FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 
28-10-23 19:29  [G] Niemiecka barka artyleryjska - Artilleriefährprahm typu D3 - 1:200 [14 Nr. Spec. MO 2/2012]
Varran 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 7
 

Skończony :).
Chyba przesadziłem z podstawką wydaje się za niska i za mała generalnie - no trudno tak już zostanie.



















































No i w stadzie, 'gang maluchów' rośnie w siłę ;)


===================================================================

Przytkałem się z pracami nad dwoma dużymi okrętami, zacząłem więc trzeci - tyle że mniejszy.
Fajna bryła, trochę też przeleżała na etapie rozbabranej rufy ale ogarnąłem.
Najbardziej problematyczną część rufowego poszycia dennego rozcinałem na maksa i dopiero wtedy wyszło - wydaje mi się ze nawet nieźle.
Myślę że teraz będzie bardziej z górki i trochę się rozkręcę w te jesienno zimowe wieczory z pracami nad pozostałymi modelami.

















Pozdrawiam ;)

W budowie: HMS Abercrombie; Jeremiah O'Brien
Artilleriefährprahm typu D3
Gotowe: K-335 GIEPARD; K-670 Skat; USS PGM-17; USS PC-553; ORP ORZEŁ III; 705 Lira (Alfa)

Post zmieniony (27-11-23 21:25)

 
29-10-23 08:09  Odp: [R] Niemiecka barka artyleryjska - Artilleriefährprahm typu D 3 - 1:200 [MO]
jhradca 



Na Forum:
Relacje w toku - 5
 

Elegancko.👏👍

--
Wicher 1:100 cz.3 , Wicher 1:100 cz.2 , Wicher 1:100 cz.1

 
29-10-23 09:31  Odp: [R] Niemiecka barka artyleryjska - Artilleriefährprahm typu D 3 - 1:200 [MO]
Kruszyna 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
Galerie - 3


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 1

Bardzo ciekawy temat, jestem na widowni :)

--
W budowie:
Szkuta Wiślana | Łódź z Gokstad
Ukończone:
A7V | Wieża Nyska w Otmuchowie | Crusader III | Tiger I
Zawieszone:
Mark I

 
29-10-23 10:27  Odp: [R] Niemiecka barka artyleryjska - Artilleriefährprahm typu D 3 - 1:200 [MO]
stary 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 4
Galerie - 1


 - 2

Wykonanie znakomite ale projekt układu napędowego i sterowego wygląda na bardzo uproszczony. No chyba że to jeszcze nie koniec.

--
Ukończone
HMCS AGASSIZ
Okręt WOP
Holownik portowy
KOMINTERN ciągnik gąsienicowy






 
29-10-23 13:43  Odp: [R] Niemiecka barka artyleryjska - Artilleriefährprahm typu D 3 - 1:200 [MO]
jagdtiger2(Adam) 

Na Forum:
Galerie - 5
 

Ładnie i czysto wszystko ładnie pasuje

 
30-10-23 09:41  Odp: [R] Niemiecka barka artyleryjska - Artilleriefährprahm typu D 3 - 1:200 [MO]
Varran 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 7
 

Dzięki za miłe słowa. Co do projektu to tak jest cały uproszczony, dlatego wziąłem go na warsztat bo mam szanse względnie szybko go skończyć ;) mam nadzieję że da mi to właśnie kopa żeby podgonic pozostałe rozbabrane projekty

--
Pozdrawiam ;)

W budowie:
Barka HMCS LCI (L) 125 |
HMS Abercrombie | Jeremiah O'Brien
Gotowe:
Artilleriefährprahm typu D3 | USS PGM-17 | USS PC-553 | K-335 GIEPARD | K-670 Skat | ORP ORZEŁ III | 705 Lira (Alfa)

 
02-11-23 13:48  Odp: [R] Niemiecka barka artyleryjska - Artilleriefährprahm typu D 3 - 1:200 [MO]
Varran 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 7
 

Zostały: artyleria, relingi i maszt.
Coraz bardziej podobają mi się bryła i kolory tego modelu.
Całość do tej pory klejona BCG, wyjątkiem jest tylko szkielet klejony poliuretanowym, nawet oklejanie 'kadłubeczka' było BCG.
Nabieram przekonania że wydrukowany nie offsetowo Ambercrombie jest do zrobienia samym BCG.









Pozdrawiam ;)

W budowie: HMS Abercrombie; Jeremiah O'Brien
Artilleriefährprahm typu D3
Gotowe: K-335 GIEPARD; K-670 Skat; USS PGM-17; USS PC-553; ORP ORZEŁ III; 705 Lira (Alfa)

Post zmieniony (12-11-23 14:46)

 
03-11-23 11:23  Odp: [R] Niemiecka barka artyleryjska - Artilleriefährprahm typu D 3 - 1:200 [MO]
Kruszyna 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
Galerie - 3


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 1

Wszystko pięknie, ale te deski chyba średnio trzymają skale... Patrząc na drzwi to deska w realu ma z 30-40cm szerokości.

--
W budowie:
Szkuta Wiślana | Łódź z Gokstad
Ukończone:
A7V | Wieża Nyska w Otmuchowie | Crusader III | Tiger I
Zawieszone:
Mark I

 
10-11-23 09:32  Odp: [R] Niemiecka barka artyleryjska - Artilleriefährprahm typu D3 - 1:200 [MO]
Varran 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 7
 

Kruszyna :
Deski pewnie za szerokie ale uplastyczniaja model. Nie ingeruje w modele raczej, nie wycinam bulai, nie deskuje jakos tak mi to nie przeszkadza.


Korzystajac z paru dni wolnego, machnąłem cześć artylerii - z czesci papierowych zostało już około 15 części na dwa karabinki i jedno działko, reszta to relingi.













--
Pozdrawiam ;)

W budowie:
Barka HMCS LCI (L) 125 |
HMS Abercrombie | Jeremiah O'Brien
Gotowe:
Artilleriefährprahm typu D3 | USS PGM-17 | USS PC-553 | K-335 GIEPARD | K-670 Skat | ORP ORZEŁ III | 705 Lira (Alfa)

 
10-11-23 19:12  Odp: [R] Niemiecka barka artyleryjska - Artilleriefährprahm typu D3 - 1:200 [MO]
jhradca 



Na Forum:
Relacje w toku - 5
 

Generalnie wszystko wygląda dobrze. Czysto i dokładnie. Jedynie lufy flaka wydają się trochę za grube.

--
Wicher 1:100 cz.3 , Wicher 1:100 cz.2 , Wicher 1:100 cz.1

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024