FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok ze standardowym stronicowaniem  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 4 z 5Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5  -> 
05-04-21 22:35  Odp: [R] ANGRAF Niemiecki czołg ciężki King Tiger Production Turret
Adam Łabędzki 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Radek zobaczę u siebie.

 
05-04-21 23:01  Odp: [R] ANGRAF Niemiecki czołg ciężki King Tiger Production Turret
Adam Łabędzki 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Radku nie znalazłem u siebie tych części, ale sporo mam już wycięte z wycinanki, najlepiej jakby ktoś z kompletnej niewyciętej zobaczył czy one tam są. Pozdrawiam, Adam.

 
06-04-21 04:46  Odp: [R] ANGRAF Niemiecki czołg ciężki King Tiger Production Turret
marcco.life   

Jeżeli do popołudnia nikt nie sprawdzi to zerknę jak wrócę z pracy. Mam nie pocięty egzemplarz.

 
06-04-21 06:11  Odp: [R] ANGRAF Niemiecki czołg ciężki King Tiger Production Turret
Alex 55 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Nie znalazłem, nawet na schematach kompilacji nie ma ich.

--
Z góry przepraszam, korzystam z tłumacza online

 
06-04-21 10:24  Odp: [R] ANGRAF Niemiecki czołg ciężki King Tiger Production Turret
Przemek W. 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
 

Powstały dwa Tigery II w tym samym czasie. Jeden właśnie Radku kleisz, drugi miał być wydany, M. Dworzecki nawet pokazywał grafikę z wieżą wczesną. Nawet schemat malowania jest ten sam. Nasuwa się fakt, że te części mogą być od modelu w wczesną wieżą, gdzie pierścień wieży wyglądał zupełnie inaczej, a metodą kopiuj/wklej opis został, części nie. Mogę się mylić, to tylko moje podejrzenia. Na rysunku gdzieś widać cz. 178/179 ?

 
06-04-21 12:11  Odp: [R] ANGRAF Niemiecki czołg ciężki King Tiger Production Turret
Radek 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
 

Na rysunku widać, że ten pierścień jest, ale brak oznaczenia nr części. Wrzucę zdjęcie rys. z wycinanki wieczorem.

--
pozdr, Radek

 
06-04-21 13:15  Odp: [R] ANGRAF Niemiecki czołg ciężki King Tiger Production Turret
Przemek W. 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
 

Radku - jeśli mówimy o tym rys (zdjęcie z neta) to możesz nie szukać, nie było takiego pierścienia w tej wersji...był to kołnierz osłaniający podstawę wczesnej wieży



Post zmieniony (06-04-21 16:22)

 
06-04-21 13:19  Odp: [R] ANGRAF Niemiecki czołg ciężki King Tiger Production Turret
Radek 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
 

ok, dzięki, czyli sprawa wyjaśniona, uznaję że cz. 178 i 179 nie ma, dzięki Przemku. Wydawca chyba też odetchnął, że nie musi kolejnej erraty drukować

--
pozdr, Radek

 
06-04-21 16:29  Odp: [R] ANGRAF Niemiecki czołg ciężki King Tiger Production Turret
Przemek W. 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
 

Nie ma problemu, ten kołnierz na rysunku osłaniał podstawę wczesnej wieży. Co nie zmienia faktu, że na dachu powinien być doklejony pierścień wieży w widocznym miejscu na dachu kadłuba. Nie widzę go na arkuszach. Miedzy postawą wieży a dachem była odległość 5 mm, co daje 0,2 mm w skali. Tak to powinno wyglądać w tej wersji...

 
18-04-21 18:05  Odp: [R] ANGRAF Niemiecki czołg ciężki King Tiger Production Turret
Radek 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
 

Ostatnio miałem niewiele czasu na pracę nad modelem. Starałem się skończyć mechanizmy otwierania włazu kierowcy i strzelca. Jak je złożyłem to wydały mi się o wiele za długie, więc je skróciłem. Poprawiłem też płytę z włazami, tak aby nie wystawała ponad krawędź stropu. Przednia płyta, a szczególnie wycięcia na peryskopy obserwacyjne były mocno skopane, próbowałem je upodobnić do oryginału ale z marnym skutkiem. Za tydzień przejdę na tył pojazdu.







--
pozdr, Radek

 
20-04-21 13:30  Odp: [R] ANGRAF Niemiecki czołg ciężki King Tiger Production Turret
Adam Łabędzki 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Cześć Radku, widzę, że praca mozolnie idzie do przodu. Chodzi mi po głowie skończenie mojego, ale sam nie wiem czy się za niego zabiorę. Widzę, że wkleiłeś górną płytę z erraty, ja na swoją się jeszcze nie doczekałem niestety. Pozdrawiam i trzymam kciuki za efekt końcowy.

 
20-04-21 20:48  Odp: [R] ANGRAF Niemiecki czołg ciężki King Tiger Production Turret
Radek 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
 

Adam, aby dostać erratę musisz napisać na maila do biura Answer i podać adres wysyłki. Fajnie byłoby, gdybyś np. zaczął robić teraz wieżę.

--
pozdr, Radek

 
21-04-21 07:15  Odp: [R] ANGRAF Niemiecki czołg ciężki King Tiger Production Turret
Adam Łabędzki 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Radku już pisałem do wydawcy w sprawie erraty jakiś czas temu. Wieżę już zacząłem kiedyś składać leży rozbebeszona w pudełku. Hej.

 
25-04-21 18:15  Odp: [R] ANGRAF Niemiecki czołg ciężki King Tiger Production Turret
Radek 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
 

Pomału posuwam się do przodu. Zrobiłem jeden błotnik. Przy okazji wyszedł kolejny błąd. Wycięcie na przedzie błotnika zamiast od strony szekla było w projekcie z drugiej strony. Musiałem odciąć ten fragment od prawego błotnika, aby dokleić do lewego. Zacząłem składać szkielet wieży i okazało się, że przednia płyta wieży chyba jest w lustrzanym odbiciu. Porównałem ze zdjęciem czołgu w muzeum i wyraźnie to widać. Nie sądzę, aby wydawca zrobił kolejną erratę, więc chyba trzeba będzie coś pokombinować. Nie wiem czy nie będę musiał odrywać tego fragmentu, bo otwór na armatę może trzeba będzie powiększyć z prawej strony.






--
pozdr, Radek

 
26-04-21 18:07  Odp: [R] ANGRAF Niemiecki czołg ciężki King Tiger Production Turret
ams 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 9
 

Twoja robota jest bardzo fajna i widać, że ten model daje się zrobić, bardzo mi się też podoba to co już zrobiłeś.

Mam też ten model i erratę i leży i czeka, jednak nie wiem... niestety konstatacja musi być taka w dziedzinie wydawcy, że jak na flagowy i prestiżowy model zabrakło w nim jednego podstawowego etapu - nikt go w ogóle testowo nie kleił z wydruku kolorowego. Przy pierwszej próbie takie błędy jak złe plamy kolorów, czy lustrzane odbicie płyty wieży by od razu wyszły. Powinien być hiper i tip-top, a jest mimo wszystko duży niedosyt.

Trudno się tym modelem chwalić w portfolio w tej formia jaka opuściła wydawnictwo. Szkoda, co nie znaczy, że się za niego nie wezmę jednak :)

--
pzdr
-----------
ams



 
26-04-21 20:44  Odp: [R] ANGRAF Niemiecki czołg ciężki King Tiger Production Turret
Radek 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
 

Dzięki AMS. Osobiście nie polecam nikomu tego modelu ze względu na dużą liczbę niedokładności oraz nie zawsze precyzyjne rysunki. No chyba, że ktoś lubi takie wyzwania. Na pewno przy budowie trzeba stosować zasadę 3 razy przymierz zanim przykleisz, to nie jest HAL czy Kartonowa kolekcja. Ale grafika robi wrażenie. Osobiście wolałbym, aby malowanie było trójkolorowe, najlepiej z oznaczeniem i godłem jednostki.

--
pozdr, Radek

 
02-05-21 17:12  Odp: [R] ANGRAF Niemiecki czołg ciężki King Tiger Production Turret
Radek 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
 

Zabrałem się za tył pojazdu. Zdziwiło mnie, że autor projektu nie pomyślał o ruchomych zawiasach w klapie nad silnikiem. W końcu silnik był dość rozbudowany, a tu takie rażące uproszczenie. Dorobiłem zawiasy posiłkując się zdjęciami modelów plastikowych. Wstawiłem też przewody paliwowe łączące zbiormiki.








--
pozdr, Radek

 
03-05-21 16:23  Odp: [R] ANGRAF Niemiecki czołg ciężki King Tiger Production Turret
Radek 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
 

Dziś ciąg dalszy prac na tyle pojazdu. Dodałem prawy błotnik i tylne błotniki oraz rury wydechowe. Położyłem wieżę na kadłubie i niestety mam za duży prześwit między pancerzem, chyba już nic nie da się z tym zrobić.




--
pozdr, Radek

 
03-05-21 17:27  Odp: [R] ANGRAF Niemiecki czołg ciężki King Tiger Production Turret
Piterpanzer 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 9

Dziwne te osłony wydechów projektant zaproponował

Nie wiem, czy nie lepiej korzystając z zapasu koloru użyć osłon z innych wycinanek.

Co do posadzenia wieży to pewnie lepiej by było gdyby niżej zeszła, ale na pocieszenie zobacz


--
Pozdrawiam i zapraszam 1-25 SCALE ARMOR FORUM oraz akcesoria i modele pancerne
PITERPANZER

 
03-05-21 17:52  Odp: [R] ANGRAF Niemiecki czołg ciężki King Tiger Production Turret
Przemek W. 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
 

Ta na pocieszenie źle założona wieża :D

Tutaj prawidłowo, pisałem o tym wcześniej chyba. Między dachem kadłuba, a podstawą wieży było 10 mm.

 
03-05-21 19:30  Odp: [R] ANGRAF Niemiecki czołg ciężki King Tiger Production Turret
Radek 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
 

No cóż, jedyne wyjście to ściąć pierścień obrotu wieży, te osłony wydechów chyba też zeszlifuję od góry i spróbuję je trochę upodobnić do oryginału. Choć widziałem w relacji z budowy plastikowego modelu, że proponują dwa rodzaje tych osłon. Czy faktycznie montowano różne ?


--
pozdr, Radek

 
03-05-21 19:58  Odp: [R] ANGRAF Niemiecki czołg ciężki King Tiger Production Turret
Przemek W. 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
 

Tak, były dwa typy. Co lepsze, na jednym czołgu były dwa różne...



 
16-05-21 18:28  Odp: [R] ANGRAF Niemiecki czołg ciężki King Tiger Production Turret
Radek 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
 

Ostatnio mnie czasu na klejenie u mnie. Dokończyłem wyposażenie na tylnej płycie i parę drobiazgów, gaśnica, gniazdo anteny. Starałem się trochę poprawić osłony wydechów, tak aby były dwa różne. Ściąłem też pierścień obrotu wieży, tak aby nie było widocznej szpary między pancerzem kadłuba i wieży.




--
pozdr, Radek

 
25-05-21 20:21  Odp: [R] ANGRAF Niemiecki czołg ciężki King Tiger Production Turret
Radek 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
 

Uporałem się z tylnym włazem. Udało mi się także zniwelować szczelinę między wieżą a pancerzem kadłuba dzięki częściowemu ścięciu pierścienia obrotu.





--
pozdr, Radek

 
26-05-21 09:25  Odp: [R] ANGRAF Niemiecki czołg ciężki King Tiger Production Turret
Piterpanzer 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 9

Oglądanie, komentowanie i sugerowanie zmian w przypadku Twojej relacji to czysta przyjemność.
Aż się chce pomagać, bo jesteś otwarty na sugestie i niwelujesz błędy opracowania na ile się da.
Jestem spokojny, ze zmierzasz drogą do sukcesu.

--
Pozdrawiam i zapraszam 1-25 SCALE ARMOR FORUM oraz akcesoria i modele pancerne
PITERPANZER

 
26-05-21 11:41  Odp: [R] ANGRAF Niemiecki czołg ciężki King Tiger Production Turret
jhradca 



Na Forum:
Relacje w toku - 5
 

Bardzo dobre wykonanie. Do tego ciekawie poprowadzona relacja z dużą ilością zdjęć , która będzie bardzo przydatna dla innych chcących wykonać ten model. Sam model bardzo efektowny mimo niektórych błędów. Twoje wykonanie i relacja z pewnością zachęci wielu do kupna tego modelu.

--
Wicher 1:100 cz.3 , Wicher 1:100 cz.2 , Wicher 1:100 cz.1

 
26-05-21 16:12  Odp: [R] ANGRAF Niemiecki czołg ciężki King Tiger Production Turret
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

Dopiero dzisiaj dostrzegłem twoją relacje i jestem zachwycony. A tak przy okazji: dziwne że Niemcy nadali swojemu czołgowi angielską nazwę. Czy ktoś wie, dlaczego?

Post zmieniony (28-05-21 08:36)

 
30-05-21 17:38  Odp: [R] ANGRAF Niemiecki czołg ciężki King Tiger Production Turret
Radek 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
 

Dziękuję za wszystkie miłe słowa. Motywują mnie do dalszej pracy nad modelem i poprawy mojego warsztatu. Artystą modelarskim już nie zostanę, ale liczę że kilka modeli jeszcze skleję, póki oczy pozwolą.
Dziś udało mi się zrobić liny holownicze i wycior.




--
pozdr, Radek

 
06-06-21 17:43  Odp: [R] ANGRAF Niemiecki czołg ciężki King Tiger Production Turret
Radek 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
 

Słoneczny czerwcowy weekend spędziłem nad dłubaniem przy stropie wieży. Dzięki zdjęciom od Przemka W. starałem się dodać trochę wyposażenia, opracowanie Answera zawiera sporo uproszczeń, oczywiście największy babol to właz ładowniczego. Na załączonym zdjęciu widzicie strop wieży z włazem wokół, którego jest biała obwódka, nie wiedzieć po co. Wielkość włazu wewnętrznego w modelu była taka jak obwód włazu łącznie z tą obwódką, podobnie wewnętrzny mechanizm zamykania. Musiałem więc powiększyć otwór o tą obwódkę, jednocześnie zmniejszyć element pancerza włazu, tak aby mieścił się w otworze. Czy proporcje do oryginału są zachowane, wątpię.
Posiłkując się zdjęciami od Przemka dodałem przewód instalacji elektrycznej i kilka innych elementów, których nie widzicie na rysunku montażowym.









--
pozdr, Radek

 
06-06-21 19:25  Odp: [R] ANGRAF Niemiecki czołg ciężki King Tiger Production Turret
Przemek W. 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
 

Radku, pamiętaj by na dachu wieży z zew dodać haki (3 szt) do podnoszenia wieży. Od wew. widać ich końcówki, na zew zaś nie widać miejsc gdzie mają być przyklejone. Jest to dość charakterystyczny detal, nie wiem dlaczego pominięty...

Hosted on Fotki

 
03-07-21 20:23  Odp: [R] ANGRAF Niemiecki czołg ciężki King Tiger Production Turret
Radek 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
 

Im bliżej końca tym wolniej mi idzie, kompletuję powoli wnętrze wieży. Tym razem zacząłem od kosza wieży, kilka elementów już jest.




--
pozdr, Radek

 
11-07-21 15:30  Odp: [R] ANGRAF Niemiecki czołg ciężki King Tiger Production Turret
Radek 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
 

Doszło stanowisko celowniczego, miałem trochę problemów z upchnięciem mechanizmu obrotu wieży, przez co nie wyszło to tak jak powinno. Zbliża się urlop, więc prace powinny przyspieszyć, mija 10 m-cy jak zacząłem Tygryska i obiecałem sobie, że przez rok go skończę.



--
pozdr, Radek

 
11-07-21 16:49  Odp: [R] ANGRAF Niemiecki czołg ciężki King Tiger Production Turret
Viz 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 5
Galerie - 3
 

Tempo masz faktycznie całkiem sprawne i szybkie jak na tak rozbudowany model, kibicuje do finiszu i czekam na wieżę z działem :)

 
11-07-21 17:14  Odp: [R] ANGRAF Niemiecki czołg ciężki King Tiger Production Turret
PABLOS 

Na Forum:
Galerie - 27
 

Świetna robota . Z przyjemnością śledzę Twoją relację z budowy i czekam na finał .
Pozdrawiam

--
PABLOS

 
18-07-21 18:07  Odp: [R] ANGRAF Niemiecki czołg ciężki King Tiger Production Turret
Radek 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
 

Dziś doszło stanowisko ładowniczego, za tydzień ciąg dalszy.



--
pozdr, Radek

 
25-07-21 17:32  Odp: [R] ANGRAF Niemiecki czołg ciężki King Tiger Production Turret
Radek 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
 

Kosz wieży powoli się wypełnia




--
pozdr, Radek

 
29-07-21 15:45  Odp: [R] ANGRAF Niemiecki czołg ciężki King Tiger Production Turret
Radek 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
 

W końcu urlop, więc prace przy wieży ruszyły do przodu. Na początku ulepiłem pociski 88 mm, stelaże są uproszczone i zastanawiam się czy dorabiać takie poprzeczne elementy oddzielające pociski. W modelu na rysunkach jest też widoczny taki element pomiędzy stelażami, na tylnej półce, jednak części do niego brak. Dorobiłem z zapasu koloru. W modelu brakuje także fartuchów wokół pierścienia obrotu wieży (są widoczne w modelu plastikowym). Będę musiał dorobić, bo dość charakterystyczne elementy.








--
pozdr, Radek

 
29-07-21 18:43  Odp: [R] ANGRAF Niemiecki czołg ciężki King Tiger Production Turret
el_paw 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 27
Galerie - 7
 

Pięknie się to wszystko prezentuje. Zegarmistrzowska robota. Będę tu często zerkał przy budowie mojego Tygryska.
Pozdrawiam

 
29-07-21 18:49  Odp: [R] ANGRAF Niemiecki czołg ciężki King Tiger Production Turret
Przemek W. 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
 

Cisno coś między tymi pociskami, rolki by nie podniósł ;-)

Fajnie, że walczysz z materią. Co do tych blach, szkoda że ich nie ma, są dość charakterystyczne. Jak chcesz, mogę wysłać Ci wzory w skali do druku, zrobisz sobie na ich podstawie z zapasu koloru.




Pzdr

 
29-07-21 20:14  Odp: [R] ANGRAF Niemiecki czołg ciężki King Tiger Production Turret
Radek 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
 

Przemek, dziękuję i chętnie skorzystam z Twoich szablonów, mój adres mailowy znasz.

--
pozdr, Radek

 
29-07-21 21:42  Odp: [R] ANGRAF Niemiecki czołg ciężki King Tiger Production Turret
Przemek W. 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
 

Radku, mail poszedł.

Pozdrawiam !

 
30-07-21 17:53  Odp: [R] ANGRAF Niemiecki czołg ciężki King Tiger Production Turret
Radek 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
 

Zamontowałem kosz wieży, krzesełko dowódcy i blachy, których szablony przesłał mi Przemek. Czas zabrać się za armatę.





--
pozdr, Radek

 
02-08-21 17:17  Odp: [R] ANGRAF Niemiecki czołg ciężki King Tiger Production Turret
Radek 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
 

Zasadnicza część armaty zrobiona, jutro spróbuję ją zamocować w wieży.




--
pozdr, Radek

 
02-08-21 18:01  Odp: [R] ANGRAF Niemiecki czołg ciężki King Tiger Production Turret
Piterpanzer 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 9

Jak już się zacznie kołysać będziesz widział światełko w tunelu......., tzn port do którego zmierzasz, albo po prostu finał.
A ja za każdym razem patrzę z przyjemnością.

--

Post zmieniony (02-08-21 22:57)

 
02-08-21 18:46  Odp: [R] ANGRAF Niemiecki czołg ciężki King Tiger Production Turret
Radek 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
 

Piterpanzer, dzięki za dobre słowo, to zawsze motywuje do dalszego wysiłku. Pomyśl, czy nie dałoby się dodać do Twojej oferty żywicznej taśmy z amunicją do MG. Co prawda mnie to już nie poratuje, bo lada chwila będę lepił km wieżowy, ale na przyszłość to by się przydała. Są już dostępne żywiczne MG z GPM, ale amunicję taśmową nie tak łatwo zrobić.

--
pozdr, Radek

 
02-08-21 23:02  Odp: [R] ANGRAF Niemiecki czołg ciężki King Tiger Production Turret
Piterpanzer 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 9

Mogę taśmę spróbować zrobić, ale ile takich się sprzeda?
MG z GPM mam w ofercie, jeśli taśma będzie się odlewać na tyle efektywnie, by nie marnować materiału to dodam do oferty, a póki co popatrzę sobie na oryginalną taśmę, która wisi u mnie na jętce.
Przy tak rozbudowanym modelu raczej pomyśl o załodze, a nie o taśmie.


--

Post zmieniony (02-08-21 23:03)

 
03-08-21 17:23  Odp: [R] ANGRAF Niemiecki czołg ciężki King Tiger Production Turret
Tommy T.B. 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 4
Galerie - 5
 

Dalej bacznie obserwują i szczerze kibicuję 😃👍
Światełko w tunelu już jest, i to nie jedno...
Bardzo fajnie radzisz sobie z tym modelem.

Pozdrawiam i powodzonka życzę w dalszej budowie👍

 
04-08-21 16:06  Odp: [R] ANGRAF Niemiecki czołg ciężki King Tiger Production Turret
Radek 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
 

Dodałem do armaty sprzężony z nią celownik (bardzo uproszczony) oraz MG. Całość zamontowałem, nie obyło się bez problemów. Przednia płyta wieży jest skopana, jeśli chodzi o dopasowanie otworów. Musiałem rzeźbić, aby zmieściło się mocowanie armaty i nowy otwór na KM.










--
pozdr, Radek

 
08-08-21 10:33  Odp: [R] ANGRAF Niemiecki czołg ciężki King Tiger Production Turret
Borowy 



Na Forum:
Relacje z galerią - 13
Galerie - 3


 - 2

Witam. Patrzę, patrzę i napatrzeć się nie mogę ! Do modelu powinieneś dołączyć katalog ze zdjęciami z budowy, żeby było widać te wszystkie wewnętrzne szczegóły.

--


Wykonane:
ORP Błyskawica , ORP Piorun , Torpedowce Kit i Bezszumnyj , Torpedowiec A-56 , Torpedowiec ORP Kujawiak , ORP Burza - stan na 1943 r , Pz.Kpfw. III Ausf J , T-34 , IS-2, Komuna Paryska , Sherman M4A3 , Star 25 - samochód pożarniczy , Zlin 50L/LS , Gaz AA , PzKpfw. VI Tiger I Ausf. H1, Krupp Protze OSP,

W budowie:


Pozdrowienia z krainy podziemnej pomarańczy !

 
09-08-21 14:21  Odp: [R] ANGRAF Niemiecki czołg ciężki King Tiger Production Turret
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

Model jest PRZE-CU-DOW-NY! Arcydzieło!
Ale wciąż nikt mi nie wyjaśnił, dlaczego NIEMIECKI czołg ma ANGIELSKĄ nazwę :-)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 4 z 5Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024