FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 7Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5  ->  => 
02-02-04 22:09  Re: PZL P-37A "Łoś"
Jarski 

 
() - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku
Michał, dzięki za miłe słowa :-) . A co do koloru, to orginały miały chyba bardzo zbliżone kolory. Zdjęcie orginału jest blade i prawdopodobnie ten kolor jest bardzo podobny ;-) A tak nawiasem mówiąc, to z kolorami zawsze miałem kłopoty :-).

Pozdrowienia
Jarek

 
02-02-04 23:38  Re: PZL P-37A "Łoś"
Michał 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Cześć, cześć!

No tak - widze, że wszystko dobrze sprawdziłeś i znasz się na rzeczy.... naturalnie!

Ja mam na myśli kontrast.....! Druk modelu jest troche blady..... i dlatego ten czerwony tak mocno wpadł mi w oko.... Gdyby druk byłby troche mocniejszy to wszystko byłoby gittt :-)

Pozdrawiam!
Michał

 
03-02-04 08:26  Re: PZL P-37A "Łoś"
Jarski 

 

Michał, to wszystko dzięki forum (jednego i drugiego), oraz paru znajomych na miejscu :-)

Pozdrowienia
Jarek

 
10-02-04 12:38  Re: PZL P-37A "Łoś"
Jarski 

 

... i już gotowe, choć trwało to kilka dni.



Jak pisałem już wcześniej, bomby są trochę dziwnej konstrukcji, ale da się zrobić i wychodzą wystarczająco dobrze.

Pozdrowienia
Jarek

 
19-02-04 23:42  Re: PZL P-37A "Łoś"
Jarski 

 

Są kolejne zdjęcia :
Pierwsze dwa przedstawiają zamocowane bomby. Niestety nie pasowały idealnie i trzeba się sporo namęczyć, aby je tam wsadzić.





Ale poszycie skrzydeł na razie pasuje idealnie.



Pozdrowienia
Jarek

 
25-02-04 11:33  Re: PZL P-37A "Łoś"
Krakus 

Na Forum:
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Jarski !

W nr 7/2003 ,,Modelarza" jest wkładka modelarska z planami ,,łosia"" doskonały materiał do plastycznego wykonania wnetrza wszystkich kabin,ponadto należy dodać, że wyszło poprawione wznowienie ,,Łosia"" w wersji,,B"".
Poprawione tzn.poligrafia, o ile pierwsze wydanie było w kolorze francuskiego khaki ala pustynny tak w tym przypadku jest to właściwe polskie ciemne khaki.

Pozdrawiam !

 
25-02-04 11:58  Re: PZL P-37A "Łoś"
Krakus 

Na Forum:
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Przepraszam !
Chodzi o nr 3/2003

 
25-02-04 20:34  Re: PZL P-37A "Łoś"
Leeon 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Witam Krakusa !
Napisałeś że że wyszło poprawione wznowienie ,,Łosia"" w wersji,,B"".
Kto to wydał i kiedy ? W sklepiku Gomixu wystawiają tylko wersję A, gdzie indziej też nie trafiłem na jakieś ślady. Dobry ŁOŚ z podwójnym ogonem "to je ono".

Pozdrawiam
Leon

 
25-02-04 21:51  Re: PZL P-37A "Łoś"
Jarski 

 

Dzięki Krakus.

Pozdrowienia
Jarek

 
08-03-04 12:00  Re: PZL P-37A "Łoś"
Jarski 

 

Oto kolejna partia nowych zdjęć :



Pozdrowienia
Jarek

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 7Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024