FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)

Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  

Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok bez stronicowania (rolka)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Widok z podziałem na strony: strona 5 z 5Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5 
17-03-21 18:45  Odp: [R] HMS Hood Military Model 1-2/2011
Tomek 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 1

Cześć,
wrzucam zdjęcia z postępów nad główną strukturą.

--

Post zmieniony (17-03-21 18:51)

Odpowiedz na tę wiadomość 

17-03-21 23:00  Odp: [R] HMS Hood Military Model 1-2/2011
Cordel 

Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 3
Galerie - 2

Ślicznie Ci ten okręt wychodzi, aż się przyjemnie na to patrzy :)
Zdjęcia też bardzo ładne. Szkoda tylko, że tak rzadko pokazujesz te postępy z budowy xD

Pozdrawiam

--

18-03-21 07:48  Odp: [R] HMS Hood Military Model 1-2/2011
Karas 

Na Forum:
Relacje w toku - 1

Zgadzam się z przedmócą, idzie świetnie i aż szkoda, że tak rzadko aktualizujesz.
Mam tylko jedną drobną uwagę, jeśli już idziesz tak w detal drzwi, to mi osobiście brakuje zawiasów.
Ja co prawda je sam upraszczam do wałeczka, ale coś warto dorobić, no i samo ułożenie klamek: ], klin nie pozwalał zacisnąć ich do końca.
hehehe, ale to takie marudzenie, sztuka dla sztuki. Nie ma co się przejmować.
pozdr

18-03-21 19:40  Odp: [R] HMS Hood Military Model 1-2/2011
Tomek 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 1

Cordel, dzięki za miłe słowa - każda zachęta do dalszego klejenia jest naprawdę ważna.
Karaś, dzięki wielkie za zdjęcie! Długo szukałem dobrego zdjęcia drzwi i ułożenia klamek. Tak więc teraz nie pozostaje mi nic innego, jak poprawić się i zacząć robić drzwi z właściwym położeniem klamek - niestety kilka sztuk zrobiłem jeszcze dawnym sposobem, ale trudno :)

20-03-21 21:23  Odp: [R] HMS Hood Military Model 1-2/2011
Tomek 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 1

Tym razem malutka aktualizacja. Następna mam nadzieję. że będzie większa ;)
Układ klamek na drzwiach poprawiony zgodnie ze schematem. Zabrakło jeszcze zawiasów, ale jeszcze nie mam pomysłu na wykonanie.
Klamki wyszły trochę niesymetrycznie, ale i tak wszystkie drzwi będą schowane. W każdym razie poćwiczyłem sobie i mam nadzieję kolejne wykonać lepiej.

22-03-21 07:18  Odp: [R] HMS Hood Military Model 1-2/2011
Karas 

Na Forum:
Relacje w toku - 1

jest gitarka, ja chyba wklejałem króciutkie kawałeczki żyłki o,6mm, mimo że kształtem nie do końca odpowiada, to i tak lepsze takie niż wcale.

12-05-21 21:49  Odp: [R] HMS Hood Military Model 1-2/2011
Tomek 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 1

Cześć,
od ostatniej aktualizacji powstały barierki, schody oraz przede wszystkim dwa kolejne poziomy głównej struktury. Trochę się pobawiłem z przewodami, rurkami i kablami, na ścianach nadbudówek. Niestety na zdjęciach archiwalnych nie wszystko jest w 100% widoczne, tak więc poprowadzenie niektórych zakończeń przewodów jest jedynie przybliżone, dotyczy to zwłaszcza prawej strony okrętu, gdzie dokumentacja fotograficzna jest zwyczajnie słabsza.

Post zmieniony (12-05-21 21:52)

Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Widok z podziałem na strony: strona 5 z 5Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5