FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok ze standardowym stronicowaniem  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 3Strony:  1  2  3  ->  => 
12-11-15 20:26  [N] Zero vs Airacobra AH
Halogen 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Dwojaczki z jednej paczki http://halinski.com.pl/
Tak to będzie to malowanie http://hyperscale.com/2007/galleries/p39djs_1.htm, a jeżeli chodzi o Zero to modelarze nie stroniący od miszmaszu kartonowo-plastikowego mogą śmiało pokusić się o taki oto zestawik niestety w cenie również BIG.http://www.mojehobby.pl/products/A6M2-Zero-TAM.html

Post zmieniony (12-11-15 20:59)

 
12-11-15 21:12  Odp: [N] Zero vs Airacobra AH
Bizon 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 11


 - 8

Pewnie cena będzie jak w przypadku Spitfire.

--
Im trudniejsza jest walka, tym większe będzie zwyciestwo!
"w życiu jest dobrze, gdy jest dobrze i nie dobrze, bo gdy jest tylko dobrze to niedobrze"

 
12-11-15 21:21  Odp: [N] Zero vs Airacobra AH
El Comandante 
moderator




Na Forum:
Relacje z galerią - 6
Galerie - 12
 

Czyżby zestaw dedykowany dla kolegi Arta? :)

--
>> El Comandante - dla znajomych Renia <<
GEKOn

 
12-11-15 21:29  Odp: [N] Zero vs Airacobra AH
Rafael 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 12
Galerie - 6


 - 2

Wlasnie mialem napisac, ze to pewnie Arta wina :) Czy osoby zblizone do wydawnictwa maja jakies informacje co do roznic w stosunku do poprzednich wydan?

--
Pozdrowienia
Rafael
LSM member ;)

Dobry modelarz sklei model każdego, nawet najgorszego projektanta.
Dobry projektant zaprojektuje model który sklei każdy, nawet najgorszy modelarz.
Kat
_____________________
Warsztat: kraciaste cos ;)

 
12-11-15 21:58  Odp: [N] Zero vs Airacobra AH
Art 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 4
Galerie - 27


 - 8

Wydawca wyszedł naprzeciw. Extra.
Teraz tylko czekać na "dueciarzy"... w locie :))

--
W budowie: STS Lwów; Pancernik Borodino; Wodnosamolot PBY CATALINA; Czołg MERKAVA Mk II;

Zapraszam do: http://art-modele.pl/

 
12-11-15 21:59  Odp: [N] Zero vs Airacobra AH
Ados777 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 2
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 6
 

Ja już się nie mogę doczekać,tylko żeby cena nie była z kosmosu.
Podoba mi się koncepcja wydawnictwa na wydawanie dwóch modeli w jednym zeszycie.

--
Taki sobie modelarz :)

 
12-11-15 22:36  Odp: [N] Zero vs Airacobra AH
Raziel_3 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

2 modele to podwójna cena. :) Pewnie z 70 zeta. Ale niema co narzekać. Wstyd się przyznać, ale nie mam ani Zero ani Aircobry, więc jest okazja nabyć i wreszcie zrobić

--

Post zmieniony (12-11-15 22:38)

 
12-11-15 22:46  Odp: [N] Zero vs Airacobra AH
Halogen 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Cena pewnie będzie taka jaką sobie skalkuluje wydawnictwo, a ponieważ padło już to magiczne słowo to tylko dla poprawy samopoczucia podaję cenę za model plastikowy Zero tamijuni w prawie kartonowej skali 1:32, która wynosi mniej więcej 663,99 pln, o takiej P-39 już nie wspominając http://www.mojehobby.pl/products/Bell-P-39D-Airacobra.htmlco oczywiście nie oznacza, że wydawnictwo AH zaraz musi zaoferować cenę 100,99 pln za te dwa jak to mówią odgrzewane kotlety : ).

Post zmieniony (12-11-15 22:50)

 
12-11-15 23:10  Odp: [N] Zero vs Airacobra AH
FloggerB   

Ja kupię i za 199,99 przecież to najlepiej opracowane modele.
Tutaj wszystko pasuje - jak zacznę to skleję a nie wyrzucę jak jakieś makulatury......co tanie to do....drogie
Nie stać mnie na dziadostwo.
Kupię conajmniej trzy sztuki.

 
12-11-15 23:21  Odp: [N] Zero vs Airacobra AH
Halogen 

Na Forum:
Galerie - 1
 

FloggerB po przeczytaniu tego co napisałeś mam tzw. deżawi https://www.youtube.com/watch?v=r-sm7jr9C_w

 
12-11-15 23:28  Odp: [N] Zero vs Airacobra AH
FloggerB   

Halogen - a jak wef lustro paczysz to też ?
Międlatora proszę o zamknięcie wontku bo coś za jasno się zrobiło.
W wypowiedzi starałem się zebrać wszystko co było i będzie tutaj powiedziane a ten....naświetlił i zgasił wszystko 😩

Post zmieniony (12-11-15 23:33)

 
13-11-15 07:28  Odp: [N] Zero vs Airacobra AH
Fotogrimes   

No to żona nie ma już problemu co mi na święta kupić :D
Miałem w planach kupić Airacobre z KW, jednak tej nie będzie w Empikach.
Oby kosztowało tyle co spity. To dobra cena jak za 2 modele, nawet bardzo dobra.

 
13-11-15 08:02  Odp: [N] Zero vs Airacobra AH
Rafael 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 12
Galerie - 6


 - 2

Juz zamykac? I Flogger, prosze Cie o troche wiecej szacunku do funkcji jaka tu pelnimy. Miedlatorzy... Super... Przygladam sie.

--
Pozdrowienia
Rafael
LSM member ;)

Dobry modelarz sklei model każdego, nawet najgorszego projektanta.
Dobry projektant zaprojektuje model który sklei każdy, nawet najgorszy modelarz.
Kat
_____________________
Warsztat: kraciaste cos ;)

 
13-11-15 10:06  Odp: [N] Zero vs Airacobra AH
FloggerB   

Sorry Rafaelu. !

 
13-11-15 11:58  Odp: [N] Zero vs Airacobra AH
PABLOS 

Na Forum:
Galerie - 27
 

Ciekawa zapowiedz , ale pomysł wydawania dwóch modeli w komplecie
już nie bardzo . Odświeżoną Airacobrę chętnie bym nabył , ale bez kolejnego Zera do kolekcji...
Pozdrawiam

--
PABLOS

 
13-11-15 13:22  Odp: [N] Zero vs Airacobra AH
MARIUSZ 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 20
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4


 - 10

Grupa: ŁSM

Ja wam radzę:
Kupujcie co chcecie ;-)

--
Pozdrawiam wszystkich ! MARIUSZ

Mam profil na FB.

 
13-11-15 14:00  Odp: [N] Zero vs Airacobra AH
kari   

... kotlety, stare, odświeżane, za tanie, za drogie, pojedynczo, w duecie, bla, bla, bla ... a może Pan Andrzej chce mile wszystkich zaskoczyć; tak przed Świętami ... z modelarskim pozdrowieniem :-)
------------------------------------------------------------------------------------------

 
13-11-15 14:17  Odp: [N] Zero vs Airacobra AH
Rafael 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 12
Galerie - 6


 - 2

Jakby nie patrzec, to Airacobra byla dwanascie lat temu...

--
Pozdrowienia
Rafael
LSM member ;)

Dobry modelarz sklei model każdego, nawet najgorszego projektanta.
Dobry projektant zaprojektuje model który sklei każdy, nawet najgorszy modelarz.
Kat
_____________________
Warsztat: kraciaste cos ;)

 
13-11-15 18:09  Odp: [N] Zero vs Airacobra AH
krzysztof   

Czy nie ma innych samolotów do wydania?Stare odgrzewane kotlety samolotowe.Są inne
samoloty japońskie do wydania/ samoloty armijne, lotnictwo morskie itp/.

 
13-11-15 18:24  Odp: [N] Zero vs Airacobra AH
Krakus 

Na Forum:
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Jak zwykle. Ukaże się ,,Mały Modelarz ,, - afera. Ukaże się model od p. Haalińskiego - afera. Jak się komuś nie podoba ,, parka ,, to w ofercie tej firmy są takie same modele wydane w pojedynke, więc w czym problem ? A to co wydaje wydawca, to jest jego sprawa, a jak nie będą modele schodzić, to wydawca bedzie miał nauczkę, ale p. Halińskiemu to nie grozi, wystarczy zobaczyć ile nakładów ma już wyczerpanych.

--
Pozdrawiam.
Andrzej K.

 
13-11-15 18:39  Odp: [N] Zero vs Airacobra AH
rysiu62   

Ale zapoznaj się również kolego Krakusie z wysokością nakładów modeli AH obecnych i np 8 lat temu. Wnioski ?

 
13-11-15 18:46  Odp: [N] Zero vs Airacobra AH
El Comandante 
moderator




Na Forum:
Relacje z galerią - 6
Galerie - 12
 

Kolego rysiu62, smutną prawdą jest to że nakłady modeli spadły u wszystkich wydawców nie tylko AH. Na przykład nakłady Answera MiG-21, MiG-23 i Su-7.

--
>> El Comandante - dla znajomych Renia <<
GEKOn

 
13-11-15 18:59  Odp: [N] Zero vs Airacobra AH
Bizon 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 11


 - 8

Trochę fajnie tak 2w1, żeby jeszcze cena była do zaakceptowania. Tak góra 50 zł to bez wahania bym kupił.
Ale trzeba przyznać, że nieźle to sobie wymyślił ;-) . Przy prawie zerowych kosztach, ma dwukrotny zysk.

--
Im trudniejsza jest walka, tym większe będzie zwyciestwo!
"w życiu jest dobrze, gdy jest dobrze i nie dobrze, bo gdy jest tylko dobrze to niedobrze"

 
13-11-15 19:46  Odp: [N] Zero vs Airacobra AH
kari   

Bizon, widać wielka zazdrość bije z Twojej wypowiedzi dlatego poradzę Tobie
abyś się nie katował i jednak nie dał się skusić na zakup tych wątpliwych "kotletów".
... aha ... i powinieneś zająć się projektowaniem (profesjonalnym) rzecz jasna
i rozdawaniem swoich wyrobów za darmochę , ... tak w ramach promocji na przykład ;-)
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 
13-11-15 20:33  Odp: [N] Zero vs Airacobra AH
FloggerB   

Dobre dobre coraz lepsze a prosiłem o zamknięcie wątku - ciekawe ile jeszcze 👿

 
13-11-15 21:00  Odp: [N] Zero vs Airacobra AH
Bizon 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 11


 - 8

Żadna zazdrość, bo co miałbym zazdrościć? Przedstawiłem, tylko pewien punkt dlaczego wydawnictwo postawiło na taki system wydawania modeli.
Tak, że Kari bardzo się pomyliłeś.

--
Im trudniejsza jest walka, tym większe będzie zwyciestwo!
"w życiu jest dobrze, gdy jest dobrze i nie dobrze, bo gdy jest tylko dobrze to niedobrze"

 
13-11-15 21:03  Odp: [N] Zero vs Airacobra AH
Chopin 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 48


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

kari mówisz? Masz!. Tylko ja nie jestem projektantem ;-) I też uważam, że modelarstwo kartonowe zrobiło się za drogie. Tylko, że ja nauczyłem się z tym żyć ;-)

Propozycja ciekawa i niejako kontynuacja spuścizny po duetach Fly MODEL. Też była tam taka parka Zero & Airacobra w nr 79. Mam, i mam wobec tego zeszytu/woreczka poważne zamiary ;-)

--
Pozdrawiam!
Chopin

Moje galerie. Nie chce mi się już walczyć z hostingami. Nie pasuje taki układ? Nie zaglądaj.

 
13-11-15 23:11  Odp: [N] Zero vs Airacobra AH
kari   

Chopin, oczywiście masz rację; modele są zdecydowanie za drogie,
ale nie mamy na to najmniejszego wpływu.

... Pan Haliński; nie boję się tego powiedzieć podniósł konkurentom
poprzeczkę bardzo wysoko ... kilku wytoczyło ciężkie działa jak choćby
Waldemar Kalinowski swoimi P-39 i Ju 87 (modele rewelacyjne).
... inni bronią się "dubeltówką", "kabekaesami" albo wręcz pistolecikami na kapiszony. ;-)

... jeżeli jakiś model przerasta mnie cenowo to albo go nie kupuję,
albo szukam w miarę rozsądnej alternatywy.
Pisanie tekstów typu: za drogi, zarzyna ceną, Wydawca chce zarobić
na "biednych" itp. po prostu jest żenujące. ... "chcieliśta wolny rynek ... to mata".

... a jak dla mnie "cienka cenowa linia" zostanie naruszona to pozostanie sklejać to co
jest niesklejone albo rozstać się z czymś co rozpalało emocje i absorbowało czas
przez wiele, wiele lat.
---------------------------------------------------------------------------------------------

 
14-11-15 02:43  Odp: [N] Zero vs Airacobra AH
Miskowski 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

...a KW Cartoon Model (P-39 i Ju 87) niestety umarło, mimo podobnego zdetalizowania i jakości do Hal'a przy niższej cenie. Ciężkie działa albowiem są kosztowne w utrzymaniu i obsłudze i muszą kosztować. Modele p. Kalinowskiego też powinny kosztować , nie wiem, 60 zamiast 30, może wtedy doczekalibyśmy się nowych fascynujących modeli. A tak to autor skonstatował pewnie: " a co ja tam będę się pierdzielił w jakieś kartonowe duperele, pieniądz z tego żaden, lepiej np. wylewać posadzki żywiczne, zarobek lepszy i nie ma się na głowie internetowego forum mędzącego o odcieniach i liniach podziału tudzież kształcie statecznika i umiejscowieniu oznaczeń" .
Może się mylę?

 
14-11-15 09:49  Odp: [N] Zero vs Airacobra AH
konradoo 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 3
 

A może ktoś ze znawców tu obecnych wrzuci zdjęcia maszyn, malowania, wnętrza histori pilotów itp. żeby dyskusja stała się bardziej merytoryczna a nie tylko słodkim pierd.....

--
"Można się różnić, można się spierać, ale nie wolno się nienawidzić"

 
14-11-15 12:20  Odp: [N] Zero vs Airacobra AH
Halogen 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Mimo upływu lat z wielkim żalem konstatuję, że do takich ludzi jak FloggerB nie dociera, że po to są tematy ze znacznikiem [N], aby można było sobie w nich, a nawet i pomarudzić na cenę, temat opracowania i tak dalej itp. Dla mnie jest oznaką wielkiego braku kultury wchodzenie do takiego tematu i szastanie jak wiadomo czym po polu tekstami "zamknąć temat ! - przecież wiadomo od początku istnienia forum, że ludzie sobie popiszą , jak wspomniałem wcześniej i pomarudzą i temat po krótkim czasie wygaśnie - co komu to przeszkadza ?

Konradoo malowanie P-39 pokazałem, niestety konkretnego malowania Zero nie rozszyfrowałem.

Miskowski - powody zakończenia działalności KW-CM są ci znane, czy tak sobie tylko wymyśliłeś legendę ? Powiadasz "mędzenie" forumowe, a oczywiście po wykonaniu posadzki żywicznej nikt nie mędzi, czyżby ... może ci nawet za źle wykonaną robotę nie zapłacić.

Osobiście czekam na całkowicie nowe samolotowe tematy ze Stegny, na zapowiadanego polskiego F-16, na Hellcata, oczywiście wszystkich modeli z tego wydawnictwa nie kupuję, poprzednie wydanie P-39 mam, Zera jakieś tam mam, P-39 c KWCM mam i raczej nigdy ich nie skleję. A ceny no cóż nikt nie lubi podwyżek cen, ale każdy z nas tak chyba ma,że są modele za które jest wstanie zapłacić więcej niż normalnie, bo model jest z tzw. muszę go mieć. Tak miałem z Me- 262 którego cena według mnie była za wysoka.

 
14-11-15 13:33  Odp: [N] Zero vs Airacobra AH
Rafael 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 12
Galerie - 6


 - 2

Zaraz bedziecie dyskutowac o dyskutowaniu... Proponuje zalozyc w Cafe temat dotyczacy polityki wydawniczej, cen modeli, odgrzewania kotletow itd. Mozna bedzie sobie ulzyc, pozagladac w portfel i do glowy wydawcow, moze jakas genialna recepta na wydawanie modeli sie urodzi... Naprawde nie mozna poprowadzic merytorycznej dyskusji na tematy zwiazane z zapowiedzia? Zawsze musi wygladac to tak samo? Zreszta modelu jeszcze nikt nie mial w reku ale emocje takie, ze hej... Brakuje tylko wpisow, u kogo w Empiku juz jest, a u kogo nie ma...
Nie, nie bronie nikomu dyskutowac. Ale moze po prostu trzymajmy sie po prostu tematu zapowiedzi...

--
Pozdrowienia
Rafael
LSM member ;)

Dobry modelarz sklei model każdego, nawet najgorszego projektanta.
Dobry projektant zaprojektuje model który sklei każdy, nawet najgorszy modelarz.
Kat
_____________________
Warsztat: kraciaste cos ;)

 
14-11-15 15:07  Odp: [N] Zero vs Airacobra AH
El Comandante 
moderator




Na Forum:
Relacje z galerią - 6
Galerie - 12
 

Rafael: u mnie w Empiku jeszcze nie ma. Dam znać gdy tylko się pojawi :)

--
>> El Comandante - dla znajomych Renia <<
GEKOn

 
14-11-15 15:33  Odp: [N] Zero vs Airacobra AH
Perez69 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 3
 

Pisali, że pod koniec listopada, a mamy dopiero połowę :(

Więc pewnie pod koniec ostatniego tygodnia miesiąca się pojawi :P

--
"W odpowiednim wieku, trzeba rzucić tą pasję - ja rzuciłem i wracam"

 
14-11-15 16:32  Odp: [N] Zero vs Airacobra AH
PiterATS 

Na Forum:
Relacje z galerią - 6
Galerie - 10
 

Perez69:

"Pisali, że pod koniec listopada, a mamy dopiero połowę :(
Więc pewnie pod koniec ostatniego tygodnia miesiąca się pojawi :P"

A zna ktoś już może dokładny dzień i godzinę ukazania się numeru? xD :P

Post zmieniony (14-11-15 16:32)

 
14-11-15 16:37  Odp: [N] Zero vs Airacobra AH
Perez69 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 3
 

nie, ale możemy się zabawić w obstawianie, ja stawiam od 27 od rana będzie w empikach

--
"W odpowiednim wieku, trzeba rzucić tą pasję - ja rzuciłem i wracam"

 
14-11-15 17:20  Odp: [N] Zero vs Airacobra AH
Raziel_3 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

ja obstawiam 2:2

--
gotowe: Sd.Kfz 251 A WURFRAHMEN 40 | XP-61E | JAGDPANZER IV Ausf. F |StuG 40 F OSTKETTEN | | W budowie: Papegojan (40%), Kongo (95%), Pt 31 (10%),Me 262B-1a/U1 (45%)

 
14-11-15 17:25  Odp: [N] Zero vs Airacobra AH
Rajkub 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 9
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4
 

Grupa: WAK

Obstawia, że wątek przejdzie odcedzanie :-)

--
Pozdrawiam, Rajkub
__________________
niedokończona opowieść M3A1WHITE

 
14-11-15 20:22  Odp: [N] Zero vs Airacobra AH
FloggerB   

:)))))

 
24-11-15 16:50  Odp: [N] Zero vs Airacobra AH
Przemek W. 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
 

Ze strony zniknęła zapowiedź modeli oraz okładka - zamiast tego w empiku wylądowały stare wydania VAL-a i P-47 D25 :-/

 
24-11-15 16:51  Odp: [N] Zero vs Airacobra AH
Halogen 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Właśnie o tym dziwnym fakcie wspomniałem w N/Z 2015.

 
24-11-15 16:52  Odp: [N] Zero vs Airacobra AH
Przemek W. 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
 

A to przepraszam za zamieszanie ;-)

 
24-11-15 16:53  Odp: [N] Zero vs Airacobra AH
Halogen 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Nie no spokojnie to jest temat, aby o tym pisać, po prostu zbieg okoliczności, że zobaczyliśmy to w tym samym czasie.

 
24-11-15 21:34  Odp: [N] Zero vs Airacobra AH
wottek 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 3
Galerie - 15


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 11

To teraz tylko czekać na depresję fanbojów Hala.

--
Na warsztacie: | HM Bark Endeavour [SY] (25%) | Cutty Sark [MM] (10%)

 
25-11-15 19:48  Odp: [N] Zero vs Airacobra AH
Halogen 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Fanboje ( zapraszam wottek do dyskusji o współczesnym języku polskim w HP ) : ) wydawnictwa Kartonowa Kolekcja też będą zawiedzeni, bo z tym Hurasiem to była pomyłka - będzie inny model http://sklep.gpm.pl/modele-kartonowe/samoloty/1/33/sopwith-pup-kk23-1 : ))))

 
25-11-15 20:33  Odp: [N] Zero vs Airacobra AH
TRH 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 3
Galerie - 25


 - 5

A może po prostu było to zwykłe badanie rynku :)

--
Podkarpacka Inicjatywa Wielbicieli Kartonowych Obiektów
TRH Paper Models - facebook

Na warsztacie:
USS "Gambier Bay" (CVE-73)
MiG-29A

 
25-11-15 21:12  Odp: [N] Zero vs Airacobra AH
wottek 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 3
Galerie - 15


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 11

A to ja pomarudzę jak to było badanie rynku;) 70 zł za Val'a to przegięcie.

--
Na warsztacie: | HM Bark Endeavour [SY] (25%) | Cutty Sark [MM] (10%)

 
25-11-15 22:40  Odp: [N] Zero vs Airacobra AH
Halogen 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Oczywiście wpis o nowości z KK to żart i zwykłe niepodmienienie nazwy w zapowiedzi na stronie wydawnictwa GPM, to takie tam info, jakby znowu ktoś mnie chciał o coś posądzać.

Po informacji na stronie wydawnictwa AH o problemach z laserami, teraz kolejna niespodzianka w postaci zamiany modeli i to bez jakiejkolwiek informacji czemu tak ? Cóż różne rzeczy się mogą zdarzyć i trzeba po prostu spokojnie czekać na rozwój wydarzeń.

Jeżeli chodzi o Vala to 11 lat temu ( jak to było dawno to może tylko zrozumieć ktoś kto był 2 lub 3 lata w zasadniczej służbie wojskowej w czasach wiadomych : ) Val z AH kosztował 35 złotych, a Val z Gomixu 25 złotych, czy obecna cena 70 złotych to dużo, czy mało nie mnie to osądzać.
Tak dla przypomnienia wygląda VAL z AH http://www.konradus.com/forum/read.php?f=1&i=211734&t=211521, tak z Gomixu http://www.konradus.com/forum/read.php?f=1&i=53247&t=53025

 
25-11-15 22:43  Odp: [N] Zero vs Airacobra AH
Airman   

Hmmm... No ja dzisiaj też byłem w empiku i pooglądałem Val'a i o ile miałem na niego ochotę to cena mnie sprowadziła na ziemię. Szkoda... Odłożę kasę może na następny model... Chyba, że odłożę a tu cena znowu wzrośnie ;)

 
26-11-15 01:21  Odp: [N] Zero vs Airacobra AH
Miskowski 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Czyli Val od Hala teraz kosztuje 70 złotych. No sporo. Ale to przednia zabawa na jakieś 3 miesiące lub więcej. Może warto? Rynek się kurczy, młodzież teraz błądzi paluchami po smartfonach a nie skalpelem po kartonie, bo to zbyt trudne. Oby to nie był łabędzi śpiew, ja czekam na Hellcata.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 3Strony:  1  2  3  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024