FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 3Strony:  <=  <-  1  2  3 
06-01-04 09:05  Re: [relacja z budowy] ORP Grom wyd. MKF – cz.II ostatnia.
Hanys 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 2
Galerie - 2


 - 1

Batonus, niestety wg mnie Grom nie nadaje się na konkursy. Może poza wystawą, jako atrakcja..?? To jest model-tester. Wiele metod pierwszy raz, wiele prób i .....błędów.
Teraz, kiedy walczę z Yukikaze mogę już postarać się o wiele lepsze wykonanie. Serdecznie pozdrawiam.

----------------------------------------------------------------------------------
Robert Nowak "Hanys" - okręty PMW, IJN i Koninklijke Marine II wojna światowa
----------------------------------------------------------------------------------

 
06-01-04 17:03  Re: [relacja z budowy] ORP Grom wyd. MKF – cz.II ostatnia.
Lazarus 



Na Forum:
Relacje w toku - 15
Relacje z galerią - 13
Galerie - 20
 

A ja Groma Hanysa w ręce miałem... he, he.... ma sie to szczęscie co nie......

 
06-01-04 17:49  Re: [relacja z budowy] ORP Grom wyd. MKF – cz.II ostatnia.
Legionista   

To ty Orlkik silny jesteś .;) 2tyś ton podnieść w ręće ;)). A model zaiste piękny.

Better Dead Than Red

 
06-01-04 19:05  Re: [relacja z budowy] ORP Grom wyd. MKF – cz.II ostatnia.
zbyszko_k 

 

Śliczny model. OglAdać jego fotki jest prawdziwą przyjemnością. Gratulacje.

zbyszko_k

 
07-01-04 07:51  Re: [relacja z budowy] ORP Grom wyd. MKF – cz.II ostatnia.
Saburo 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 1
Galerie - 5
 

Miałem go w rękach na dużo wcześniejszym etapie budowy. Jak to zobaczyłem teraz to przetarłem dla pewności oczy...

Pancernik Nagato
Superpancernik GrossDeutschland
Pancernik Bismarck

 
07-01-04 11:44  Re: [relacja z budowy] ORP Grom wyd. MKF – cz.II ostatnia.
Hanys 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 2
Galerie - 2


 - 1

Bardzo przepraszam za to moją kochaną Anię, ale zapomniałem podziękować mojej żonie za wręcz nieocenioną pomoc i merytoryczną i duchową w budowie tego modelu. Dziękuję Ci mój dobry duszku. Serdecznie pozdrawiam

----------------------------------------------------------------------------------
Robert Nowak "Hanys" - okręty PMW, IJN i Koninklijke Marine II wojna światowa
----------------------------------------------------------------------------------

 
04-02-04 10:08  Re: [relacja z budowy] ORP Grom wyd. MKF – cz.II ostatnia.
Michu 



Na Forum:
Relacje w toku - 5
Galerie - 2


 - 1

Model Jest na wysokim poziomie i na nie jednym konkursie na pudle stanac moze :) W nastepnym modelu proponowalbym bardziej wypasne olinowanie z bloczkami flaglinkami itd. No i pokombinowal cos z tym lakierowaniem dna...

 
04-02-04 11:12  Re: [relacja z budowy] ORP Grom wyd. MKF – cz.II ostatnia.
Adi 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 1
 

Piękny model,nic dodać nic ująć.Mam nadzieje że mój Ślązak wyjdzie mi w choć w połowie tak dobrze:)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 3Strony:  <=  <-  1  2  3 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024