FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 17 z 22Strony:  <=  <-  15  16  17  18  19  ->  => 
27-01-21 18:09  Odp: [N] Wodnosamolot CANT Z-506 B Airone 1:33 Mały Modelarz
Mucha 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Ja tak jak obiecałem, niedługo zacznę relację. Dla mnie, uwagi Cevy (Wojtka) są bardzo cenne, bo pozwolą mi zmienić i dodać to i owo. Tak jak pisałem wcześniej, ja podobnie jak Ceva, będę próbował przerobić go najpóźniejszą wersję, z kwadratową szklarnią bombardiera. I zdecydowanie nie popełnię go w polskim malowaniu, bo do bólu kojarzy mi się z atrakcyjnością równą Miga 21... Apeluję jeszcze o chwilę cierpliwości, zacznę na pewno!

--
Co zostało zobaczone, tego się nie odzobaczy

 
27-01-21 18:21  Odp: [N] Wodnosamolot CANT Z-506 B Airone 1:33 Mały Modelarz
Ryszard 



Na Forum:
Relacje w toku - 20
Galerie - 33


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 20


 - 9

Mucha - mogę podesłać jakbyś chciał trochę materiałów do Canta sądzę, że ciekawych z włoskiej instrukcji
Nie mam tylko Twojego maila.
Ryszard

Post zmieniony (27-01-21 18:21)

 
28-01-21 09:08  Odp: [N] Wodnosamolot CANT Z-506 B Airone 1:33 Mały Modelarz
Grigorij     

@Mucha
co mnie to obchodzi w której wersji kolega @ceva będzie robił swojego Kanta :) ,
mnie interesuje jedna wersja i to ta którą wydał MM.
Najłatwiej wziąć czyjąś pracę , przerobić i na koniec powiedzieć jeszcze że to z czego czerpało się garściami było beee. Żenada.
Trochę dziwne że żaden z was nie robił tego przed MM , skoro i tak wiedzieliście już wtedy wszystko na temat tej konstrukcji.

Pozdrawiam

 
28-01-21 10:30  Odp: [N] Wodnosamolot CANT Z-506 B Airone 1:33 Mały Modelarz
MPaweł 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 6


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 1

Żenada to są Twoje wypowiedzi, którymi co jakiś czas celujesz w wypowiadających się nie tylko w tym wątku.

 
28-01-21 10:37  Odp: [N] Wodnosamolot CANT Z-506 B Airone 1:33 Mały Modelarz
ceva 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 4
Galerie - 20


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 28


 - 4

Ryszard, a czy ja mógłbym się też załapać na paczkę materiałów n.t. Canta?

Grigorij, ABC i podobni, mam każdemu z Was do powiedzenia tylko to https://youtu.be/d1ylXs9Fla0?t=4

--
Sterczące kolce Pondijusa, ostre grzebienie Daktyloskopei, Trygla i latający Wieprzoryb
są niczym wobec Bestii która nas gnębi...

Nie zabijam, nie kradnę, nie wierzę.

GUZZISTI & LANCISTI


 
28-01-21 12:02  Odp: [N] Wodnosamolot CANT Z-506 B Airone 1:33 Mały Modelarz
El Comandante 
moderator




Na Forum:
Relacje z galerią - 6
Galerie - 12
 

Panowie Grigorij, ABC. Bardzo mi przykro gdy czytam Wasze wpisy i na pewno nie jestem jedyny. Nie rozumiem dlaczego nie możecie przejść obojętnie obok tematów które Was nie interesują tylko poddajecie się potrzebie obrażania i atakowania ludzi. Takie wpisy nie wnoszą niczego pozytywnego do dyskusji, jedynie prowadzą do kłótni, niepotrzebnych obraz i często banowaniem z forum. Modelarzy kartonowych nie ma wielu więc jeżeli chcecie żeby jakieś wartościowe forum istniało jeszcze parę lat to nie psujcie tej małej społeczności takimi zachowaniami.

Druga sprawa to że jestem100% pewien że twarzą w twarz nie oddzywalibyście się w taki sposób do kolegów z forum. Można wyrazić swoje zdanie jakie by ono nie było, bez obrażania ludzi i psucia społeczności.

Pozdrawiam!

--
>> El Comandante - dla znajomych Renia <<
GEKOn

 
28-01-21 12:35  Odp: [N] Wodnosamolot CANT Z-506 B Airone 1:33 Mały Modelarz
ABC 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 23
 

Nie wiedziałem że ceva rysuje na poważnie. A jak się czyta że on ma dość kartoniaków , to trudno dojść o co facetowi chodzi. Pewnie jak będzie kolejny czy nawet kolejne wydane Canty to i tak kupię. Bo po prostu samolot jest fajny.

 
28-01-21 13:54  Odp: [N] Wodnosamolot CANT Z-506 B Airone 1:33 Mały Modelarz
Grigorij     

@El Comandante ;@MPaweł ;@ceva
- mogę powtórzyć swoją wypowiedź również twarzą w twarz i trochę w bardziej dosadnym tonie.
Jazda bez trzymanki po redakcji i projektantach z MM , to jak już pisałem wielokrotnie , jest poniżej wszelakich norm.
A jak macie panowie takie wielkie cohones to zaprojektujcie ten temat wyłóżcie własne pieniążki na druk a ja bardzo chętnie kupię kolejną wersję Canta/Kanta i też się poznęcam nad waszą tfurczością.

Jeszcze jedno pokazywanie mi Lindy ze swoim "nie chce mi się gadać" jest śmieszne. Pamiętam tylko jak chłopcy bez karków wpadli do jednej z jego restauracji a macho o inicjałach B.L. sfajtał się w gatki.

Bez pozdrowień.

 
28-01-21 14:21  Odp: [N] Wodnosamolot CANT Z-506 B Airone 1:33 Mały Modelarz
modellot1 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 47
 

najpiwerw kilka lat na model czekaja i nie moga sie doczekac - potem bredza ze MM to szmelc ze AN 28 ze to ze tamto - Przestancie bred\zic w lapy nozyce i sklejcie jak wydali - o ile umiecie kleic modele kartonowe a nie tylko uprawiac patomodelarstwo w internecie

 
28-01-21 14:29  Odp: [N] Wodnosamolot CANT Z-506 B Airone 1:33 Mały Modelarz
El Comandante 
moderator




Na Forum:
Relacje z galerią - 6
Galerie - 12
 

Ceva: masz rację z Lindą. Poddaję się i przechodzę na tryb "nie karmić trola".

--
>> El Comandante - dla znajomych Renia <<
GEKOn

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 17 z 22Strony:  <=  <-  15  16  17  18  19  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024