FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 18 z 18Strony:  <=  <-  14  15  16  17  18 
13-02-24 16:28  Odp: [Technika] Poradnik dla początkujących + spis patentów
Alski 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 11
Galerie - 2


 - 2

Ryszard do mnie napisał :) . Zaraz wrzucę na jakiś dysk google i podam link




PDF do ściągnięcia z linku poniżej wersja 7

https://drive.google.com/drive/folders/15rI9akygAVUH1fZacaqo5fUo_Qs3BSWA?usp=sharing

Powiem Wam tak, fejs jest fajny ale w sumie do dupy , tam się cos widzi przez chwilę a potem znika i znaleźć cos to masakra. Forum to forum, po latach można wygrzebac ciekawe informacje

--
Douglas Preston, Lincoln Child- seria Pendergast, Jo Nesbo seria Harry Hole , Lee Child

Wiem jak się robi modele doskonałe ... ino nie umiem :)

Post zmieniony (13-02-24 16:51)

 
23-02-24 12:32  Odp: [Technika] Poradnik dla początkujących + spis patentów
rpt.model     

Dzięki forumowicze za odzew.
Jak to się mówi rzetelnej wiedzy nigdy dość.

Coraz częściej dochodzę do tych samych wniosków co Alski że Fajs(z)book to narzędzie jest do d****,
a od siebie i z własnych obserwacji dodam że stworzone przez ryżego-żydomasona z funkcjonalnością do modelarskich tematów żadną.
Jednocześnie zaznaczam iż powyższa opinia jest moją indywidualną opinią nie prezentującą opinii forum zarówno w całości jak i w zdaniu jednostkowym bądź odrębnym.
Wszelkie zastrzeżenie odnośnie zaprezentowanej mojej opinii uprasza się kierować na adres e-mail: <rpt.model@gmail.com> .

Całe szczęście że istnieje to forum .

Fantastyczny i niezmiernie pomocny poradnik.

--

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 18 z 18Strony:  <=  <-  14  15  16  17  18 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024