FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)

Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  

Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok bez stronicowania (rolka)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Widok z podziałem na strony: strona 3 z 3Strony:  <=  <-  1  2  3 
26-10-22 13:19  Odp: [R] Rumuńskie działo samobieżne M5- Maresal Sklej-Model
ReVan_1991 

Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 9
Galerie - 29

- 11

Witajcie,
Co prawda aktualizację mógłbym zrobić ze dwa tygodnie temu, ale moja porywczość wzięła górę.
Do montażu całego zawieszenia było przygotowane już wszystko, ale przy dość konkretniej chcicy zacząłem bawić się gąsienicami, co i jak z nimi dowiecie się z następnego odcinka:D

Kolory modelu dają się we znaki nawet podczas robienia zdjęć, żadne póki co nie oddało faktycznego koloru wycinanki

W dzisiejszej aktualizacji przedstawiam:
- Koła napędowe sztuk dwie

-Zamontowane wszystkie elementy zawieszenia

-I w końcu wszystkie koła na swoim miejscu

Trochę mi już lżej, bo od długiego czasu dłubanie sprawiło że większość części z wycinanki zniknęły, a buda jak stała tak stała, teraz już chyba z górki
Pozdrawiam!

--
GEKO member

KLEJĘ MODELE DLA POCZĄTKUJĄCYCH

Odpowiedz na tę wiadomość 

26-10-22 17:01  Odp: [R] Rumuńskie działo samobieżne M5- Maresal Sklej-Model
StuGu 
moderator

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 13

Grupa: GEKO

Jak zrobisz gąski to zostanie Ci tylko drobnica i lufa, a więc sama końcówka:-)
Wygląda zacnie:-)

--
StuG

Relacja w toku - Charron-Nakaszidze / StuG Ausf. F

Relacja/galeria - ChTZ-16 / FAI-M / T-50 / T-37A / PzInż. 130 / Ha-Go / T-38 / T-37A / L6/40 / 7TP

Odpowiedz na tę wiadomość 
 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Widok z podziałem na strony: strona 3 z 3Strony:  <=  <-  1  2  3