FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 5 z 10Strony:  <=  <-  3  4  5  6  7  ->  => 
29-06-15 21:48  Odp: [R] Panzer VI Tiger I (wczesna wersja) GPM 1:25
Agand 

 

Stoi jak WÓŁ napisane na owem białem prostokącie - że tu trzeba przylepić część 73

Uffffffffffff

--
Pozdrówka
Agand

 
29-06-15 21:50  Odp: [R] Panzer VI Tiger I (wczesna wersja) GPM 1:25
kolejny_cichy   

Borczo, zdjęcie zacytowane przez Ciebie to wersja ausf. E czyli z grubsza późna. Ty kleisz wersję ausf. H, czyli z grubsza wczesną. Jak rozumiem konwersji nie planujesz...
W kwestii zimmerintu czy innej waloryzacji to generalnie warto najpierw złożyć model w całości, a potem go "psuć" aby był jak najbardziej "realny". Jak to już zostało powiedziane, sklej standard, nawet jeśli zrobisz retusz krawędzi na czarno i szybki pomalujesz na błękit, to dobrze zrobiony model, będzie dobrze zrobionym modelem.
pzdr cichy

--
Moja strona: http://www.strefacichego.pl

 
29-06-15 21:51  Odp: [R] Panzer VI Tiger I (wczesna wersja) GPM 1:25
LuZaK 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 16
Galerie - 16


 - 0

Musisz po zaginać wzdłuż czarnych linii i skleić z tego takie jakby pudełko.przy pomocy tych małych odstających ząbków. A co do przerobienia go na późnego tigera to musiałbyś zmienić koła, gąski i jeszcze dużo innych detali.

--
Pozdrawiam.Andrzej.

Moja strona. https://www.facebook.com/modelarstwoluzaka

 
29-06-15 21:53  Odp: [R] Panzer VI Tiger I (wczesna wersja) GPM 1:25
Borczo98 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

LuZaK chodzi i mi oto że były tygrysy z Podwoziem wczesnym a wieżą późną
http://www.worldwarphotos.info/wp-content/gallery/germany/tanks/tiger-tank/Tiger_I_with_zimmerit.jpg

Post zmieniony (29-06-15 21:55)

 
29-06-15 21:58  Odp: [R] Panzer VI Tiger I (wczesna wersja) GPM 1:25
LuZaK 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 16
Galerie - 16


 - 0

Specjaliści zaraz Ci to pewnie pięknie wytłumaczą bo ja się na tygrysach tak średnio znam i nie wiem co to za wersja jest.

--
Pozdrawiam.Andrzej.

Moja strona. https://www.facebook.com/modelarstwoluzaka

 
29-06-15 22:09  Odp: [R] Panzer VI Tiger I (wczesna wersja) GPM 1:25
Borczo98 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Teraz zrobię go trochę po swojemu, zrobię ruchomą lufę nie sztywna ja w oryginale aktualności za 30 minut, bądź jutro

 
29-06-15 22:12  Odp: [R] Panzer VI Tiger I (wczesna wersja) GPM 1:25
Borczo98 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Wysłałem Zapytanie do Panzerwaffe, oni bd wiedzieć

 
29-06-15 22:14  Odp: [R] Panzer VI Tiger I (wczesna wersja) GPM 1:25
LuZaK 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 16
Galerie - 16


 - 0

Po częstych aktualizacjach zgaduje, że siedzisz prawie cały dzień i kleisz ;-).

--
Pozdrawiam.Andrzej.

Moja strona. https://www.facebook.com/modelarstwoluzaka

 
29-06-15 22:18  Odp: [R] Panzer VI Tiger I (wczesna wersja) GPM 1:25
Kilmister 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 9
Galerie - 25


 - 3

Od czasu do czasu trafia się w Relacjach na dość oryginalny sposób prezentowania postępów w budowie modelu. Tak jak tutaj. Zastanawiam się ile w tym jest prowokacji a ile prawdziwego zainteresowania modelem. Stawiam na dziewięć do jednego, no może osiem do dwóch. Na korzyść prowokacji...

--
Born to lose - Lived to win

Ukończone: Kirovec K-700A, Biełaz-7555, LIAZ 100.55D, Mercedes GP 1908, Wall-e, Spit Mk. Vb Trop, Pe-3, F6F-3 Hellcat, Tomahawk Mk. IIb, Ła-5, Hurricane Mk. I, Westland Whirlwind Mk.I, A6M2 "Zero", Ił-2 Sturmovik, B-25 Mitchell Mk.II, PZL 50A "Jastrząb", Bf 109G-6, Bf 109F-4, SB2U-2 Vindicator, B5N2 Kate, Ki-61 HIEN, Ju88C-6, Ki-43 Oskar, Reggiane Re-2000, KRAZ-260, Spit Mk Vb

 
29-06-15 22:43  Odp: [R] Panzer VI Tiger I (wczesna wersja) GPM 1:25
Piterpanzer 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 9

314 to tygrys wersji średniej. Na Forum 1-25 jest relacja Tommiego z budowy modelu tego dokładnie pojazdu.
Zamiast kombinacji skup się na dokladnym zaginaniu krawędzi i precyzyjnym sklejaniu. Sposób wyrażania myśli, pisania postów by były zrozumiałe także wymaga wysiłku. Powoli i dokładnie, bierz przykład z Luzaka.
Ilość koniecznyvh przeróbek wieży wczesnej na pózną przerasta twoje obecne możliwości, odpuść, poćwicz na tym starym modelu nim potniesz bardziej skomplikowane.

--

Post zmieniony (29-06-15 22:49)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 5 z 10Strony:  <=  <-  3  4  5  6  7  ->  => 

 Ten wątek został zamknięty 


© konradus 2001-2024