FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 16Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5  ->  => 
01-10-20 15:46  Odp: [R] Niemiecki czołg lekki PzKpfw 2 Ausf. F. MODEL HOBBY 1/25
Piotr 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 1
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Super fotka dobrze,widać zamek pokryw niemasz czasem przedniego włazu na zdjęciu .

--
Ile ludzi tyle zdań.

 
01-10-20 22:27  Odp: [R] Niemiecki czołg lekki PzKpfw 2 Ausf. F. MODEL HOBBY 1/25
jhradca 



Na Forum:
Relacje w toku - 5
 

Piotr tu masz całą galerię : http://www.freedomchester.nl/portfolio_page/panzer-ii-ausf-c-saumur/.

--
Wicher 1:100 cz.3 , Wicher 1:100 cz.2 , Wicher 1:100 cz.1

 
03-10-20 19:47  Odp: [R] Niemiecki czołg lekki PzKpfw 2 Ausf. F. MODEL HOBBY 1/25
Piotr 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 1
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 


Witam w mojej skromnej relacji ,mały zonk z tylną częścią za szeroka o grubość szkieletu,najłatwiej obejść rozciąć na środku przy białej linji i po kłopocie

--
Ile ludzi tyle zdań.

 
03-10-20 20:15  Odp: [R] Niemiecki czołg lekki PzKpfw 2 Ausf. F. MODEL HOBBY 1/25
Piotr 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 1
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Kolejne fotki ,trochę problem z doborem koloru do retuszu tych ciemniejszych plam ,ale jakoś tam idzie model cieszy z każdym krokiem zapraszam do oglądania .
Model jest jako używany ,więc dodałem siatki taki dodatek od załogi do tego czołgu aby jakiś koktajl nie wpadł do komory silnika,a mają na celu także zakryć puste wnętrze komory silnika,które bez nich jest za bardzo widoczne.

--
Ile ludzi tyle zdań.

 
03-10-20 23:08  Odp: [R] Niemiecki czołg lekki PzKpfw 2 Ausf. F. MODEL HOBBY 1/25
Adam 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
 

Piotr idziesz do przodu i model coraz bardziej mi się podoba. Wykonanie na wysokim poziomie. Cały czas podglądam Twoją relację.

Pozdrawiam
Adam

 
03-10-20 23:35  Odp: [R] Niemiecki czołg lekki PzKpfw 2 Ausf. F. MODEL HOBBY 1/25
jhradca 



Na Forum:
Relacje w toku - 5
 

Elegancka robota.

--
Wicher 1:100 cz.3 , Wicher 1:100 cz.2 , Wicher 1:100 cz.1

 
03-10-20 23:40  Odp: [R] Niemiecki czołg lekki PzKpfw 2 Ausf. F. MODEL HOBBY 1/25
Tommy T.B. 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 4
Galerie - 5
 

Jest miodzio i czekam na więcej 😀👍

 
09-10-20 20:47  Odp: [R] Niemiecki czołg lekki PzKpfw 2 Ausf. F. MODEL HOBBY 1/25
Piotr 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 1
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Witam ponownie,dziękuje za wpisy i wsparcie ogniem ciągłym jak i również krótkimi seriami .Kupiłem dodatki siatki do wykonania blach ryflowanych na błotnikach i o to lewy gotowy siatki dobrze wykonane ,3 razy lakierem typu capon przemalowałem i raz farbką i po naklejeniu na bcg lakier z AK aby usunąć nadmiar,plamki z kleju . puzniej retusz szarych plam.A zdobyłem łupek z piaskowca naturalnego z kopalni piaskowca Palcza posłuży jako podstawka dobrze razem się komponują pozdro.


--
Ile ludzi tyle zdań.

 
09-10-20 21:39  Odp: [R] Niemiecki czołg lekki PzKpfw 2 Ausf. F. MODEL HOBBY 1/25
jhradca 



Na Forum:
Relacje w toku - 5
 

Super ! Prosiłbym o namiar na tę siateczkę, jest idealna.

--
Wicher 1:100 cz.3 , Wicher 1:100 cz.2 , Wicher 1:100 cz.1

 
09-10-20 21:48  Odp: [R] Niemiecki czołg lekki PzKpfw 2 Ausf. F. MODEL HOBBY 1/25
Piotr 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 1
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Siateczka jest od model hobby jest w zestawie dodatków do Pzkpfw 2 z drugimi błotnikami ,które trzeba by było całe malować ta opcja jest lepsza ,w zestawie są wycięte także resory.

--
Ile ludzi tyle zdań.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 16Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024