FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok ze standardowym stronicowaniem  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 
27-05-04 14:04  [informacje] Nowy MM - Su22
Demon 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 50
Galerie - 11


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 3
 

Podobno już jest, czy ktoś ma i może coś o modelu powiedzieć?

-------------------------------------------------------------
VW´s don´t drop oil. They just mark their spot
VW nie kapią olejem. One znaczą swój teren.

 
27-05-04 14:44  Re: [informacje] Nowy MM - Su22
Ernbar 

 

http://www.kartonwork.pl/forum/viewtopic.php?p=40637&sid=90c4f5134cd4bbec9268e4c04db894df#40637

to tu trochę jest

 
27-05-04 14:59  Re: [informacje] Nowy MM - Su22
irbar 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

no i tym sposobem z MM zrobił sie kwartalnik...

Mów co myślisz, myśl co mówisz...

 
27-05-04 15:52  Re: [informacje] Nowy MM - Su22
igor   

JESSSSSSSSSTTTTTTTTTTTTTTTT :D Zaraz lece do kiosku sprawdzić ^^

gg 3678666

 
27-05-04 15:59  Re: [informacje] Nowy MM - Su22
JAH 

Na Forum:
Relacje w toku - 5
Galerie - 1
 

Cholera chyba go sobie kupię - tylko czy on jest u mnie w mieście ?? Hmmmm
Wogóle to chyba musze jakiegoś samolota sklocić

 
27-05-04 16:46  Re: [informacje] Nowy MM - Su22
darko79 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 3
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 7
 

No i tym sposobem dnia 27.05 roku Pańskiego 2004 MM zamknął rok 2003 :-)

Pozdrawiam Darko

 
27-05-04 20:43  Re: [informacje] Nowy MM - Su22
igor   

MM ruszył do przodu , wydaje model za modelem , oby tak dalej.... ;)

gg 3678666

 
27-05-04 22:00  Re: [informacje] Nowy MM - Su22
Dezerter   

NONO!!!!!! FIRMA POSTARAŁA SIE WYDAĆ I TO BARDZO ŁADNIE TEGO SU 22 JESZCZE W MALOWANIU MORO TO JEST COŚ!!!!!!!!.

W STOCZNI HMS VANGUARD

 
27-05-04 22:22  Re: [informacje] Nowy MM - Su22
Thunder909 

 

tylko nastepny znowu ma byc samolot :-( ,F-14 Tomcat.
Liczylem na jakies plywadlo, a niech tam ,kupimy i F-14.

 
27-05-04 22:32  Re: [informacje] Nowy MM - Su22
MARIUSZ 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 20
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4


 - 10

Grupa: ŁSM

Też kupiłem. Bardzo dobre kolory ( moim zdaniem). Bardzo fajnie opracowany , wydaje się ,że bardzo dokładnie.Dużo napisów eksploatacyjnych ( czytelnych!).Cena 16 PLN.za numer potrójny!
Ale po dokładnym obejrzeniu w domu zauważyłem na kilku arkuszach "wyciśnięty " w formie drobniutkiej drabinki ślad prawdopodobnie kółka przesuwającego karton w maszynie drukarskiej...Ale ogólnie model świetny!
Ciekawe kto go sklei pierwszy...;-) ?

Pozdrawiam wszystkich ! MARIUSZ

Mam profil na FB.

 
27-05-04 23:47  Re: [informacje] Nowy MM - Su22
Rafael 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 12
Galerie - 6


 - 2

Czesc,
Widzialem, obejrzalem, ucieszylem sie, ze w koncu wyszedl... Tylko nastroj mi psuje ostatnia monotematycznosc tego wydawnictwa. Co do strony wizualnej, mnie rowniez podoba sie kamuflaz i szczegolowosc opracowania.
A co do nastepnego F-14 - moze to jest sposob na nadgonienie zaleglosci? W koncu to bedzie duzy model, wiec znowu potrojny numer, nastepny, powiedzmy jakis pancernik w 1:200 (to mze nawet poczworny) i MM wyjdzie na prosta :)
Potwierdzam wade, o ktorej wspomina Mariusz. Traktor wchodzil na elementy usterzenia pionowego. Model ogladalem w In Medio w Tulipanie w Lodzi. I to tyle, wracam do wycinania okienek w Iliuszynie :)

Pozdrowienia
Rafael
LSM member ;)

Dobry modelarz sklei model każdego, nawet najgorszego projektanta.
Dobry projektant zaprojektuje model który sklei każdy, nawet najgorszy modelarz.
Kat
_____________________
Warsztat: kraciaste cos ;)

 
27-05-04 23:49  Re: [informacje] Nowy MM - Su22
Michał 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Już nawet nie mam sił ...... aby mieć nadzieję na coś pancernego..........!!!!!!

Jaka jest zapowiedz????

I niech ktoś standardowo wstawi tu okładke! to juz tradycja!

Pozdrawiam!
Michał

 
27-05-04 23:52  Re: [informacje] Nowy MM - Su22
Qrchak 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 4


 - 2

Okładka jest Tu
A zapowiedź to wreszcie coś dla ludzi... F-14 :D



Homo homini lupus est.
Qrchak GG:3601204

 
27-05-04 23:54  Re: [informacje] Nowy MM - Su22
Michał 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Qrchak - ale nie tak wygląda ta tradycja! :-)

Pozdrawiam!
Michał

 
28-05-04 00:27  Re: [informacje] Nowy MM - Su22
Qrchak 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 4


 - 2

Tradycje som po to żeby je łamać ;o)



Homo homini lupus est.
Qrchak GG:3601204

 
28-05-04 01:41  Re: [informacje] Nowy MM - Su22
sys 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

...już w końcówce lat 80 był taki pomysł w redakcji żeby wydać MM w ten sposób(nr potrójny)...ktoś kiedyś bąknął o Yamato w 1:200 ale do lini wodnej...:)...eee stare czasy...

------------------------------------------------------------------------------
czarny pas w modelarstwie... ;)

 
28-05-04 07:31  Re: [informacje] Nowy MM - Su22
Spartan 

Na Forum:
Galerie - 3
 

Też kupiłem.
Faajny.


Copyright by Spartan

 
28-05-04 07:40  Re: [informacje] Nowy MM - Su22
Mała Mi 



Na Forum:
Galerie - 1
 

A zauważyliście, że na niektórych przejściach barwnych, zwłaszcza na granicy koloru bardzo ciemnozielonego występują takie jaśniejsze jakby "obwódki"? Przeglądałem parę egzemplarzy i wszędzie tak było. Czy to jakaś felerna seria, która trafiła tym razem do Zakopanego?
Ślady tej "drabinki" o której pisze Mariusz również były we wszystkich numerach....
Ogólnie model jest ładny.... Ciekawe jak ze sklejalnością?
PZDR. Mała Mi

It'll End In Tears

 
28-05-04 09:50  Re: [informacje] Nowy MM - Su22
Teed   

To się nazywa tradycja - w P 11 były żółte lub czerwone obwódki na kadłubie, na usterzeniu takoż, plama na osłonie silnika, przebarwienia niektorych elementow nawet na tej samej stronie. W tym modelu, jak czytam bo sam nie widziałem jeszcze, niemal te same wady. A to znak traktora na usterzeniu pionowym, a to znów jasniejsze obwódki na tle ciemnozielonego. Ludziska piszą, molestują. Długoletni modelarze tłumaczą - rzućcie taką niesolidną drukarnię. Bez efektu. Jakby grochem o ścianę.
Wyjaśnienie może być tylko jedno... Mój znajomy, gdy kręciłem nosem na podawanego papierosa, powiedział :" Młody, jak ja zapalę, to aż mi w płucach gra. Jak wypiję to wali w nerach. A ja palę i piję. I to się nazywa mieć charakter ! "
Ani chybi, "MM" - firma z charakterem.
Teed

 
28-05-04 09:53  Re: [informacje] Nowy MM - Su22
Łukasz K. 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 2
Galerie - 1
 

Te obwódki to są przesunięcia kolorów, tzn. jednego ze składowych. To fakt, że MM jest zarządzany w niezwykle dziwny sposób. Ale na ten przykład takiego "traktora" mam też na Biesie z GPMu. A samego Su jeszcze nie oglądałem.

 
28-05-04 10:22  Re: [informacje] Nowy MM - Su22
Mała Mi 



Na Forum:
Galerie - 1
 

Swinger napisał:
> Te obwódki to są przesunięcia kolorów, tzn. jednego ze składowych.
To nie są chyba przesunięcia kolorów - to jakby niezbyt udane "przejścia tonalne" w wykonaniu Pana Staszałka.... Wynikające z przerysowania modelu w Corelu. Niezbyt umiejętnego przerysowania. A może się mylę....
PZDR. Mała Mi

It'll End In Tears

 
28-05-04 10:58  Re: [informacje] Nowy MM - Su22
toudee 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 5
 

Przed chwilą przyszedłem z EMPiK-u. Przeglądajcie poszczególne numery Suki ślady traktora na arkuszu ze statecznikiem pionowym występują w róznych miejscach przez całą długosc strony. ja wybrałem egzemplarz z niemal czystym statecznikiem niewielkie ślady i lekko "schodkowanym" segmentem kadłuba nr 3 w spodniej częsci (wygląda to bardziej jak zabrudzenie). Niemal całkowicie dało się usunąć gumką do mazania.
Czego mi brakuje - schematycznych rysunków zestawieniowych schematów uzbrojenia podwieszanego - trzeba będzie szukać w internecie (żeby Suczka nie wyglądała jak choinka) lub prosic kolegów modelarzy o pomoc.

Darek

 
28-05-04 12:44  Re: [informacje] Nowy MM - Su22
Kat 

Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 7
Galerie - 16


 - 8

Kupiłem w Radomiu w salonie prasy na Traugutta. Sprzedawczyni powiedziała że już 3 dni temu przyszedł. Po dokładnym obejrzeniu go w domu i po porównaniu do MM numer 1-2/90 doszedłem do zasakakujących wniosków:
To jest ten sam model, z tym że ten stary był większy. Sam kadłub bez stateczników i czujników niał 54 cm długości i ok. 1 cm więcej średnicy niż nowy
W starym były pojedyncze wręgi
Uzbrojenie identyczne

_________________
Dobry modelarz sklei model każdego, nawet najgorszego projektanta
Dobry projektant zaprojektuje model który sklei każdy, nawet najgorszy modelarz

"Nie ma ludzi niewinnych, są tylko źle przesłuchani"- Felix Dzierżyński

Makro: HSW Ł-34 , IS-3 , BTR-80, ORP Grom II
Mikro: 2S19 Msta, Man 7t , M1070 HET, Fiat 126p

Moja strona: http://maciek-kat.cba.pl/

 
28-05-04 12:47  Re: [informacje] Nowy MM - Su22
KoRnik   

czyli za pomniejszoszony stary model placimy 16 zl ;p hehe to i tak nie na moja kieszen

 
28-05-04 13:00  Re: [informacje] Nowy MM - Su22
cygielski 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 1
 

Nie dziwota ze wyszedl tak szybko po P.11. Swoją drogą, czy Suki sie w miedzyczasie skurczyly, czy skala modelu jest jakas rozciagliwa? Czyzby MM zrezygnowal ze standardu 1:33?

 
28-05-04 13:04  Re: [informacje] Nowy MM - Su22
Kat 

Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 7
Galerie - 16


 - 8

Ale nie da sie ukryć że model jest poprawiony bardzo dobrze. W starym nie było wnęk podwozia głównego, przednia było ale słaba. Kabina i fotel są ładniejsze. Malowanie w starym było szaro-niebieskie i bez napisów.
Model, co najważniejsze, był sklejany a części pasowały do siebie.
Autorem poprzedniego opracowania był pan Michał Grabowski z Oleśnicy

_________________
Dobry modelarz sklei model każdego, nawet najgorszego projektanta
Dobry projektant zaprojektuje model który sklei każdy, nawet najgorszy modelarz

"Nie ma ludzi niewinnych, są tylko źle przesłuchani"- Felix Dzierżyński

Makro: HSW Ł-34 , IS-3 , BTR-80, ORP Grom II
Mikro: 2S19 Msta, Man 7t , M1070 HET, Fiat 126p

Moja strona: http://maciek-kat.cba.pl/

 
28-05-04 13:27  Re: [informacje] Nowy MM - Su22
Żur 

Na Forum:
Galerie - 1
 

A czy jest w nowym wydanu wzmianka o prawdziwym autorze, czy tak jak już kilka razy bywało zwykłe chamstwo???

 
28-05-04 13:27  Re: [informacje] Nowy MM - Su22
mak 

 

Może MM wydałby pancerkę wreszcie.....cosik jak Wespe...mmmmm

 
28-05-04 13:45  Re: [informacje] Nowy MM - Su22
Krzys 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 4
Galerie - 2


 - 2

Z tego co pamiętam poprzedni Su-22 był w skali 1:25

 
28-05-04 13:57  Re: [informacje] Nowy MM - Su22
Kuba B 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 2
Galerie - 2
 

Kto w Lublinie chętny na Su22 tego zapraszam do Empiku przy Lipowej (na kupujących czeka - nie wiem czy jeszcze - miła niespodzianka:P).
Pierwsze co mi się rzuciło w oczy to nasycenie barw. Jakoś ostatnie modele takie wypłowiałe były a ten nie.

 
28-05-04 14:35  Re: [informacje] Nowy MM - Su22
konradus 
satrapa ;>




W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Kuba:) napisał:

> Kto w Lublinie chętny na Su22 tego zapraszam do Empiku przy
> Lipowej (na kupujących czeka - nie wiem czy jeszcze - miła
> niespodzianka:P).

jaka niespodzianka? wlasnie odlozylem w swoim kiosku wadliwy egzemplarz, wiec jestem zainteresowany.

 
28-05-04 14:52  Re: [informacje] Nowy MM - Su22
Mała Mi 



Na Forum:
Galerie - 1
 

Konradus - a na czym wadliwość Twego niedoszłego egzemplarza polegała? Może to uchroni innych przed zakupem i wzmoże "proletariacką" czujność :)
PZDR. Mała Mi

It'll End In Tears

 
28-05-04 14:57  Re: [informacje] Nowy MM - Su22
konradus 
satrapa ;>




W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Mialem to co juz bylo wczesniej zauwazone przez innych. Odbita 'drabinka' chyba po koleczku z maszyny. Mialem uszkodzone dwa arkusze - czesci 'zdrabinkowane' byly to - statecznik pionowy na czarny,m tle i jeden z segmentow kadluba tez na czarnym tle. 'Drabinka' miala po 2-3cm dlugosci i jakies 6-7 mm szerokosci i byla prawie biala - na upartego mozna by retuszowac na czarno uszkodzone czesci bo w obu wypadkach dotknelo to akurat carne powierzchnie, ale poszukam jednak egz. bez bledow. Badz co badz to 16 zeta....

Do Kuby:) - co z ta niespodzianka w Empiku?! Za 7 minut wsiadam w samochod i tam jade, wiec jesli ta niespodzianka to 'drabinka', to bede bardzo niezadowolony... ;-)

 
28-05-04 14:58  Re: [informacje] Nowy MM - Su22
Kuba B 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 2
Galerie - 2
 

:D kolo dwunastej jeszcze nie mieli przestawionej ceny w komputerze i sprzedaja po 8,50zł pokapowalem sie dopiero jak wyszedłem na ulicę (-Zaraz zaraz ile ona mi wydała?????) nie skojarzyłem od razu a że dałem piećdziesiat zet to nie zauważyłem od razu różnicy...

 
28-05-04 15:01  Re: [informacje] Nowy MM - Su22
Kuba B 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 2
Galerie - 2
 

Ja nie mam drabinek ale wybieraj uważnie bo pamietam że też były i takie egzemplarze.

 
28-05-04 15:02  Re: [informacje] Nowy MM - Su22
konradus 
satrapa ;>




W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

DZIEKI! jade! :)

 
28-05-04 16:00  Re: [informacje] Nowy MM - Su22
Adam Cook - bomb 



Na Forum:
Relacje z galerią - 14
Galerie - 62


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 10


 - 25

Witam
Miałem dzisiaj ten model wręku.
Zalety : super opracowany , z ładnym kamuflażem i "bajerami"
Wada : chyba cena 16pln (jak za MM to dużo)
Model dużo lepiej opracowany od poprzednika z lat 80tych i papier bardziej miękki i pewnie łatwiejszy w obróbce niż z HobbyModel.
Dla zainteresowanych : Model ten dostępny w Sklepie Da-Ta w Łodzi przy Kościuszki :)
Pozdrawiam
Adam Cook

<<<Wszystko co jeździ , a w szczególności po szynach , RULEZZZ>>>

 
28-05-04 17:24  Re: [informacje] Nowy MM - Su22
JAH 

Na Forum:
Relacje w toku - 5
Galerie - 1
 

Kurcze to trafiłeś na MM w promocji , a moze dałeś 60zł :D

 
28-05-04 18:58  Re: [informacje] Nowy MM - Su22
robal 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 2
 

Ja tez juz jestem w posiadaniu (we Wrocku pojawil sie wyjatkowo wczesnie ;-)). Tylko jak bedziecie brac to uwaznie ogladajcie. Traktor na stateczniku to juz standard, ale jeszcze mozna przezyc. Za to mozna trafic naprawde fatalnie, bo widzialem takie egzemplarze, ktore mialy starta farbe na jednym z segmentow (z prawej, zaraz pod kabina, jesli patrzec na samolot) - retuszowac trzeba i to tak, ze hej. Jest tez taki sam kwiatek na czesciach, ktore na szczescie sa zwijalne (zdaje sie te wystajace szpikulce pomiarowe z przodu) i maja ten sam feler - ale to tez mozna przezyc, bo z takiego kartonu tego nikt chyba zwijal nie bedzie.
Ogolnie model bardzo fajny, kolorki i napisy jak na MM super, wneki podwozia sa uprzestrzennione, uzbrojenie takie jak poprzednio, w wykonaniu p. Grabowskiego. Troche mnie silnik zrazil, ale jak ogladnalem czeska monografie z serii 4+ to nawet sie zgadza... ogolnie chyba trzeba go bedzie zrobic, zwlaszcza ze poprzedni takze popelnilem ;-)

**********************
Space - The Final Frontier
Gene Roddenberry - StarTrek
**********************

 
28-05-04 20:43  Re: [informacje] Nowy MM - Su22
MicZ 



Na Forum:
Galerie - 4


 - 4

W Olsztynie udało mi sie kupić egzemplarz bez traktorów ale za to ma lekkie przesunięcia koloru zielonego. Czyli nie ma róży bez kolców;))))))))))))) Ogólnie model super!!!!! Troche sie boje o zapowiadanego F-14 p Zbigniewa Sapały, ponieważ modele tego projektanta mają głupie rozwiązania i dziwną budowe.... ale trzymam kciuki, może będzie spoko!;)

..:: Micz ::..

 
28-05-04 23:41  Re: [informacje] Nowy MM - Su22
bleriot 



Na Forum:
Galerie - 2
 

w nosie z traktorami :) nastepny jest Kiciuś ;]]]



kocham samoloty odrzutowe :])!


GG: 366985
--------------------------------
Maszyny latające ...
--------------------------------

 
29-05-04 10:15  Re: [informacje] Nowy MM - Su22
fitter 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 13
Galerie - 27


 - 7

Również kupiłem i to 2 egz. - no bo jak fitter bez fittera mógłby się obejść?:))) Zanim jednak dobrałem te dwa egzemplarze - prawie bez wad - kilka innych wróciło na półki warszawskich kiosków. Pomimo to widać jednak, że w większości egzemplarzy trafiają się:
- drabnka na stateczniku pionowym (część 13)
- załamanie kartonu na górze 7, 9 i 11arkusza - całe szczęście nie wchodzi na części
-obwódki przy przejściach tonalnych jasna - ciemna zieleń i czarny - jasnozielony (części 2, 3, 4, 5, 6, 13, 23, 25 L i P, 26 L i P oraz 35)
- przetarcie prawie do białego na częściach 5 i 6.
Poza tym mam wątpliwość, czy wnęka silnika /łopatki turbiny?/ (cz.12) i koła (cz.60) są ideanie okrągłe - może to "złudzenie apteczne", że trochę "skwadraciały"?
A tak w całości się mi podoba.
Jeszcze tylko muszę ustalić, czy na lewej stronie kadłuba przed kabiną pilota nie ma namalowanej oznaki eskadry, gdyż skoro stacjonuje tam od listopada 2003 to pewnie już ma namalowaną. Autor korzystał z materiałów WZL gdzie samolot pewnie przeszedł remont i był malowany, dlatego mógł tego nie uwzględnić. I jeszcze jedno - jest uzbrojenie, ale bez wariantu podwieszenia - to też postaram się ustalić, co gdzie i jak powinno być zgodnie ze sztuką wojenną.
Jak wyjaśnię wątpliwości - wpiszę.

pozdrawiam
fitter
----------------------
nie projektuję - po prostu robię sobie model...
----------------------

 
29-05-04 10:58  Re: [informacje] Nowy MM - Su22
randar 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 7
 

Rzeczywiście, bardzo ładny model się ukazał, mimo kilku drobnych uchybień.

Bardzo podoba mi się ta "rura", chyba najbardziej ze wszystkich odrzutowców tej epoki - jakaś taka "rasowa". Może to dlatego, że wyszła spod ręki projektanta a nie wymodelował jej komputer. I ten garbik za kabiną pilota - miód w moich oczach ;-)

Wracając do podwieszeń, poniższe zdjęcie może być pomocne - widać zarówno zbiorniki dodatkowe i rakiety R-60.. Można wtedy wyrzutnie rakiet niekierowanych umieścić na najbliższych kadłubowi podwieszeniach podskrzydłowych. A bomby na zawieszeniach podkadłubowych. Trochę brakuje rysunku zestawieniowego podwieszeń w opracowaniu.





 
29-05-04 11:53  Re: [informacje] Nowy MM - Su22
Michał 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Musimy już "załapać" nowe standardy MM =) a tak!
Mi się model podoba........mimo tych wszystkich niedociągnięć drukarskich..... Model jest bardzo ciekawy i w bardzo fajnym malowaniu!

Jedynie mocno martwi mnie cena,,,,,,,,! Zbliżamy się do ceny MM z granicą krytyczną!!!

Ja ten model widzę na "różowo"!

Pozdrawiam!
Michał

 
29-05-04 12:13  Re: [informacje] Nowy MM - Su22
_TONY_ 

 

mm obrał ceny unijne ;) - może to już bedzie standartem lepsze modele i większa cena - w końcu nie ma co psioczyć no nie?? gpm np kosztuje od 25 zł wzwyż modelik już tańszy no ale modelu poniżej 10 zł nie znajdziesz. Choć to prawda że te firmy mają wysoki standart oprócz modelikowych p......... kolorków

---------------------------
W[OiO]WNIK POLITECHNIKI GDAŃSKIEJ - no to panowie będę projektował kadłuby
---------------------------
3597139

 
29-05-04 12:30  Re: [informacje] Nowy MM - Su22
Homik 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 1
 

1.Bardzo się cieszyłem że wyjdzie model Su-22...
2. ... jeśli znajdę prawidłowo wydrukowany egzemplarz, to będę się cieszył ...
3. ... wczoraj mi się nie udało :(

p.s ja miałem w kiosku białe i czarne linie (2-3 mm) między kolorami a wy ? :(

-----------------------------------------------------------------------
http://www.facebook.com/WAKpl

 
29-05-04 21:17  Re: [informacje] Nowy MM - Su22
panczo 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 2
Galerie - 4
 

A ja poczekam na dzień dziecka, bo być może tato kupi mi MM a dwa egzemplarze po co mi.

 
29-05-04 22:17  Re: [informacje] Nowy MM - Su22
MicZ 



Na Forum:
Galerie - 4


 - 4

Kolega Fitter pisał o skwadracialych kolach - no wlasnie ja tez to mam, co ciekawe MM 10-11/2002 (Wildcat) tego samego autora (Roman Staszałek) ma też skwadraciałe koła i inne elementy, ktore powinny być idealnie okrągłe. Może wina leży po stronie programu, nie wiem... wiem tylko, że to dziwne jest:)

..:: Micz ::..

 
29-05-04 22:26  Re: [informacje] Nowy MM - Su22
Junior II   

A moze to jest ta slynna kwadratura koła ?

 
30-05-04 01:25  Re: [informacje] Nowy MM - Su22
igor   

Na innym forum ktoś już prowadzi relacje z budowy... :)

gg 3678666

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024