FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 7Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5  ->  => 
19-02-20 21:24  Odp: [R] Grosse Jacht - WAK
Petrov 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 24
Galerie - 19


 - 16

Dzięki Tomku za słowo uznania! Na każdym niemal kroku podglądam Twoją surówkę tego modelu...

Siwy - wiesz, rzecz gustu też :P Ponadto żona kazała mi sobie tam za dużo nie wyobrażać podczas "rzeźbienia" to już wolałem zostawić jak jest :P

--
54323031

 
20-02-20 11:13  Odp: [R] Grosse Jacht - WAK
Siwy 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

No to jest argument :))

--
Siwy

 
15-03-20 13:38  Odp: [R] Grosse Jacht - WAK
Petrov 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 24
Galerie - 19


 - 16

Witam zacne Grono!
Udało się zrobić trochę bambetli na pokładzie oraz wyrobić prawie wszystkie zdobienia - a trochę ich jest. Czasami pospieszyłem się zbytnio z wklejaniem rzeź na swoje miejsce, wikol nie zdążył w pełni zastygnąć - jednak warto poczekać z jeden dzień. Ale tragedii nie ma chyba. Nie ukrywam, łatwo nie było. Tyle, zdjęcia:



Teraz czas przyszedł na lawety... Miałem cichą nadzieję, że zrobią się same, ale chyba nic z tego...

--
54323031

 
15-03-20 16:34  Odp: [R] Grosse Jacht - WAK
Seahorse 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 17
Galerie - 2
 

Idealnie!
Jestem zauroczony.

--
http://seahorse.pl
http://facebook.com/seahorsepl
Na morzu: Bounty, Saettia, Allege d'Arles, Muleta de Seixal, Grosse Jacht, Speedy, Leudo vinacciere,
Badger, Trabaccolo, Duyfken, Łódź z Gokstad, HMS "Fly", Sao Gabriel, Il leudo vinaccere, Armed Virginia Sloop,
Wodnik 1627,Szkuta wiślana,De Zeven Provincien,USRC

 
15-03-20 21:28  Odp: [R] Grosse Jacht - WAK
Siwy 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Świetna robota, tylko tym rzeźbom na rufie jakieś płaskie tyłki zrobiłeś. Co znowu żona? :))

--
Siwy

 
15-03-20 21:33  Odp: [R] Grosse Jacht - WAK
Petrov 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 24
Galerie - 19


 - 16

Tak mnie w ryzach widzisz trzyma 🤪

--
54323031

 
17-03-20 08:16  Odp: [R] Grosse Jacht - WAK
Lesio73 

 

O właśnie tak zamierzam wykonać swojego! Dlatego nie wiem czy kiedykolwiek to nastąpi ;)
Szacuneczek!!!

 
22-03-20 13:21  Odp: [R] Grosse Jacht - WAK
Petrov 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 24
Galerie - 19


 - 16

Zaczął się robić bałagan na pokładzie.
Jeszcze nigdy takich małych bloczków nie robiłem... Ale myślałem że będzie gorzej. Niewielkość elementów wymusiła nieco inny system instalacji lawet, mianowicie najpierw powiązałem wszystkie bloczki i tak przygotowaną lawetę mocowałem na miejsce, następnie w przygotowane miejsca wklejałem oczka z powiązanymi już bloczkami, na końcu "naciąganie" sznureczków i gotowe. Zazwyczaj bloczki i lawety najpierw wklejałem na miejsca i dopiero potem przewdziewałem nitki.

Samych harmatek jeszcze nie ma, myślę nad zakupem gotowych, bo samemu raczej nie dam rady zmontować takich porządnych...






--
54323031

 
22-03-20 21:23  Odp: [R] Grosse Jacht - WAK
Siwy 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Szalejesz, ale pięknie szalejesz :)

--
Siwy

 
24-03-20 11:23  Odp: [R] Grosse Jacht - WAK
TLB 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 3


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 13


 - 3

Bardzo mi się podoba:-) Wykorzystam jako ściągawkę, gdy będę montować lawety w Golden Hind ;-)

--
Feci quod potui faciant meliora potentes...

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 7Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024