12:44  Re: Novy model z ModelArtu
Homik 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 1
 

A ja czekam na niego z "pewną niecierpliwością", bo wygrałem go na Worku i chciałbym porównac go do tego z "Russian Edition", który jest niezłym modelem, choć lepszy jest p.Grzelczaka z FlyModelu.

-----------------------------------------------------------------------
http://www.facebook.com/WAKpl

 
29-06-04 21:58  Re: Novy model z ModelArtu
Kinio 

 

Jaka jest cena MiGa?

Kinio GG :1789427

 
29-06-04 22:12  Re: Novy model z ModelArtu
Answer   

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


17.99 zł, zdjecia sklejonego modelu mozna znalezc na stronach oryginalnego ModelArtu, a poczatek relacji z budowy na sasiednim forum.

-------------------------------------------------
Jeżeli masz jakieś pytanie do wydawnictwa napisz e-mail lub zadzwoń!
Na pytania zadane w innej formie nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć.
Zapraszamy na naszą stronę http://www.answer.pl

 
29-06-04 23:16  Re: Novy model z ModelArtu
Ziga 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 6
 

Jak ktoś z Gliwic chce ten model (po normalnej cenie) to niech sie odezwie na GG albo pośle maila.

Pozdrowienia
Kaz

"They say hard work never hurt anybody, but I figure why take the chance" - Ronald Reagan

 
30-06-04 09:32  Re: Novy model z ModelArtu
Paveu 

 

Według mnie taka cena za taki model jest trochę przesadzona... :-/

Maszerujmy ramię w ramię ku słońcu świata nowego...
GG:1133276

 
30-06-04 12:53  Re: Novy model z ModelArtu
Zeppelin 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 1
 
() - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku
Jakby komuś się nie chciało szukać. Mam ten model i jestem z niego zadowolony , bo lubie samoloty w malowaniu zimowym,a wracając do duskusji to musimy pamiętać że mieszkamy w wolnym kraju i jesli się komus nie podoba to wcale nie musi kupować, jeśli wydaje mu sie za drogi to też nie musi kupować, ale nie mogę ścierpieć pisanimy o tym że jest coś złe, bo jest złe, bo sie komuś nie podoba, normalnie powinno być tak że nie podoba mi się to że ...................... ( i tu powinien podać wady ) , a nie :
>>bo jak dla mnie to żadna rewelacja<<
Wiem że ten mój post wywoła wiele reakcji , ale obserwując ostatnio forum to daje się nietety zauważyć coraz więcej czczej pisaniny, a coraz mniej konkretów.

 
30-06-04 14:12  Re: Novy model z ModelArtu
Teed   

Mam Mig-3, kupiłem.
Nie ukrywam, że jestem zadowolony. Samolot opracowany jest bardzo starannie, czysto, rozrysowany delikatną, cienką linią. Przejrzysta ilustrowana instrukcja, bez zbędnych opisow. Co ważniejsze, jest w oryginalnym malowaniu pułku obrony Moskwy z zimy 41.
Jedynym niedopatrzeniem jest moim zdaniem nie rozrysowanie osobno elementów wyposażenia kabiny, ktory narysowane są na burtach samolotu. Nie jest to jednak aż taka wada.
Można oczywiście dyskutować o cenie. Faktycznie 18 zł. to nie jest mało. Z drugiej strony - za dobre, salidne opracowanie należy się dobra zapłata. Przypomnijmy sobie ile mamy po szafach modeli, za ktore nigdy się nie weźmiemy. Dlaczego ? Ano dlatego, że na rynku jest tak silna konkurencja, że patrząc na to co jest na półkach, nie chce nam się zasiadać do różnego rodzaju, przepraszam za określenie, gniotów. Ile na nie w sumie wydaliśmy pieniędzy ?

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024