FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 18 z 70Strony:  <=  <-  16  17  18  19  20  ->  => 
04-09-15 00:01  Odp: Nowości wydawnictwa proArte
proArte   

Proszę o trochę cierpliwości
10.09 zaczynamy wysyłkę Spitów (4 które są w przedsprzedaży).
P.24 do druku ruszy około 25.09 (pierwsze 2)
z nimi ruszy Spitfire z 318 Dyw (po poprawkach)
i jeszcze jeden model na którego czekam (również po poprawkach) czyli Bf109 E-4 bułgarski.

Potem poprawiony Chorwat 109E (z nowym poprawionym malowaniem), kolejne 2 P.24 F, G greckie i może wreszcie pierwszy Fiat G.55 seria1.
Drugi seria.1 i trzeci seria.0 jest przewidziany na koniec tego roku ale już z planu produkcyjnego 2016 :)

Reszta P.24 srebnych A, C i G (greckie i tureckie) planujemy na początek przyszłego roku. (są w planie 2016). Prototyp - dopiero przed nami chociaż już pierwsze "cięcie blach" się odbyło.

W przyszłym tygodniu uzupełnię listę modeli w 1/33 do numeru 18/2015 - czyli cały plan na ten rok, dodatkowo wrzucę listę modeli z planu 2016 tych które już są zabukowane i pewne :). Może nikt z kolegów wydawców nie zrobi nam na złość i nie wyda ich wcześniej.

Aby zaspokoić pytania co do malowania P.24 B i E, jutro wrzucę strony z malowaniami tych samolotów.

Szanowny Panie FloggerB - proszę zdradzić swoje malowanie P.24 którym jest Pan zainteresowany może okażę się że trafiliśmy.:)

Co do waszych propozycji. I-16 jest ciekawą propozycją - myśleliśmy o nim prawdę mówiąc, Gladiator zresztą również należy do moich ulubionych samolotów, podobnie jak Fury. No ale na nie trzeba będzie trochę poczekać gdyż lista modeli nam się wydłuża a czas ucieka :)

Co do Spita w polskim malowaniu - tutaj jak pamiętam mamy do czynienia z wersją Mk.I tak? a zatem jak bardzo byśmy chcieli na tą chwilę jeszcze tej wersji nie mamy.

To chyba na razie wszystko z newsów. Reszta jutro w ciągu dnia :)
Dziękuję za wszystkie porady i sugestie. I czekam na następne.

--
wydawca Piotr Machalewski
http://polish-made.com/pl/producer/PROARTE/35

 
04-09-15 07:29  Odp: Nowości wydawnictwa proArte
Dixie 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
 

Dokładnie, polski Spit, to Mk I, a takich modeli zadziwiająco mało w przyrodzie się pokazało. Ja naliczyłem raptem 3 i to w wersji "Mk Ia", czyli nieco późniejsza.

--
...to ja idę sklejać pierogi :)

 
04-09-15 09:01  Odp: Nowości wydawnictwa proArte
Rafael 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 12
Galerie - 6


 - 2

Jesli moge zasugerowac, to ten I-16 moglby byc w hiszpanskiej wersji. I w ogole przydaloby sie troche konstrukcji z tamtego okresu. Marek P. mial pare modeli z tego okresu...

--
Pozdrowienia
Rafael
LSM member ;)

Dobry modelarz sklei model każdego, nawet najgorszego projektanta.
Dobry projektant zaprojektuje model który sklei każdy, nawet najgorszy modelarz.
Kat
_____________________
Warsztat: kraciaste cos ;)

 
04-09-15 10:14  Odp: Nowości wydawnictwa proArte
Kalafior 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 9
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 5

Jest 109-ka wydana, nawet w dwóch malowaniach:)

http://polish-made.com/pl/p/MK-004-Bf-109-E-1E-3-Legion-Condor-133/2706

 
04-09-15 11:20  Odp: Nowości wydawnictwa proArte
proArte   

lista planów i zapowiezi uzupełniona tak jak obiecałem - na poczatku wątku.

Poniżej dwa malowania P.24 które wkrótce ujrzą swiatło dzienne.

MK-006 PZL P.24 E



MK-012 PZL P.24 B



--
wydawca Piotr Machalewski
http://polish-made.com/pl/producer/PROARTE/35

 
04-09-15 11:31  Odp: Nowości wydawnictwa proArte
Stealth 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 3
Galerie - 24


 - 1

A ja mam pytanie, czy ten P-24 to jest stary projekt Marka, czy jakoś odświeżony?

--
Na półce m. in.:
SSys 1:25, Inka II 1:33, BD-41 1:25, Demoiselle 1:33, V-1 1:33, PZL P.11c 1:33, SZD-18 Czajka 1:33, V-2 1:33, Slingsby T-21b 1:33, Sopwith Tabloid/Schneider 1:33, PZL P.7a 1:33, Morane Saulnier M.S. 30 E1 1:33, Nieuport 11 Bebe 1:33 GPM, Fokker Dr I 1:33 MM, Fokker E V 1:50 KEL, Aviatik-Berg D I 1:50 KEL, Lublin R XIII D 1:50 KEL, Pfalz D XII 1:50 KŚ, Fokker Dr I 1:50 KŚ

 
04-09-15 11:37  Odp: Nowości wydawnictwa proArte
proArte   

jest oczywiscie odswieżony - powierzchnie sterowe oddzielnie, światłocien i miękkie przejścia między kolorami.

Bawimy się jeszcze z imitacją blachy ale wychodzi na razie średnio :(
Jak będa gotowe arkusze do druku wystawimy do pokazania.

--
wydawca Piotr Machalewski
http://polish-made.com/pl/producer/PROARTE/35

 
04-09-15 12:32  Odp: Nowości wydawnictwa proArte
ABC 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 23
 

Ten drugi , piękny. A czy te srebrne to będą szare , czy rzeczywiscie srebrne (nawet na niekredowym kartonie).

 
04-09-15 12:43  Odp: Nowości wydawnictwa proArte
proArte   

szare każdy potrafi wydrukowac :)
Testujemy pewną metode która jeśli się powiedzie powinna spowodować sporo hałasu wśród modelarzy :)

Oczywiście nie będę tutaj obiecywał gruszek na wierzbie - bedziemy mieli pierwsze próby to wtedy może zaproponuję kilku modelarzom sprawdzenie tej opcji i wypowiedzenie się czy jest to to czego oczekują - aby było jasne nie mówie o druku srebra na papierze kredowym.

--
wydawca Piotr Machalewski
http://polish-made.com/pl/producer/PROARTE/35

 
04-09-15 12:51  Odp: Nowości wydawnictwa proArte
Perez69 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 3
 

No i o takie P.24 mi chodziło, piękne!

Zadbajcie o dobrze zdetalizowane wnętrze kabiny jeszcze :)

--
"W odpowiednim wieku, trzeba rzucić tą pasję - ja rzuciłem i wracam"

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 18 z 70Strony:  <=  <-  16  17  18  19  20  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024