FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)

Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  

Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok bez stronicowania (rolka)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Widok z podziałem na strony: strona 122 z 128Strony:  <=  <-  120  121  122  123  124  ->  => 
07-12-18 12:15  Odp: Nowości i zapowiedzi 2018 - wątek informacyjny
Bizon 

Na Forum:
Galerie - 11

- 8

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=912300695561067&id=136714076453070

--
Im trudniejsza jest walka, tym większe będzie zwyciestwo!
"w życiu jest dobrze, gdy jest dobrze i nie dobrze, bo gdy jest tylko dobrze to niedobrze"

Odpowiedz na tę wiadomość 

07-12-18 12:37  Odp: Nowości i zapowiedzi 2018 - wątek informacyjny
Sven 

Na Forum:
Relacje w toku - 9
Relacje z galerią - 1
Galerie - 5

- 3

No a w poczekalni HMS Glory, i HMS Victorious 2-wojenny, prawdziwa ofensywa brytyjskich lotniskowców.

--
Sven

HMS Ark Royal

07-12-18 12:53  Odp: Nowości i zapowiedzi 2018 - wątek informacyjny
JAPS   

Facebook. Nie mam dlatego nie moglem znalaźć.

dzieki

--
Modelarz okrętowiec

07-12-18 14:50  Odp: Nowości i zapowiedzi 2018 - wątek informacyjny
Raziel_3 

Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 1

Wystarczy wpisac w google 'answer facebook', kliknac w link i gotowe. Profil jest otwarty dla przeglądających.
Ja tez nie mam fb a regularnie zagladam na profil Answer.

--
gotowe: Sd.Kfz 251 A WURFRAHMEN 40 | XP-61E (Orlik 11/2009) | JAGDPANZER IV Ausf. F (Modelik 11/06)|StuG 40 F OSTKETTEN (GPM 13/2009) | | W budowie: Papegojan, Kongo, Pt 31

07-12-18 15:32  Odp: Nowości i zapowiedzi 2018 - wątek informacyjny
Mucha 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 3

Ciekawe jak opracowany. Pewnie nabędę. Szkoda że nie pokazują surówek, a w zasadzie rzadko.

--
Co zostało zobaczone, tego się nie odzobaczy

07-12-18 23:51  Odp: Nowości i zapowiedzi 2018 - wątek informacyjny
Hastur 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 6
Galerie - 4

- 3

Answer zamieścił na FB następujący komunikat:
"Podjęcie takich decyzji jak ta dzisiejsza zawsze jest odciągane możliwie jak najdłużej. Niestety w związku z dramatycznie rosnącymi kosztami wszelkiego rodzaju (a zwłaszcza papieru, druku, magazynowania i kosztów pracowniczych) od 1 stycznia 2019 ceny wszystkich modeli i akcesoriów Answer i naszych marek własnych wzrosną o 25%.(...)"

--
Pozdrawiam,
Hastur

"Mądry się czasem wygłupia, za to głupi się wiecznie wymądrza."

Na macie: Dardo

08-12-18 06:07  Odp: Nowości i zapowiedzi 2018 - wątek informacyjny
ABC 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 23

Całość mogłeś podać że skończy się pula promocyjnych modeli na allegro, co akurat dobrze że tą farsę z licytowaniem od złotówki się zamknie. Ale wzrosną też koszty wysyłki, nie wiem ile kosztują w Answerze , ale w innych wydawnictwach nawet 19 zł za pobraniem. Więcej już za wysyłkę nie wydam bo w końcu nie są to jakieś wyroby gabarytowe. No a same podwyżki modeli to wiadomo kto ma hajsik ten kupi kto nie ma to się obejdzie smakiem. Generalnie w Answerze mnie wkurzała głupia polityka ustalania ceny katologowej na nie najniższych poziomach a potem jakiś duże promocej i rabaty na konkursach i innych blek frajdejach i mikołajach. co mogło sugerowac że cena katologowa jest celowo zawyżona, choć oczywiście logika podsuwała że to pochodna śmiesznej wielkości nakładów. Chociaż ostatnie nowości nie miały cen wywalonych w kosmos. No po podwyżce to już istotnie wzrośnie. Na pocieszenie można zauważyć że Answer ma dalej w ofercie tyle starych i dobrych modeli że zawsze coś tam można znalezc. Nawet po podwyżce te starsze artykuły nie będą drogie.

08-12-18 10:38  Odp: Nowości i zapowiedzi 2018 - wątek informacyjny
yak   

Może jeszcze dodadzą informację o rodzaju druku? Zrobili mnie w bolo dwa razy: pierwszy i ostatni.

08-12-18 14:52  Odp: Nowości i zapowiedzi 2018 - wątek informacyjny
dokker 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 2
Galerie - 7

- 3

Jak spytasz zawsze Cię informują. Co za problem. Wróćmy do wątku. Niech każdy ustala sobie ceny jak chce/
Pzdr

08-12-18 15:38  Odp: Nowości i zapowiedzi 2018 - wątek informacyjny
Raziel_3 

Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 1

Podziękujmy 'dobrej zmianie' dzięki której od nowego roku za wszystko zapłacimy o wiele wiecej. Mnie decyzja Answera nie dziwi. To samo dzieje się w wielu polskich firmach.

ABC - na tych jak to nazwałeś farsach wylicytowałem wiele świetnych modeli po niższych cenach. Wiele z nich było w foliach a płaciłem za nie polowe ceny.
Napisanie zapytania do sprzedawcy nic nie kosztuje. No chyba że ktos nie potrafi pisać wtedy faktycznie koszty edukacji mogą być spore.

--

Post zmieniony (08-12-18 15:39)

Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Widok z podziałem na strony: strona 122 z 128Strony:  <=  <-  120  121  122  123  124  ->  => 

Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:

Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.

© konradus 2001-2018