FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 3Strony:  <-  1  2  3  -> 
13-09-20 12:54  Odp: [R] Niemieckie samobieżne działo przeciwlotnicze Coelian Angraf 9/2017
el_paw 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 27
Galerie - 7
 

Zamawiałem do Coeliana ze strony Answera. Dostałem do Panther A. Niema jednak problemu bo już sobie brakujące elementy wyciąłem.

 
15-09-20 09:07  Odp: [R] Niemieckie samobieżne działo przeciwlotnicze Coelian Angraf 9/2017
el_paw 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 27
Galerie - 7
 

Gąsienice zmontowane i przyklejone na miejsce.



Pozdrawiam

 
15-09-20 21:32  Odp: [R] Niemieckie samobieżne działo przeciwlotnicze Coelian Angraf 9/2017
el_paw 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 27
Galerie - 7
 

Witam
Bardzo proszę o pomoc znawców tematu.
Czy między kadłubem a błotnikiem powinna być taka szparka (ok. 2mm)?


Pozdrawiam

 
15-09-20 22:19  Odp: [R] Niemieckie samobieżne działo przeciwlotnicze Coelian Angraf 9/2017
StuGu 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 13
 

Grupa: GEKO

Obawiam się, że żadnej szpary tam nie powinno być. Idea mocowania błotnika byłaby w takim przypadku bezsensowna.
Jeśli faktycznie jest to babol projektowy to szkoda słów, ale... można chyba z tego wybrnąć.
Zmniejsz szerokość tego długiego paska przy burtach o 2 mm i będzie git.
I tak tutaj nie ma co się podniecać zgodnością historyczną, wszak powstała zdaje się tylko makieta tego pojazdu.

--
StuGu

Relacja w toku - Charron-Nakaszidze / StuG Ausf. F

Relacja/galeria - ChTZ-16 / FAI-M / T-50 / T-37A Modelik / Pz.Inż. 130 / Ha-Go / T-37A Orlik / L6/40 / 7TP Dwuwieżowy

 
15-09-20 23:51  Odp: [R] Niemieckie samobieżne działo przeciwlotnicze Coelian Angraf 9/2017
Przemek W. 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
 

Nie było tam żadnej przerwy, szpary...



Post zmieniony (16-09-20 00:23)

 
16-09-20 12:17  Odp: [R] Niemieckie samobieżne działo przeciwlotnicze Coelian Angraf 9/2017
Piterpanzer 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 9

Nie zmniejszaj szerokości paska nad gąsienicą, bo pod błotnikiem powinny być podpory go trzymające, a będące dodatkowo elementem zawieszenia schurtzenów.
Nie wiem, czy to opracowanie ma ekrany jako opcję, lepiej odetnij łukowatą część błotnika, uznając, że oderwała się w walce, a jeśli błotniki chcesz to pognij ten element jako uszkodzony lub dorób od nowa, bazując na innych opracowaniach.

--
Pozdrawiam i zapraszam 1-25 SCALE ARMOR FORUM oraz akcesoria i modele pancerne
PITERPANZER

 
16-09-20 14:56  Odp: [R] Niemieckie samobieżne działo przeciwlotnicze Coelian Angraf 9/2017
el_paw 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 27
Galerie - 7
 

Witam
Wyszło jak wyszło - lepiej nie będzie.
Nie mogłem zmniejszyć tego długiego paska przy burtach, gdyż wtedy ekrany zawadzałyby o gąsienicę.



Pozdrawiam

 
04-10-20 12:10  Odp: [R] Niemieckie samobieżne działo przeciwlotnicze Coelian Angraf 9/2017
el_paw 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 27
Galerie - 7
 

Witam
Trochę to trwało ale Coelian nabiera kształtów.
Było trochę "kwiatków" po drodze, ale cóż taki jest urok tego opracowania.




Nie mogłem się powstrzymać, żeby nie ustawić go obok starszej siostry.


Pozdrawiam

--

 
05-10-20 20:33  Odp: [R] Niemieckie samobieżne działo przeciwlotnicze Coelian Angraf 9/2017
PAWEL  

Na Forum:
Galerie - 1
 

chyba jeszcze pare detali trzeba dokleic

--
Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystkich.
Andrzej Sapkowski

 
05-10-20 23:27  Odp: [R] Niemieckie samobieżne działo przeciwlotnicze Coelian Angraf 9/2017
el_paw 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 27
Galerie - 7
 

To jeszcze nie jest galeria końcowa.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 3Strony:  <-  1  2  3  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024