FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 6 z 7Strony:  <=  <-  3  4  5  6  7  -> 
31-05-04 14:47  Re: [informacje] Nowy MM - Su22
wojtas.r 



Na Forum:
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 3


 - 5

udało mi się znaleść jeden egzemplarz bez skazy-tj. z tak minimalną skazą, że można ją pominąć-hurra!

--
Informacje nie wyszczególnione w profilu: Kronprinz, Masumoto

 
01-06-04 05:16  Re: [informacje] Nowy MM - Su22
Thunder909 

 

Niebieska farba na spodzie ma rozny odcien.Te segmenty ktore sa roznych arkuszach wydrukowane ,po przylozeniu do siebie roznia sie i to bardzo.Tutaj nie pomoze retusz,suczka bedzie laciata ;-)

 
02-06-04 23:51  Re: [informacje] Nowy MM - Su22
Krzys 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 4
Galerie - 2


 - 2

Właśnie dostałem suke z MM i porównałem ją sobie z ta z 1990 róznice w jakości druku i jakości papieru sa kolosalne i nieda się ich opisać Co do wymiarów hmm wziołem linijke i "kołownik" w nowym koła sa jajowate w starym nie, w starym mają zaznaczoe środki okręgów(koła) w nowym tylko niektóre:( Co do wymiarów to wybrane przezemnie proste i średnice nie różniły się! Szkoda ze obecnie lepie PotezaXXV, w prasie leży Fokker EIII a na biurku rozgrzebany jeszcze jeden modelik bo suka poszła by odrazu pod nożyczki.
P.S.
Przerysujcie w troche lepszy sposób niż 22 Poteza XXV i Bregeta(tak to się pisze?) XIX a będe wam ogromnie wdzięczny!

 
03-06-04 00:10  Re: [informacje] Nowy MM - Su22
Tempest 



Na Forum:
Relacje z galerią - 2
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

>Bregeta(tak to się pisze?) <

Pisze się "Breguet"

Pozdrawiam
Tempest
-----------------------------------------------------------------------------------
I i II WŚ -okręty, samoloty a ostatnio nawet pojazdy. I piwo też.

 
03-06-04 10:34  Re: [informacje] Nowy MM - Su22
Viper 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 2
 

Model wart tych pieniędzy. Niedługo go kupię. Ciekawy temat, ładny kamuflaż, a następny numer (F-14) może wreszcie ciekawie zrobiony, w miarę łatwy, a sam temat - wprost r e w e l a c j a!

Lotnictwo, czołgi

 
11-06-04 04:25  Re: [informacje] Nowy MM - Su22
brewer   

Oszczednosc materialu Su22 razem z P11C.



 
11-06-04 07:29  Re: [informacje] Nowy MM - Su22
Mała Mi 



Na Forum:
Galerie - 1
 

Hehe, jeśli to prawda to Brewer jest tym szczęśliwcem, który może sobie zrobić model dwustronny - będzie mógł go dowolnie wywijać na jedna lub druga stronę w zależności od nastroju i zapotrzebowania :)))))))) To się nazywa mieć farta....
PZDR. Mała Mi (nieźle ubawiona)

It'll End In Tears

 
11-06-04 10:13  Re: [informacje] Nowy MM - Su22
Poste 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 1
 

Ciekawe co na to redakcja MM ?
Następny zepsuty model.
Ciekawe czy reszta elementów też uległa deformacji tak jak koła ?

Pozdrawiam

Klaus Schulze - prawdziwa elektronika.

http://www.facebook.com/pages/Renova-Model/215983758412071
http://www.youtube.com/user/RenovaModel

 
11-06-04 10:58  Re: [informacje] Nowy MM - Su22
Mała Mi 



Na Forum:
Galerie - 1
 

O ile sobie przypominam to podobny feler z "kwadraturą koła" występował w Hurricane i chyba w MiG-u 29. Generalnie w modelach przy których grzebał Pan Staszałek. Coś to przerysowywanie MM nie wychodzi za dobrze.
PZDR. Mała Mi

It'll End In Tears

 
11-06-04 13:04  Re: [informacje] Nowy MM - Su22
Qrchak 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 4


 - 2

Muszę ich pogonić z tymi gniotami ;o)
Pierwszy krok już wykonałem.



Homo homini lupus est.
Qrchak GG:3601204

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 6 z 7Strony:  <=  <-  3  4  5  6  7  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024