FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 4 z 5Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5  -> 
29-11-20 16:32  Odp: [P] Pytania do projektanta modeli Marcina D.
siedem   

Pytanie do projektanta: Czy przewiduje projektowanie również okrętów?:)

--
--
Pozdrawiam Marcin

 
29-11-20 16:58  Odp: [P] Pytania do projektanta modeli Marcina D.
Marcin Dworzecki 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
 

siedem --> Tak, myślę że okręt się pojawi.

 
29-11-20 21:17  Odp: [P] Pytania do projektanta modeli Marcina D.
M&M's   

To ja korzystając z okazji zadam pytanie do Pana, Panie Marcinie :) Czy byłaby szansa na zaprojektowanie jakiś dwusilnikowych samolotów np. He 219, Do17, Do217, Hs 129 albo Ki 46 Dinah? Te samoloty albo nigdy się nie ukazały w kartonie albo ukazały się wieki temu i całkowicie odstają od współczesnych standardów projektowania :) I tutaj moje drugie pytanie, a zarazem prośba. Czy byłaby możliwość aby Pana modele, które jak wiemy są starannie opracowane pod każdym względem i są mocno zdetalizowane, były również bardziej "dostępne" dla mniej zaawansowanych modelarzy albo po prostu tych którzy nie chcą przyklejać bardzo wielu drobnych części, których i tak nie widać. Chodzi mi tutaj o to aby były pewne części "waloryzujące", dodatkowe, z których jednak nie trzeba skorzystać aby skleić "pełnoprawny" model :) Dzięki temu na pewno większe grono modelarzy z chęcią chwyciło by za Pana modele, a pokazał nam Pan, że potrafi zaprojektować też świetny model dla mało zaawansowanych jak Spitfire z WAKu więc taki model "średniotrudny" z możliwością zrobienia dla chętnych mocno zdetalizowanego byłby chyba dobrym rozwiązaniem ;) Ale to tylko moja luźna sugestia :) Pozdrawiam :)

 
29-11-20 21:43  Odp: [P] Pytania do projektanta modeli Marcina D.
Marcin Dworzecki 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
 

M&M --> Odpowiedź na pierwsze pytanie. Tak, jeden z wymienionych dwusilnikowców niedługo idzie pod nóż.

Odpowiedź nr dwa. Nie jest możliwe żeby w modelu pojawiły się opcje, o których wspominasz. Dużą część elementów trzeba powtórzyć, dużą zaprojektować od nowa. Cena modelu znacznie by wzrosła. Spit, który ukazał się w WAKu jest jakimś rozwiązaniem, ale czy będzie takich samolotów więcej, czas pokaże :).

 
29-11-20 21:57  Odp: [P] Pytania do projektanta modeli Marcina D.
M&M's   

Dziękuję za odpowiedź :) Już nie mogę się doczekać dwusilnikowca :D

 
29-11-20 22:30  Odp: [P] Pytania do projektanta modeli Marcina D.
Rysiu 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 16
Galerie - 12
 

Szacunek dla Pana. Opracowanie graficzne rewelacyjne. Widać że jest Pan artystą. Wiele razy spaprałem brudzenie nawet fajnego modelu. Trzeba mieć wiedzę i wyczucie. Pozdrawiam. Teraz kleję Iskrę z WAKu.

Ryszard

--
Pomimo wielu sklejonych modeli wciąż jestem początkujący ...

 
29-11-20 23:13  Odp: [P] Pytania do projektanta modeli Marcina D.
Mucha 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Super wiadomość! Maszyny wielosilnikowe ze względu na swoje rozmiary nie są zbyt popularne. Niestety. W tej kategorii są ogromne braki. Japoński bombowce, maszyny włoskie, angielskie... I nie tylko wojskowe. Z przyjemnością bym nabył model Electry w malowaniu z ostatniego lotu Amelii Earhart. Na przykład. Takie konstrukcje jak Hampden, Wellington z reflektorem Leigha, Stilring, Martin Baltimore, A 20 Havoc, Martin Marauder, Catalina, Dornier 18, BV 222... Wiem, że z tym ostatnim odjechałem :) jest ogrom białych plam lub zbyt starych projektów już nie dostępnych. Trzymam kciuki, żeby nie był to Do 17, bo sobie w łeb strzelę :)

--
Co zostało zobaczone, tego się nie odzobaczy

 
29-11-20 23:32  Odp: [P] Pytania do projektanta modeli Marcina D.
Piotreq 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 2
Galerie - 4


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Jak już o maszynach wielosilnikowych mowa, to przydałoby się ponowne wzięcie na warsztat Mitsubishi G4M Betty. To był bardzo ciekawy samolot.

 
30-11-20 00:18  Odp: [P] Pytania do projektanta modeli Marcina D.
Marcin Dworzecki 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
 

Temat jest już DawnO wybrany :).

 
30-11-20 06:34  Odp: [P] Pytania do projektanta modeli Marcina D.
ABC 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 23
 

Mi się marzy samolot dwusilinikowy Gotha 242. To by było coś .

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 4 z 5Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024