FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 5 z 7Strony:  <=  <-  3  4  5  6  7  ->  => 
05-07-04 10:22  Re: [relacja z budowy] Fokker Dr1. MM
panczo 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 2
Galerie - 4
 

Ello Co do lotek to ja nie mam pojecia jak to ma być w rzeczywistości ale pewnie tak jak mówisz. Niestety nie mogę już i tak poprawić ale będe wiedział na przyszłość.
Marek ja teżjuż nie mam możliwości tego poprawić. Ehhh. Tak sie cieszyłemże ładnie wychodzi. Ostudziliście mój entuzjazm.

 
05-07-04 18:12  Re: [relacja z budowy] Fokker Dr1. MM
panczo 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 2
Galerie - 4
 
() - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku () - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku
Strzałka
Relacja powoli zbliża się do końca. Dzisiaj coś posiedziałem i podłubałem przy silniku i tak się zadłubałem że go skończyłem. Dziś są moje urodziny (kończe 16 lat) więc nic już nie dam rade zrobić bo świętuje, ale jutro pewnie skończe. Zostało pare pierdółek uchwyty płozy, olinowanie. Jeżeli chodzi o olinowanei to chciałem zapytać czy można je zrobić z dratwy???

 
05-07-04 18:13  Re: [relacja z budowy] Fokker Dr1. MM
panczo 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 2
Galerie - 4
 
() - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku
Jeszcze jedna porcja zdjęć.

 
05-07-04 20:39  Re: [relacja z budowy] Fokker Dr1. MM
areck 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 1
 

dratwa bedzie chyba za gruba, może cieniutki drucik a niedawno czytałem o nitce z pończoch(?)


Pozdrawiam areck GG 1879771

 
05-07-04 22:47  Re: [relacja z budowy] Fokker Dr1. MM
Michu 



Na Forum:
Relacje w toku - 5
Galerie - 2


 - 1

Jezeli to na skrzydlach to lotki, dlaczego nie sa wychylone roznicowo?

 
05-07-04 23:00  Re: [relacja z budowy] Fokker Dr1. MM
Michu 



Na Forum:
Relacje w toku - 5
Galerie - 2


 - 1

Ach, nie doczytalem watku, moja wina.

 
06-07-04 18:43  Re: [relacja z budowy] Fokker Dr1. MM
panczo 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 2
Galerie - 4
 

Lotki na skrzydłach zmieniłem jak napisali Michu i Hartman. Teraz akurat siedze nad ostatnia już czynnością czyli olinowaniem. Fotki pokaze wieczorem albo jutro a jutro rusza nowa relacja z budowy.

 
06-07-04 21:24  Re: [relacja z budowy] Fokker Dr1. MM
panczo 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 2
Galerie - 4
 
() - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku
To już jest koniec i nie ma już nic- chiało by się rzec. Tak to już koniec relacji. Wszystko gotowe. Pozostało krótkie podsumowanie.
Wiec tak:
Model uważam za bardzo dobrze opracowany. Nadaje siedla początkujących druciakowców, ale stanowczo nie polecam jako pierwszy model samolotu. Gotowy samolot prezentuje się bardzo ładnie. Szczególnie może się pdobać jego kolorystyka.Na pewno będzie ozdobą każdej kolekcji. Problemy??? Na poczatku nie wszystko możeidealnie pasować w poszyciu kadłuba (tu i tam może wystąpić konieczność podcinania, ale to nic strasznego)Trzeba także uważać bardzoprzy płacie nr 1 aby nie "odskoczył do tylu" tak jak w moim przypadku.
Moja ocena w skali1-6: 5
DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM ODWIEDZAJĄCYM I WSPIERAJĄCYM MNIE W CZASIE RELACJI
PANCZO

 
06-07-04 21:26  Re: [relacja z budowy] Fokker Dr1. MM
panczo 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 2
Galerie - 4
 
() - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku
Pozostało mi jeszcze poprosić was o opinie o moim fruwadełku. Nie chciałbym się narcyzować ale myśle że wporównaniu z Me-109 poprzednim poczyniłem postępy.

 
06-07-04 22:26  Re: [relacja z budowy] Fokker Dr1. MM
messer 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 20
Galerie - 26


 - 46

Hmmm, znowu masz nie tak jak trzeba ustawione lotki. Wcześniej były obie w dół, teraz są obie w góre.
A zrób tak , jak powinno być, czyli jedna w górę, a druga w dół. :)

A poza tym, jak na początki lepienia kartonówek, to model wyszedł Ci całkiem przyzwoicie :)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 5 z 7Strony:  <=  <-  3  4  5  6  7  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024