FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 8 z 16Strony:  <=  <-  6  7  8  9  10  ->  => 
30-08-16 16:18  Odp: [R] Fiat G.55 Centauro MK (proArte)
vwsmok 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
Galerie - 10


 - 2

Grupa: QWKAK

Raven, w którym miejscu wpis Cevy był wobec Ciebie arogancki?
Równie dobrze można powiedzieć, że twój (24.08, 15.14) był pełen złośliwości (Trybunał Konstytucyjny, setne części milimetra etc), ale na pewno zaprzeczysz...

Poza tym stwierdzeniami chyba, że na tym forum potrzeba zgody na wypowiadanie SWOICH poglądów w przedmiocie sposobu prowadzenia relacji
nakręcasz tylko siebie, a do meritum dyskusji nic to nie wnosi, więc po co?
;-)

 
30-08-16 16:40  Odp: [R] Fiat G.55 Centauro MK (proArte)
RAVEN6   

@VW SMOK - w którym miejscu wpis Cevy był arogancki? A może w tym, w którym de facto zasugerował mi siedzieć cicho, zamiast "być rzecznikiem wydawcy" gdyż jego relacja "nie jest lektura obowiązkową"?

Postanowiłem Cię też zdziwić - nie zaprzeczę, że moja wypowiedź była złośliwa. Była taka ze względu na całokształt wypowiedzi Cevy w tej relacji, z tym, że ja swoje złośliwości skierowałem bezpośrednio pod adresem osoby, która mogła się do nich odnieść. Ceva zaś złośliwe uwagi kieruje cały czas pod adresem autora projektu, który ma bardziej ograniczone możliwości ustosunkowania się, a i konsekwencje (przynajmniej finansowe) złośliwości mają inny kaliber.

Przepraszam, tez że się sam nakręcam i nic nie wnoszę do merytorycznej dyskusji (tylko do sposobu prowadzenia relacji). Dobrze, że pojawiłeś się Ty ze swoim nikogo nie nakręcającym, a wręcz pojednawczym wpisem i to tak wiele wnoszącym merytorycznie. Dzięki Tobie poczułem się lepiej, a i relacja skorzystała ;-)

 
30-08-16 16:59  Odp: [R] Fiat G.55 Centauro MK (proArte)
vwsmok 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
Galerie - 10


 - 2

Grupa: QWKAK

de facto zasugerował mi siedzieć cicho
– ciekawe, czy ktoś poza Tobą tak to zrozumiał?

złośliwe uwagi [...] pod adresem autora projektu, który ma bardziej ograniczone możliwości ustosunkowania się – a z powodu że ponieważ coś mu to ogranicza?
Pamiętam dyskusje, w których nic go nie ograniczało i ustosunkowywał się tak, że strach było się bać ;-)
Chyba że napisałeś to w imieniu Autora, bo on sam rzeczywiście nagle ma bardziej ograniczone możliwości?

 
30-08-16 17:15  Odp: [R] Fiat G.55 Centauro MK (proArte)
OSTOJA 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 39
Galerie - 11


 - 17

MARIUSZ napisał: Czy tylko mi się wydaje , że zdjęcia "troszku" za ciemne...?

Tło jest ciemne to dlatego. Coś mi się zdaje, że znowu będziesz miał "robotę". :-)

--
STEP BY STEP
Pośpiech jest wskazany tylko przy jedzeniu ze wspólnej miski.

 
30-08-16 17:50  Odp: [R] Fiat G.55 Centauro MK (proArte)
RAVEN6   

VW SMOK - nie wiem czy ktoś jeszcze tak to zrozumiał. Ja tak zrozumiałem. Ankiety nie robiłem. Ty chyba też nie. Najlepiej swoje intencje zna Ceva. On też ma możliwości wypowiadania się, więc skoro pytasz czemu ja wypowiadam się w imieniu Autora, to ja zapytam czemu ty wypowiadasz się w imieniu Cevy? A odpowiadając wyjaśnię, że nie zauważyłem, aby Marek Pacyński wypowiadał się gdzieś w tej relacji. Poza tym sam wiesz jakie konsekwencje ma taki styl prowadzenia relacji - widziałeś pewne jednego nowego użytkownika, o którym już wspominałem, który na podstawie tej relacji zwyzywał modele proArte od chłamu.

Ale żeby dalej nie kontynuować tego wywodu spytam w końcu - po kiego wciskasz się między wódkę a zagryzkę? Ani to twoja relacja, ani do ciebie nie piłem, ani cię znam, ani żeś mi (ani pewnie Cevie) brat czy swat, ani żeś nawet nie moderator tego forum.... Ceva doskonale radzi sobie sam i chyba nie potrzebuje adwokata? No chyba, że tak jak już brylowałeś wielokrotnie w "Zapowiedziach i nowościach" musisz być uczestnikiem, a nawet prowokatorem, każdej kłótni, bo taki masz styl bycia, a tu najwyżej wykasują ci komentarz zamiast....

 
30-08-16 18:41  Odp: [R] Fiat G.55 Centauro MK (proArte)
vwsmok 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
Galerie - 10


 - 2

Grupa: QWKAK

czemu ty wypowiadasz się w imieniu Cevy? – ani razu nie wypowiadałem się w imieniu Cevy, więc nie mogę powiedzieć, czemu ;-)

nie zauważyłem, aby Marek Pacyński wypowiadał się gdzieś w tej relacji – ja też nie. I nie o tej relacji pisałem.
Zastanawiałem się tylko skąd wiesz, że Autor ma bardziej ograniczone możliwości ustosunkowania się.

widziałeś pewne jednego nowego użytkownika, o którym już wspominałem, który na podstawie tej relacji zwyzywał modele proArte od chłamu
– pewnie, że widziałem, ale zastanawiam się, czy ktoś poza Tobą potraktował go poważnie ;-)

Odpowiadając na ostatni akapit Twoich wynurzeń – dlaczego Tobie wolno komentować relację Cevy albo moje wypowiedzi, ale komentowanie Twoich wypowiedzi to już coś, co jest prowokacją do kłótni?
Wygląda na to, że na tym forum potrzeba zgody na wypowiadanie SWOICH poglądów na temat TWOICH poglądów. Twojej zgody. I chyba się nie załapałem.

najwyżej wykasują ci komentarz zamiast.... – JOJ ;-)))
Co też jeszcze mieliby mi wykasować, Twoim zdaniem?

Mariusz – rób swoje. Przepraszam.
;-)

Post zmieniony (30-08-16 18:43)

 
30-08-16 18:56  Odp: [R] Fiat G.55 Centauro MK (proArte)
RAVEN6   

VWsmok - relację Cevy wolno komentować mi i chyba każdemu, bo taki jest cel jej prowadzenia nieprawdaż? Pozwolę sobie też przypomnieć, że to Ty pierwszy zacząłeś mieć jakieś żale, że ja coś komentuję i mnie krytykować. A ja tylko pytam coś się mnie tak czepił? Uważam to za prowokację do kłótni, bo zupełnie nic merytorycznie nie dodałeś do relacji a przyczepiłeś się tylko do moich wypowiedzi. Jak był w tym jakiś inny cel niż szukanie zwady to wybacz, ale nadal go nie dostrzegam. Ja napisałem posta dotyczącego sposobu prowadzenia relacji. Ceva odpowiedział, wg. mnie dosyć arogancko. Więc się odniosłem do fragmentu jego wypowiedzi, który uznałem za arogancki. ty natomiast włączyłeś się nie wiadomo po co. Jeśli masz problemy z interpretacją moich wypowiedzi to postaram się jasno:
1. Nigdzie nie zabraniam Ci się wypowiadać, ani nie potrzebujesz na to mojej zgody (nie wiem z czego to wydedukowałeś).
2. To Ty pierwszy zacząłeś komentować moje wypowiedzi a nie ja Twoje.
3. Pytanie dotyczyło motywów Twoich wypowiedzi pod moim adresem - czemu to służy? (zwróć uwagę, że to ja Ci odpowiadam, a nie na odwrót!)
4. Skoro ja wypowiadam się w imieniu Autora (tak sugerowałeś) to Ty wypowiadasz sie w imieniu Cevy. no chyba, że uznamy, że "w swoim imieniu bronisz Cevy przed moimi wypowiedziami" - wtedy potraktuj, że ja "w swoim imieniu bronię autora projektu"....

OK, przepraszam za offtop, to był mój ostatni post w tej relacji. Dziwi mnie tylko taki Twój nalot na mnie za to, że odniosłem sie do wpisów Cevy.

 
30-08-16 20:45  Odp: [R] Fiat G.55 Centauro MK (proArte)
Rafael 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 12
Galerie - 6


 - 2

Jak przy kazdym modelu bedzie takie dyskutowanie, to trzeba bedzie jeszcze z pieciu moderatorow zatrudnic... Skoro Panowie juz wymienili uprzejmosci, to moze Ceva bedzie mogl kontynuowac SWOJA relacje? RAVEN6, Tobie proponuje zalozenie wlasnej, w ktorej przedstawisz swoj punkt widzenia... Na forum goscisz niecale pol roku, wiec moglo Ci umknac, ze styl prowadzenia relacji i punkt widzenia Cevy sa czasami dosc, hm... specyficzne. Ale to jego relacja i takie jego prawo. Jak na razie to wiecej z jego utyskiwan wyszlo dobrego, niz zlego, bo mamy reakcje wydawcy. I wystarczy... Watek zostanie wysprzatany, kazda kolejna wypowiedz nie na temat poleci do kosza...

--
Pozdrowienia
Rafael
LSM member ;)

Dobry modelarz sklei model każdego, nawet najgorszego projektanta.
Dobry projektant zaprojektuje model który sklei każdy, nawet najgorszy modelarz.
Kat
_____________________
Warsztat: kraciaste cos ;)

 
30-08-16 21:25  Odp: [R] Fiat G.55 Centauro MK (proArte)
FloggerB   

Miły raczej nie bywam - dla mnie ta relacja jest zachętą do zakupu modelu. Podoba mi się ujawnianie błędów na które w ogóle nie zwróciłbym uwagi bo by mi nie przeszkadzały - nie traktuję ich jako czepianie się bo są merytoryczne. Uczą pokory. Widzę że nie tylko mnie - po prostu.

 
31-08-16 09:02  Odp: [R] Fiat G.55 Centauro MK (proArte)
Art 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 4
Galerie - 27


 - 8

W całości popieram zdanie poprzednika.
Perfekcyjne wykonanie, pokazywanie i instruktaż Cevy są nieocenione.
Rzadko komu chce się prowadzić tak skrupulatnie relacje, a korzystających jest wielu, ja też :)

--
W budowie: STS Lwów; Pancernik Borodino; Wodnosamolot PBY CATALINA; Czołg MERKAVA Mk II;

Zapraszam do: http://art-modele.pl/

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 8 z 16Strony:  <=  <-  6  7  8  9  10  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024