FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 5 z 5Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5 
05-03-17 21:56  Odp: [G]Rosyjski okręt rakietowy Piotr Wielki, 1/200 z BM
Halogen 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Z pewnością sporo osób po tej galerii nabrało ochoty na sklejenie Piotrusia Wielkiego, więc może warto zobaczyć krok po kroku co jest do sklejania, jak wyglądają części o których wspomniałem wcześniej, jakie lasery można wykorzystać do sklejania :
http://modellbauer.forum-aktiv.com/t8421-sowj-atomschlachtkreuzer-pjotr-weliki-1200-oriel-verlag-fertig-gebaut-von-uwe-g

 
05-03-17 23:11  Odp: [G]Rosyjski okręt rakietowy Piotr Wielki, 1/200 z BM
Tomek 

 - 2

Ośmielę się i ja swoje trzy grosze dołożyć... Model robi na mnie duże wrażenie choćby ze względu na pracochłonność! Gratuluję wykonania i życzę dalszych sukcesów...
Odniosę się jeszcze do tego, czy chwalić modele czy też nie. Ponieważ znam poziom Art- a i znam go osobiście, więc chciałbym stwierdzić, że jego wypowiedź absolutnie nie zawierała niczego, co mogło by przynosić ujmę autorowi opracowania. Uważam, że kto jak kto, ale on ma szczególne prawo do takiej wypowiedzi, a służy to jedynie dobru modelarstwa. Może nie każdy będzie potrafił jemu dorównać, jednak nawet jeśli uda się ten poziom podnieść o stopień, czy dwa, to już jest bardzo dobrze!
Nie bójmy się słów krytyki od tych najlepszych. Kto boi się krytyki nie powinien łapać za nożyczki!
Pozdrawiam!

 
06-03-17 10:04  Odp: [G]Rosyjski okręt rakietowy Piotr Wielki, 1/200 z BM
Najger 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 7
Galerie - 5
 

Gratuluje ukończenia modelu. Widać ogrom pracy, dla mnie efekt końcowy jest bardzo dobry. Mam go w odleglejszych planach i wiem, że wymaga sporo pracy.
Chyba chce zatopić całą amerykańską flotę, bo szykuje się do odpalenia pełnej salwy.
Ja bym tylko dodał np z waty imitację gazów wylotowych aby zakryć druty podtrzymujące rakiety.
Porównanie jednostek uświadamia jaki to duży okręt.
Przydało by się na rynku jakieś opracowanie amerykańskiego współczesnego niszczyciela lub krążownika.
To czekam na relację z ORP Warszawy;-)

--
"Si vis pacem para bellum"

 
06-03-17 14:13  Odp: [G]Rosyjski okręt rakietowy Piotr Wielki, 1/200 z BM
Sławek 

Na Forum:
Galerie - 37


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2


 - 3

Witam, dziekuje za komentarze i cenne uwagi kolegów, na pewno wezmę poprawkę przy klejeniu kolejnego modelu. Pozdrawiam Sławek

 
22-01-24 10:22  Odp: [G]Rosyjski okręt rakietowy Piotr Wielki, 1/200 z BM
Zeus12345   

Witam
W czym to piękno kawał wielkiej pomalowanej zabawki i 2 kolory ( nie wygląda jak kartonówka tylko model rc ) ale wiem ze to standard w kartonach

szpachla i malowanko tak żartem :)

 
22-01-24 14:05  Odp: [G]Rosyjski okręt rakietowy Piotr Wielki, 1/200 z BM
wieslaw_ 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 1
 

@Tomek - "Nie bójmy się słów krytyki od tych najlepszych. Kto boi się krytyki nie powinien łapać za nożyczki!" no aż tak to może nie bo to prosta droga żeby mocno ograniczyć już i tak skromne grono modelarzy. Chyba lepiej by zabrzmiało, jeśli ktoś się boi krytyki nie powinien wrzucać swoich modeli na polskie fora. Zauważyłem pewną prawidłowość jeśli chodzi o naszą społeczność, która być może wynika z dość wysokiego poziomu polskiej czołówki modelarzy. Jest dużo bardziej krytyczna niż społeczności na forach zagranicznych. Dla jasności dodam, że jest to uwaga nieco obok postów Arta i całej o tym dyskusji. W żadnym razie nie uważam, że w jakiś sposób uchybił autorowi modelu.

A propos model piękny choć kilka niedoróbek się wdarło przy malowaniu ale to już inna sprawa.

--
Relacje: IJN Fuso, ORP Piorun
Galerie: ORP Piorun,
Poradniki: Przygotowanie do druku 3D

Post zmieniony (22-01-24 14:30)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 5 z 5Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024