FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 19 z 70Strony:  <=  <-  17  18  19  20  21  ->  => 
04-09-15 13:31  Odp: Nowości wydawnictwa proArte
Perez69 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 3
 

Tan napis na P.24 to "Symeon Kniaź Trnowski?

--
"W odpowiednim wieku, trzeba rzucić tą pasję - ja rzuciłem i wracam"

 
04-09-15 14:36  Odp: Nowości wydawnictwa proArte
Barbarossa 

 

Czy ten wariant rumuński nie powinien mieć jeszcze żółtych końcówek skrzydeł?
Widziałem różne grafiki, wydaje mi się, że żółte końcówki są bardziej prawdopodobne na froncie wschodnim, chyba że macie jakieś zdjęcia?

--

Post zmieniony (04-09-15 14:37)

 
04-09-15 16:11  Odp: Nowości wydawnictwa proArte
Stealth 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 3
Galerie - 24


 - 1

proArte, fajnie by było gdybyście jeszcze poprawili kilka rzeczy wypunktowanych w relacji Ostoi: http://www.konradus.com/forum/read.php?f=1&i=240026&t=179348#reply_240026

--
Na półce m. in.:
SSys 1:25, Inka II 1:33, BD-41 1:25, Demoiselle 1:33, V-1 1:33, PZL P.11c 1:33, SZD-18 Czajka 1:33, V-2 1:33, Slingsby T-21b 1:33, Sopwith Tabloid/Schneider 1:33, PZL P.7a 1:33, Morane Saulnier M.S. 30 E1 1:33, Nieuport 11 Bebe 1:33 GPM, Fokker Dr I 1:33 MM, Fokker E V 1:50 KEL, Aviatik-Berg D I 1:50 KEL, Lublin R XIII D 1:50 KEL, Pfalz D XII 1:50 KŚ, Fokker Dr I 1:50 KŚ

 
04-09-15 16:34  Odp: Nowości wydawnictwa proArte
ceva 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 4
Galerie - 20


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 28


 - 4

Projekt ma jeszcze niewłaściwe przekroje kadłuba (zwłaszcza w przedniej części), na Pampersach wydawca poinformował, że nie będzie żadnych poprawek w stosunku do tego wydanego w Answerze.

--
Sterczące kolce Pondijusa, ostre grzebienie Daktyloskopei, Trygla i latający Wieprzoryb
są niczym wobec Bestii która nas gnębi...

Nie zabijam, nie kradnę, nie wierzę.

GUZZISTI & LANCISTI


 
04-09-15 16:41  Odp: Nowości wydawnictwa proArte
proArte   

Bardzo dziekuje za ta relacje - przejrze ja dokładnie

--
wydawca Piotr Machalewski
http://polish-made.com/pl/producer/PROARTE/35

 
04-09-15 16:55  Odp: Nowości wydawnictwa proArte
proArte   

Podjeliśmy decyzję że nie będziemy poprawiać tych przekrojów.
Powody są dwa.
Pierwszy to taki że mając trzy różne opracowania planów każdy z nich jest trochę inny i to dodatkowo nam miesza który jest najbardziej rzetelny.
Drugi powód - te błędy są praktycznie nie widoczne po sklejeniu a ich poprawka powoduje sporą ingerencje i zmiany sporej częsci detali. Pytanie czy warto :( - W tym wypadku to trochę sztuka dla sztuki. Przy nowych modelach które nie były opracowane wcześniej opieramy sie na konkretnym planie i zdjęciach. Przy konwersjach wcześnieszych opracowań musimy z czegoś zrezygnować.

--
wydawca Piotr Machalewski
http://polish-made.com/pl/producer/PROARTE/35

 
04-09-15 17:23  Odp: Nowości wydawnictwa proArte
Raduss 



Na Forum:
Galerie - 2


 - 8

To może i doczekam w końcu Fiata CR.32 ?

--


 
04-09-15 17:34  Odp: Nowości wydawnictwa proArte
OSTOJA 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 39
Galerie - 11


 - 17

A ja PZL-27 - http://www.samolotypolskie.pl/samoloty/2306/126/PZL-272

--
STEP BY STEP
Pośpiech jest wskazany tylko przy jedzeniu ze wspólnej miski.

 
04-09-15 17:52  Odp: Nowości wydawnictwa proArte
FloggerB   

A mnie interesuje turecki P-24 w srebnym kolorze ale BEZ dużego czrnego numeru na kadłubie. I kupię nie analizując przekrojów.
Nie chcę aby model był na kredzie- chcę srebrny offset.....wymyślam za dużo ?
Wnętrza bogatego nie potrzebuję i myślę że prawdziwi wyjadacze powinni sobie sami wykonywać takowe (jeśli kogoś to uraża to informuję że nie podejmę tematu bo nie jestem reformowalny ) albo powinna być dodatkowa kartka z taką waloryzacją za cenę modelu.
Co do przekrojów - jest doskonałe pole do popisu dla innego projektanta, który dostrzeże czego brak na rynku, a klienci ocenią portfelem.
Proste.

Post zmieniony (04-09-15 17:57)

 
04-09-15 17:56  Odp: Nowości wydawnictwa proArte
Barbarossa 

 

A co z kamuflażem "Rumuna"?
Na jedynym znanym mi zdjęciu tej maszyny na sterze jest biale oznaczenie P 24P, a wszystkie maszyny wojskowe z tego okresu (w tym P-11f) miały żółte końcówki skrzydeł, więc domniemuję, że tu też powinny być...

--
per aspera ad astra...

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 19 z 70Strony:  <=  <-  17  18  19  20  21  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024