FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 7Strony:  <-  1  2  3  4  5  ->  => 
27-05-04 23:47  Re: [informacje] Nowy MM - Su22
Rafael 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 12
Galerie - 6


 - 2

Czesc,
Widzialem, obejrzalem, ucieszylem sie, ze w koncu wyszedl... Tylko nastroj mi psuje ostatnia monotematycznosc tego wydawnictwa. Co do strony wizualnej, mnie rowniez podoba sie kamuflaz i szczegolowosc opracowania.
A co do nastepnego F-14 - moze to jest sposob na nadgonienie zaleglosci? W koncu to bedzie duzy model, wiec znowu potrojny numer, nastepny, powiedzmy jakis pancernik w 1:200 (to mze nawet poczworny) i MM wyjdzie na prosta :)
Potwierdzam wade, o ktorej wspomina Mariusz. Traktor wchodzil na elementy usterzenia pionowego. Model ogladalem w In Medio w Tulipanie w Lodzi. I to tyle, wracam do wycinania okienek w Iliuszynie :)

Pozdrowienia
Rafael
LSM member ;)

Dobry modelarz sklei model każdego, nawet najgorszego projektanta.
Dobry projektant zaprojektuje model który sklei każdy, nawet najgorszy modelarz.
Kat
_____________________
Warsztat: kraciaste cos ;)

 
27-05-04 23:49  Re: [informacje] Nowy MM - Su22
Michał 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Już nawet nie mam sił ...... aby mieć nadzieję na coś pancernego..........!!!!!!

Jaka jest zapowiedz????

I niech ktoś standardowo wstawi tu okładke! to juz tradycja!

Pozdrawiam!
Michał

 
27-05-04 23:52  Re: [informacje] Nowy MM - Su22
Qrchak 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 4


 - 2

Okładka jest Tu
A zapowiedź to wreszcie coś dla ludzi... F-14 :D



Homo homini lupus est.
Qrchak GG:3601204

 
27-05-04 23:54  Re: [informacje] Nowy MM - Su22
Michał 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Qrchak - ale nie tak wygląda ta tradycja! :-)

Pozdrawiam!
Michał

 
28-05-04 00:27  Re: [informacje] Nowy MM - Su22
Qrchak 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 4


 - 2

Tradycje som po to żeby je łamać ;o)



Homo homini lupus est.
Qrchak GG:3601204

 
28-05-04 01:41  Re: [informacje] Nowy MM - Su22
sys 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

...już w końcówce lat 80 był taki pomysł w redakcji żeby wydać MM w ten sposób(nr potrójny)...ktoś kiedyś bąknął o Yamato w 1:200 ale do lini wodnej...:)...eee stare czasy...

------------------------------------------------------------------------------
czarny pas w modelarstwie... ;)

 
28-05-04 07:31  Re: [informacje] Nowy MM - Su22
Spartan 

Na Forum:
Galerie - 3
 

Też kupiłem.
Faajny.


Copyright by Spartan

 
28-05-04 07:40  Re: [informacje] Nowy MM - Su22
Mała Mi 



Na Forum:
Galerie - 1
 

A zauważyliście, że na niektórych przejściach barwnych, zwłaszcza na granicy koloru bardzo ciemnozielonego występują takie jaśniejsze jakby "obwódki"? Przeglądałem parę egzemplarzy i wszędzie tak było. Czy to jakaś felerna seria, która trafiła tym razem do Zakopanego?
Ślady tej "drabinki" o której pisze Mariusz również były we wszystkich numerach....
Ogólnie model jest ładny.... Ciekawe jak ze sklejalnością?
PZDR. Mała Mi

It'll End In Tears

 
28-05-04 09:50  Re: [informacje] Nowy MM - Su22
Teed   

To się nazywa tradycja - w P 11 były żółte lub czerwone obwódki na kadłubie, na usterzeniu takoż, plama na osłonie silnika, przebarwienia niektorych elementow nawet na tej samej stronie. W tym modelu, jak czytam bo sam nie widziałem jeszcze, niemal te same wady. A to znak traktora na usterzeniu pionowym, a to znów jasniejsze obwódki na tle ciemnozielonego. Ludziska piszą, molestują. Długoletni modelarze tłumaczą - rzućcie taką niesolidną drukarnię. Bez efektu. Jakby grochem o ścianę.
Wyjaśnienie może być tylko jedno... Mój znajomy, gdy kręciłem nosem na podawanego papierosa, powiedział :" Młody, jak ja zapalę, to aż mi w płucach gra. Jak wypiję to wali w nerach. A ja palę i piję. I to się nazywa mieć charakter ! "
Ani chybi, "MM" - firma z charakterem.
Teed

 
28-05-04 09:53  Re: [informacje] Nowy MM - Su22
Łukasz K. 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 2
Galerie - 1
 

Te obwódki to są przesunięcia kolorów, tzn. jednego ze składowych. To fakt, że MM jest zarządzany w niezwykle dziwny sposób. Ale na ten przykład takiego "traktora" mam też na Biesie z GPMu. A samego Su jeszcze nie oglądałem.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 7Strony:  <-  1  2  3  4  5  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024