FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 3Strony:  <=  <-  1  2  3 
05-03-24 14:16  Odp: [R] A13 Mk.II Cruiser tank Mk.IV ANSWER
el_paw 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 27
Galerie - 7
 

Jeszcze raz galeria
Nadal nie mogę uporać się z fotosikiem.
Galeria końcowa z innego portalu.














Pomimo obaw model dzięki zbieraniu wszystkich kolorowych ścinków udało się poskładać do kupy. Skleiłem jak umiałem ;-)

Plusy
Tematyka, kolorystyka i waloryzacja.

Minusy:
Brak zapasu koloru, za mała klapa na górnym pancerzu, za duża oklejka górnego pancerza w stosunku do reszty modelu, zbyt ubogi i nieprzemyślany szkielet wieży, brak rur wydechowych, szablonu anteny oraz lamp na błotnikach.

Pozdrawiam

--


Post zmieniony (08-03-24 12:05)

 
09-03-24 12:08  Odp: [R\G] A13 Mk.II Cruiser tank Mk.IV ANSWER
Viz 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 5
Galerie - 3
 

Fajny model, szczególnie, że brytyjskiej pancerki jest trochę jak na lekarstwo (a chciało by się Matyldę, Valentina, czy Churchilla), to tym bardziej cieszy. Gratulacje!

 
09-03-24 14:43  Odp: [R\G] A13 Mk.II Cruiser tank Mk.IV ANSWER
jhradca 



Na Forum:
Relacje w toku - 5
 

Model fajny ale jako czołg niezbyt atrakcyjny. Aż dziw bierze, że to protoplasta Crusadera, moim zdaniem najładniejszego brytolskiego czołgu. Ale ad rem. Meszek na lufie może wskazywać, że nie "kaponujesz" arkuszy przed wycięciem. Jeśli mam rację, to gorąco mamawiam Cię do próby. Gratuluję i czekam na kolejny model.

--
Wicher 1:100 cz.3 , Wicher 1:100 cz.2 , Wicher 1:100 cz.1

 
05-04-24 18:04  Odp: [R\G] A13 Mk.II Cruiser tank Mk.IV ANSWER
John   

Ciekawy model, gratuluję elastycznej improwizacji i świetnego efektu końcowego. Widziałem go niedawno w Empiku i Twoja relacja skłoniła mnie do zakupu.

 
05-04-24 21:04  Odp: [R\G] A13 Mk.II Cruiser tank Mk.IV ANSWER
el_paw 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 27
Galerie - 7
 

Dziękuję.
Trochę chomikowania koloru i coś z tego wyjdzie. Trzymam kciuki
Pozdrawiam

 
09-04-24 07:06  Odp: [R\G] A13 Mk.II Cruiser tank Mk.IV ANSWER
Borowy 



Na Forum:
Relacje z galerią - 13
Galerie - 3


 - 2

Witam. Podoba mi się jak wykonałeś ten model. Gratulacje.

--


Wykonane:
ORP Błyskawica , ORP Piorun , Torpedowce Kit i Bezszumnyj , Torpedowiec A-56 , Torpedowiec ORP Kujawiak , ORP Burza - stan na 1943 r , Pz.Kpfw. III Ausf J , T-34 , IS-2, Komuna Paryska , Sherman M4A3 , Star 25 - samochód pożarniczy , Zlin 50L/LS , Gaz AA , PzKpfw. VI Tiger I Ausf. H1, Krupp Protze OSP,

W budowie:


Pozdrowienia z krainy podziemnej pomarańczy !

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo  |  Wyloguj się  |  Mój profil   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 3Strony:  <=  <-  1  2  3 
  • W treść "postu" można wstawiać grafikę, linki, adres e-mail oraz wyróżnić tekst pogubiając go lub podkreślając. Warto przy tym korzystać z "helpu", który można znaleźć w górnej cześci strony (nad kreską). Pamiętaj, że wstawiane rysunki muszą mieć poprawnie wpisany URL pod ktorym się znajdują w sieci (pełny adres począwszy od np. "http://www..").

  • Pamiętaj, że to w jaki sposób piszesz, świadczy o Tobie ;-)

  • Administrator zastrzega sobie prawo do usuwania bez ostrzeżenia wypowiedzi o treściach uznanych powszechnie za obraźliwe oraz naruszających w jakikolwiek sposób prawa autorskie lub regulamin forum.

 
  Odpowiedz na tę wiadomość
 Imię lub Nick: brzydal
 Adres e-mail: tadeusz.bialon.priv@gmail.com
 
Użyj podpisu (sygnaturki)
   


© konradus 2001-2024