FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 3Strony:  <=  <-  1  2  3 
10-10-20 11:51  Odp: [R] Niemieckie samobieżne działo przeciwlotnicze Coelian Angraf 9/2017
el_paw 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 27
Galerie - 7
 

Witam
Wreszcie dotarłem do końca.
Miałem dodawać jeszcze coś od siebie, ale zostanie tak jak jest.











Jest to mój pierwszy sklejony model tego autora.
Do plusów na pewno należy zaliczyć ciekawą tematykę i malowanie.

Model jest sklejalny, pozostawia jednak pewien niedosyt.
Po pierwsze już na poziomie szkieletu nie na bardzo wiadomo jak wkleić boczne usztywnienia kadłuba. Szkielet jest też o ok 1-1,5mm za długi.

Po drugie jak już wcześniej pisałem brakuje kilku elementów kół - jednak można tak zmodyfikować koła, że prawie nie będzie tego widać.

Po trzecie między błotnikami a kadłubem z przodu znajduje się dosyć pokaźna szpara, którą trzeba zamaskować z zapasu koloru.

Po czwarte pomylone łaty kamuflażu.

Liny mogłem sobie dorobić sam, chociaż nie ma ich (szablonów) w modelu. Podobnie jest z lewarkiem, który wg mnie powinien być z tyłu kadłuba między rurami wydechowymi.

Reasumując model cieszy oko stojąc na półce.

Pozdrawiam

 
10-10-20 17:45  Odp: [R] Niemieckie samobieżne działo przeciwlotnicze Coelian Angraf 9/2017
jhradca 



Na Forum:
Relacje w toku - 5
 

Po dodaniu detali model wygląda bardzo atrakcyjnie. Gratuluję.

--
Wicher 1:100 cz.3 , Wicher 1:100 cz.2 , Wicher 1:100 cz.1

 
10-10-20 17:55  Odp: [R] Niemieckie samobieżne działo przeciwlotnicze Coelian Angraf 9/2017
Radek 

Na Forum:
Relacje w toku - 7
 

Brawo ! Czysto i starannie. To chyba pierwszy sklejony Coelian jaki widziałem. Szkoda, że Marcin Dworzecki nie poprawiał grafiki akurat w tym modelu, efekt byłby jeszcze lepszy.

--
pozdr, Radek

 
10-10-20 19:39  Odp: [R] Niemieckie samobieżne działo przeciwlotnicze Coelian Angraf 9/2017
Piterpanzer 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 9

Ciekawy temat wśród pojazdów, które zostały na etapie makiet drewnianych.
Ładnie sklejony model, mimo niedomagań projektowych, o których napisałeś.
Wśród Twoich błędów wymienię umieszczenie siatek pod żeberkami wlotów wentylatorów. To częsty i niezrozumiały dla mnie błąd.
Wielkie szacunek za zdjęcia na jednolitym tle.
Gratulacje!

--
Pozdrawiam i zapraszam 1-25 SCALE ARMOR FORUM oraz akcesoria i modele pancerne
PITERPANZER

 
11-10-20 11:43  Odp: [R] Niemieckie samobieżne działo przeciwlotnicze Coelian Angraf 9/2017
el_paw 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 27
Galerie - 7
 

Dziękuję za słowa uznania.

Pozdrawiam

--

Post zmieniony (11-10-20 11:55)

 
16-10-20 12:21  Odp: [R/G] Niemieckie samobieżne działo przeciwlotnicze Coelian Angraf 9/2017
Borowy 



Na Forum:
Relacje z galerią - 13
Galerie - 3


 - 2

Witam. Gratuluję wykonania, które bardzo mi się podoba.

--


Wykonane:
ORP Błyskawica , ORP Piorun , Torpedowce Kit i Bezszumnyj , Torpedowiec A-56 , Torpedowiec ORP Kujawiak , ORP Burza - stan na 1943 r , Pz.Kpfw. III Ausf J , T-34 , IS-2, Komuna Paryska , Sherman M4A3 , Star 25 - samochód pożarniczy , Zlin 50L/LS , Gaz AA , PzKpfw. VI Tiger I Ausf. H1, Krupp Protze OSP,

W budowie:


Pozdrowienia z krainy podziemnej pomarańczy !

 
16-10-20 19:04  Odp: [R/G] Niemieckie samobieżne działo przeciwlotnicze Coelian Angraf 9/2017
Viz 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 5
Galerie - 3
 

Bardzo ciekawy pojazd, fajnie pooglądać takie prototypowe pojazdy, no i wykonanie też eleganckie, gratulacje!

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 3Strony:  <=  <-  1  2  3 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024