FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 5Strony:  <-  1  2  3  4  5  ->  => 
11-07-16 21:07  Odp: [N] PZL.37B
killy9999 



Na Forum:
Relacje z galerią - 14
Galerie - 1


 - 9

Kupię, choć nie jest to dla mnie wymarzony model (na pewno nie taki o którym mogę powiedzieć, że warto było czekać przez prawie 8 miesięcy). No ale wszyscy wiemy, że Łoś z KK musiał być, więc dobrze że mamy już to z głowy ;-) Po cichu liczę, że tempo wydawnicze powróci teraz do normy :-)

A co do erraty, to może byłaby możliwość dodrukowania jej na arkuszu w kolejnym numerze?

Kabinkami bym się nie przejmował - na pewno GPM coś wymyśli.

EDIT: I bardzo duży plus za opracowanie klap. Tego detalu mi często w KK brakuje.

Post zmieniony (11-07-16 21:16)

 
11-07-16 22:17  Odp: [N] PZL.37B "Łoś" - Kartonowa Kolekcja nr 25
Halogen 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Ale, że vmsmok się jeszcze nie wpisał ... dobra to pożartowaliśmy ; ))))), a teraz do rzeczy. Tak mi zostało od czasu autorskiego tematu Nowości / Zapowiedzi, że każde odwiedzenie forum to musowo trzeba przetrzepać dział wydawniczy i tak było również w ten upalny poniedziałek, tak na marginesie ja akurat lubię poniedziałki : ) a wiadomo było z przecieków i tradycji, że info o nowym 25 modelu z KK będzie musowo dzisiaj. Rano nie było, po południu nie było, przyszedłem do domu noooo wiadomo odpalamy kompa sprawdzamy, czy CR 7 kolano ma tam gdzie wydawało mu się, że ma wczoraj... ma to lecimy na Konradusa i sprawdzamy wiadomo co. Jak bum cyk cyk to był akurat ten moment co Paweł wstawiał info o nowości, co ja pacze... o tatusiu Łosoś, no to dawaj na główne wpisuje temat PZL P-38 Łoś, jakie kurka wodna P-38, zmieniam na właściwy KOD i tak mnie ta wiadomość zszokowała, że starczyło mi sił na napisanie tylko tego jak widać w zamkniętym temacie, a dodatkowo musiałem wyjść no nie z siebie tylko z domu, bo żonie zabrakło imbiru do zupy, do zupy ??? no mniejsza z tym. Generalnie to chodzi mnie ło to, że jestem zawiedziony tą nowością nie będę używał tu określenia odgrzewany kotlet : ). Nie no jakieś ploty były, że jednak odgrzewany kotlet będzie, potem że nie, że przecież tyle miesięcy to ile kotletów można odgrzać, może będzie odmłodzony indianin, albo żmija, nie na bank będzie nowość, taaaa jak Francja Majstrem : )))
Tu można sobie zobaczyć poprzednie wcielenie Łosia http://www.konradus.com/forum/read.php?f=1&i=241408&t=234638

 
11-07-16 22:42  Odp: [N] PZL.37B "Łoś" - Kartonowa Kolekcja nr 25
Cordel 

Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 3
Galerie - 2
 

W sumie też się łudziłem, że po tak długim czasie oczekiwania ukaże się coś całkiem nowego...
No cóż, może następnym razem ;)

--

 
11-07-16 22:43  Odp: [N] PZL.37B "Łoś" - Kartonowa Kolekcja nr 25
Najger 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 7
Galerie - 5
 

A ja się cieszę i dziękuję Panu Pawłowił, że zdecydował się na wydanie Łosia. Czekałem na to opracowanie.

--
"Si vis pacem para bellum"

 
11-07-16 22:44  Odp: [N] PZL.37B
Kalafior 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 9
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 5

Model nabędę, choćby aby wesprzeć autora nierówna walkę z rynkiem i fiskusem. A kiedyś z przyjemnością skleję, za jakieś 10-15 modeli

[ciach] by Rafael

 
11-07-16 23:14  Odp: [N] PZL.37B "Łoś" - Kartonowa Kolekcja nr 25
stachooo 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 23
Galerie - 22


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 16


 - 4

Super! :-))

--
Pozdrawiam, Stachu

Samoloty z kartonu - mój blog modelarski

Samoloty z kartonu - Facebook

Caponowanie to jest dodawanie elementu baśniowego do modelarstwa.

 
11-07-16 23:56  Odp: [N] PZL.37B "Łoś" - Kartonowa Kolekcja nr 25
CIDER 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 7
Galerie - 1
 

Jastrzębia już mam z KK , PZL 11c tegoż autora też (MM) i nie wyobrażam sobie że Łosia na którego czekałem długo może zabraknąć. Moje info z przed pół roku się potwierdziło :)
Dzięki :)

--
POZDRAWIAM
DRUCIAKOTFURCA - AMATOR :)

PFALZ E.1 - FOKKER D VII -
AVIATIK-BERG 30.40 -
ALBATROS D XI -
MORANE SAULNIER L -
LUBLIN R XIII D -
PO - 2 WS(LNB)

 
12-07-16 09:17  Odp: [N] PZL.37B "Łoś" - Kartonowa Kolekcja nr 25
MARIUSZ 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 20
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4


 - 10

Grupa: ŁSM

No cóż. Maleńki niedosyt pozostaje,że nic nowego,ale z drugiej strony to mamy Łosia zaprojektowanego przez naszego ulubieńca,ale nie ze skopanym drukiem jak w MM... ;-)
Pewno kupię,bo przecież dostałem w prezencie do niego wytłoczki kabinek od mojego guru... ;-)

--
Pozdrawiam wszystkich ! MARIUSZ

Mam profil na FB.

 
12-07-16 09:53  Odp: [N] PZL.37B
Bizon 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 11


 - 8

Mnie bardzo trochę irytuje pierwszy segment przedniego strzelca-bombardiera, gdzie zaczyna się poszycie metalowe. Za bardzo to stożkowo wygląda. Lepiej by wyglądała ta część podzielona na dwa osobne poszycia.
W Fly Model ten fragment jest lepiej zrobiony. Po za tym nie mam żadnych uwag.

Post zmieniony (12-07-16 10:08)

 
12-07-16 12:33  Odp: [N] PZL.37B "Łoś" - Kartonowa Kolekcja nr 25
FloggerB   

No faktycznie Bizon.....
Mimo to mam nadzieję że model szybko się sprzeda i następny Łoś z KK będzie w barwach rumuńskich.
Trochę tam powalczył.


A kolejny numer tego Wydawnictwa to F-16 w barwach izraelskich :)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 5Strony:  <-  1  2  3  4  5  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024