FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 4 z 10Strony:  <=  <-  2  3  4  5  6  ->  => 
20-02-17 22:46  Odp: Nowości/Zapowiedzi - 2017 - Suplement
konradoo 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 3
 

Halogen nie pomyliły SUPLEMENT jak sama nazwa wskazuje to uzupełnienie,kontynuacja poprzedniego wątku którego jesteś autorem i aktorem w jednej osobie. I nie szukaj powodu do zwady....bo znowu będziesz musiał chodzić przy spódnicy. Albo zrezygnować z wyjazdu z powodu swoich grzeszków na forum :)&

--
"Można się różnić, można się spierać, ale nie wolno się nienawidzić"

 
20-02-17 23:03  Odp: Nowości/Zapowiedzi - 2017 - Suplement
Halogen 

Na Forum:
Galerie - 1
 

konradoo - słabo bo to jest SUPLEMENT do tematu założonego przez uważaj skup się : NORVIKA i wie to każdy tylko nie ty.
O trzymaniu się spódnicy jak to ty sobie tam uroiłeś to już ci tłumaczyłem na forum - chcesz to na piśmie, czy jak ? Wiesz dobrze, że jest to kłamstwo, ale jak widać stosujesz sprawdzone metody.
Za takie teksty powinieneś na kopach być wyniesiony z tego forum.
Żałosne to jest.

 
20-02-17 23:11  Odp: Nowości/Zapowiedzi - 2017 - Suplement
ceva 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 4
Galerie - 20


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 28


 - 4

No i sen poszedł w... teraz będę się pół nocy brechtał jak wspomnę TEN suplement ze spódnicą...


:-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))



--
Sterczące kolce Pondijusa, ostre grzebienie Daktyloskopei, Trygla i latający Wieprzoryb
są niczym wobec Bestii która nas gnębi...

Nie zabijam, nie kradnę, nie wierzę.

GUZZISTI & LANCISTI


 
20-02-17 23:14  Odp: Nowości/Zapowiedzi - 2017 - Suplement
konradoo 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 3
 

Kłamstwo podobnie jak to że wywalili Cię z każdego forum modelarskiego bo wszędzie robiłeś bałagan -delikatnie mówiąc. Na żadną imprezę modelarską nie jeździsz, a co najlepsze nic nie kleisz.....ale w twojej ocenie jesteś modelarskim autorytetem który trzeba wielbić i się zgadzać. Jak widzisz jest kilka osób które nie boją się tego napisać. I na koniec jesteś na forum dzięki jednej osobie i dobrze to wiesz....

Niech administracja to wykasuje, zachowa w archiwum lub zrobi z tym co chce. Szkoda nerwów, czasu i sił na uświadamianie tego typa.

--

Post zmieniony (20-02-17 23:27)

 
21-02-17 00:00  Odp: Nowości/Zapowiedzi - 2017 - Suplement
killy9999 



Na Forum:
Relacje z galerią - 14
Galerie - 1


 - 9

> bo wszędzie robiłeś bałagan

konradoo, przecież póki co to ty robisz większy bałagan w tym temacie niż halogen. Aż zacytuję słowa kolegi Bizona z poprzedniej strony wątku:

> Przecież nikogo na siłę się nie zmusza, aby tutaj zaglądał. Ważne żeby z tym temacie nie było personalnego obrażania czy to wydawców czy forumowiczów.

Więc może trzymajmy się tego?

--
Ukończone: Bristol Beaufighter TF Mk.X, Hawker Tempest Mk. V, CR.714 C1 Cyclone, F4F Wildcat, Hawker Hurricane Mk I, DH-82A Tiger Moth, Curtiss Tomahawk Mk. IIB, P-38H Lightning, P-47 D-11 Thunderbolt, A-10 Thunderbolt II, Su-47 Berkut, PW-5 Smyk, Bachem Ba 349 Natter, M5A1 Stuart VI, U-boot Seehund

 
21-02-17 00:03  Odp: Nowości/Zapowiedzi - 2017 - Suplement
konradoo 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 3
 

Mówisz masz....

--
"Można się różnić, można się spierać, ale nie wolno się nienawidzić"

 
21-02-17 00:08  Odp: Nowości/Zapowiedzi - 2017 - Suplement
Rafael 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 12
Galerie - 6


 - 2

Killy,

>No więc *gdyby* przesłanka była spełniona - gdyby dyskusje toczyły się w odpowiednich wątkach - to sens tematu byłby żaden. Ale sam przecież widzisz, że tak nie jest, że dyskusje w wątku z zapowiedziami i nowościami regularnie schodzą na inne tory (ile to już razy w tym roku wątek był czyszczony?). Dla mnie wniosek jest taki, że jednak istnieje potrzeba jakiejś swobodnej dyskusji napędzanej tym co dzieje się na rynku wydawniczym.

Gdyby forumowicze stosowali sie do przyjetych norm, to nie byloby koniecznosci robienia porzadkow trzy razy dziennie. Niestety nikt nie jest idealny, sam czasem tez cos wtrace. Niestety tez, obecnosc tego watku niczego nie rozwiaze, a za moment beda suplementy do suplementow i suplementy suplementow do suplementow. Wystarczylo wyrazic niema zgode na obecnosc tego watku i sam widzisz, CO NIEKTORZY JUZ SOBIE W NIM WYCZYNIAJA (tak, mam nadzieje, ze to tez zauwaza...)

> Tak, dokładnie. Czy posiadanie JEDNEGO takiego tematu to będzie katastrofa?

W moim odczuciu to juz jest. "Towarzystwo wzajemniej adoracji", co to zyc bez siebie nie moze, skutecznie mnie utwierdza w przekonaniu, ze zgoda na ten eksperyment byla bledem... Chociaz teraz zastanawiam sie, czy moze lepiej nie zostawic tego watku, aby sobie ulzyli i polzyli na siebie, tylko po co inni musza to widziec i przez to cierpiec?

> Nie uważasz, że przeinaczasz moje słowa?

Przepraszam, na sarkazm mi sie zebralo ;)

> No więc ja nie byłem gołosłowny i mojemu Wildcatowi kilka części przybyło. A ty co zrobiłeś dla swojego modelu? :-)

A zrobilem, tez goloslowny nie jestem ;)


Uzyszkodnicy - musze zapamietac :)

--
Pozdrowienia
Rafael
LSM member ;)

Dobry modelarz sklei model każdego, nawet najgorszego projektanta.
Dobry projektant zaprojektuje model który sklei każdy, nawet najgorszy modelarz.
Kat
_____________________
Warsztat: kraciaste cos ;)

 
21-02-17 08:07  Odp: Nowości/Zapowiedzi - 2017 - Suplement
ceva 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 4
Galerie - 20


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 28


 - 4

Rafael, podziwiam Cię za zachowanie powagi i sklejenie czegokolwiek, ja ostatnio z powodu akcji takich jak obecna jestem tak rozbawiony, że nie mogę. Normalnie nie mogę, ani sklejać ani projektować. ;-)
To jakiś spisek? Robicie to specjalnie prawda?

;-))))))

Kurde, zabierzcie Norvikowi temat z nowościami i oddajcie Passerkowi, niech prowadzi, niech się w nim uzewnętrznia, niech wstawia linki z internetu, dopóki znowu nie wyleci (choć to coraz mniej prawdopodobne). Jego ego cierpi, wyje spod stołu jak hiena nad Pilicą. Co mu zostało innego, przekwitły projektant, nieczynny modelarz, niech chociaż się pocieszy tym, że może być jeszcze w jakimś ułamku i dla wąskiego grona w centrum uwagi...

PS. Co Ty sklejasz, czy ta pikseloza to taki kiepski druk czy "walonrynzancja"?

--
Sterczące kolce Pondijusa, ostre grzebienie Daktyloskopei, Trygla i latający Wieprzoryb
są niczym wobec Bestii która nas gnębi...

Nie zabijam, nie kradnę, nie wierzę.

GUZZISTI & LANCISTI


 
21-02-17 08:24  Odp: Nowości/Zapowiedzi - 2017 - Suplement
Rafael 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 12
Galerie - 6


 - 2

Wojtek, potrzebne sa te osobiste wycieczki i robienie pieprznika, zeby tylko udowodnic moje obawy? Nie wytrzymasz, zeby tej szpili nie wbijac? Jak i cala reszta... Dorosli ludzie... Ja tez sie zaczalem swietnie bawic, patrzac jak sobie powarkujecie, zabki szczerzycie, jak tylko jeden drugiego wyczuje... Z zachowaniem powagi ma to niewiele wspolnego, a potem moze zrobi sie jeszcze zabawniej, jak najwyzsza instancja wkroczy, bo sobie z emocjami towarzystwo nie daje rady i uparte jest, zeby cos udowodnic. Tylko naprawde nie rozumiem, w jakim celu...

P.S. Pikseloza ma taka byc, na to pojdzie i tak folia amelinowa ;) Zarye skladam...

--
Pozdrowienia
Rafael
LSM member ;)

Dobry modelarz sklei model każdego, nawet najgorszego projektanta.
Dobry projektant zaprojektuje model który sklei każdy, nawet najgorszy modelarz.
Kat
_____________________
Warsztat: kraciaste cos ;)

 
21-02-17 08:39  Odp: Nowości/Zapowiedzi - 2017 - Suplement
ceva 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 4
Galerie - 20


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 28


 - 4

Заря? Eee, to Ty teraz w kosmos lecisz... ;-))))))))))))
Masz rozrzut. :-)))

--
Sterczące kolce Pondijusa, ostre grzebienie Daktyloskopei, Trygla i latający Wieprzoryb
są niczym wobec Bestii która nas gnębi...

Nie zabijam, nie kradnę, nie wierzę.

GUZZISTI & LANCISTI


 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 4 z 10Strony:  <=  <-  2  3  4  5  6  ->  => 

 Ten wątek został zamknięty 


© konradus 2001-2024